Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. I po metamorfozie ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/p1230883.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9060/p1230883.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/p1230894j.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/876/p1230894j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/p1230909.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3917/p1230909.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/p1230970.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2604/p1230970.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1230975.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/314/p1230975.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/p1230989.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9854/p1230989.jpg[/IMG][/URL] Cały album Sziry jest tutaj :) [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.256039361132428.56893.100001790997578&type=1[/URL] Serdecznie dziękuję Fundacji Mikropsy za czas poświęcony na obcięcie Sziry i Nelki, torbę śmierdzących przysmaczków, torbę karmy, piękne szelki i obrożę, ubranka na mrozy, światełko, tabletki na odrobaczenie, no i za spacer oczywiście ;) Gdzieś na wątku pojawiło się info, że są dla Sziry jakieś pieniążki na jedzenie :) Będę wdzięczna za przelanie ich na konto Fundacji, która ma pod opieką sporo swoich mikropsów, a mimo to przyjęła pod swoje skrzydła nie-mikro Szirę :) [CENTER][B] MIKROPSY[/B][/CENTER] [CENTER][FONT=helvetica][B]Skrzydło Fundacji Azylu pod Psim Aniołem[/B][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=helvetica][B]Ul. Kosodrzewiny 7/9[/B][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=helvetica][B]04-979 Warszawa[/B][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=helvetica][B]nr konta: 46 1020 1042 0000 8102 0257 1370[/B][/FONT] [/CENTER]
  2. Gruba doopka ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/p1230864v.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1967/p1230864v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/p1230859.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2636/p1230859.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p1230857h.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2253/p1230857h.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p1230866.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/623/p1230866.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/p1230860.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4332/p1230860.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/p1230861.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4082/p1230861.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/p1230943.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1943/p1230943.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/p1230944.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2945/p1230944.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/p1230953b.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3168/p1230953b.jpg[/IMG][/URL]
  4. Taki tam nowe ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/p1230917.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2861/p1230917.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p1230929.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/959/p1230929.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/p1230930.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2913/p1230930.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p1230940.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9754/p1230940.jpg[/IMG][/URL]
  5. Gang Małych Paskud:evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/img00373201201221212.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3453/img00373201201221212.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p1225176.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9554/p1225176.jpg[/IMG][/URL] Nesia z mamusią :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/p1225221.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1860/p1225221.jpg[/IMG][/URL]
  6. Pamieta ktoś tego okruszka? ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p1220923.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4250/p1220923.jpg[/IMG][/URL] Troszkę się skudłaciła ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/img00374201201221212.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8960/img00374201201221212.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/p1225259.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2121/p1225259.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/p1225204.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7056/p1225204.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p1225206.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6105/p1225206.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/p1225203.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8084/p1225203.jpg[/IMG][/URL]
  7. Oczko po kuracji i przemywaniu herbatkę - chyba wygląda lepiej ? :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p1220998.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7521/p1220998.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/p1220999.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9258/p1220999.jpg[/IMG][/URL] Dla odmiany wygrzebała sobie dziurę w uszku... :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/p1225257.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6603/p1225257.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/p1240004.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5996/p1240004.jpg[/IMG][/URL]
  8. Szalony czekoladowy pies na spacerze ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/p1220933.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6969/p1220933.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/p1220938.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9340/p1220938.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p1220939.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6982/p1220939.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p1220947o.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7555/p1220947o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/p1220955.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9162/p1220955.jpg[/IMG][/URL]
  9. Bazarku dziś nie dałam rady ogarnąć :( Jutro się tym zajmę... na pocieszenie mam weekendowe fotki ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/p1220920.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7804/p1220920.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/p1220922.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2536/p1220922.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/p1220997.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2677/p1220997.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1240002.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8973/p1240002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/p1225210.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7709/p1225210.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/p1240060b.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9717/p1240060b.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dziewczyny, kochane jesteście, że się przejmujecie:oops::loveu::oops: Wieści będą pojutrze, musi być ok, innej opcji nie przewiduję :) Opowieść wigilijna - rewelacja, miałam parę typów,ale ta wersja mnie rozwaliła! :)
  11. Andzike się nie odzywała, bo po pracy pojechała zrobić Szirze nową fryzurkę ;) Przy okazji Nelka też się załapała ;) czekam na fotki :) Dziewczynki mnie nie zawiodły i były baaardzo grzeczne w domu - nic nie narozrabiały :) Szira nie zostawiła w domu żadnej niespodzianki, zrobiła pełny pakiet na spacerze:multi: (co prawda potem zdarzyła jej się mała wpadka po strzyżeniu, ale spuśćmy na to zasłonę milczenia :cool3:) Jest rewelacyjna :) Tylko brać i kochać!:loveu:
  12. Wracając do bohaterki wątku to od wczoraj wieczorem ma focha... Powód dość oczywisty - [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219547-Daisy-%C5%9Bliczna-kud%C5%82ata-sunia-szuka-pilnie-domu.W-schronisku-nie-daje-rady-ok.olsztyna"]nowa tymczasowiczka[/URL][/B]... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p1240093r.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/404/p1240093r.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, nie walcie psiakom lampą aparatu po oczach - bo to jest bardzo szkodliwe. Zwroccie uwage jak sie zrenice rozszerzyly i cale swiatlo wpada do oka.[/QUOTE] Hmm... w sumie możesz mieć rację. Tylko, że teraz boję się wrzucić jakiekolwiek zdjęcie...
  14. [quote name='Dogo07']To dobrze :). Ja jak widać strachliwa jestem. [/QUOTE] Ja całkowicie ufam Nelce i wiem, że nie da się wyprowadzić z równowagi ;) Ale za każdym razem jak zostawiam w domu nowego tymczasowicza to jestem trochę w pracy poddenerwowana ;) Ciekawe co zastanę po powrocie do domu ;)
  15. [quote name='Dogo07']Czyli zostały same w domu. A nie boisz się że coś sobie zrobią ? Daisy vel Szira podobna w kłaczków do Odiego (teriero pudelka z K.).[/QUOTE] A co miałyby sobie zrobić??? Nelka, mimo, ze strzela fochy to zupełnie nie jest agresywna, ale upierdliwego tymczasa potrafi przywołać do porządku ;) Tymczasowicze zawsze zostają sami z Nelką i nigdy nie było problemu. Nawet agresywny do wszystkich psów Biszkopt nie odważył się Nelce podskoczyć ;)
  16. No no no ;) Piękny Dżordż :) Czy on ma duże uszy czy sznaucery takie mają ? ;)
  17. Mam teraz podobne cudo na tymczasie ;) dziś ją odpicujemy, jak mi się będą telefony urywać to będę polecać Balbinę ;)
  18. [quote name='mamanabank']świetne ma loczki, uwielbiam takie zrównoważone, wesoły psy :-) czy panienki zostały dzisiaj same w domu?[/QUOTE] Co do zrównoważenia to sama nie wiem ;) Rano bardzo chciała iść z Pawłem do pracy i trochę piszczała jak ją zostawił, ale potem się zorientowała, że jeszcze ja zostałam ;) Nie załatwiła się w domu, ale na spacerze też nie, więc spodziewam się niespodzianki po powrocie z pracy:cool3: Po zamknięciu drzwi też trochę popiskiwała, ale zostawiłam jej pluszaki i suche + przysmaczki, więc mam nadzieję, że zajmie się nimi, a nie np meblami ;) Nelka oczywiście obrażona na cały świat... :roll:
  19. [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]Robiłyśmy wczoraj z aikowo zdjęcia na ostry kuchenno-skorupowy:cool3: bazarek Do nabycia będzie pieeekielnie:diabloti: ostry mix papryk marynowany w occie oraz nasiona papryczki PEQUIN - baaardzo ostrej:evil_lol: a także przeróżne talerzyki, salaterki, oryginalny kolorowy serwis kawowo/herbaciany, kryształy, wazoniki itp ;) Myślicie, że będzie jakieś zainteresowanie? ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#666666][FONT=Verdana][B][/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='mamanabank']Znowu cieczkę??? Intrygujący ten na O. Kim on jest? Czy to wielka tajemnica i czy on jest bardzo straszny?[/QUOTE] Właśnie ja się też zastanawiam, myślałam,ze wiem, ale chyba nie wiem... ;)
  21. Toyota, wyślij proszę opis i fotki obydwu suniek na [email][email protected][/email] :)
  22. Jutro będzie szczegółowa relacja z weekendu, a wieczorem fotki, bo dziś już padam na twarz, ale Nuri to mądry, grzeczny i do tego śliczny piesek :) A, że czasem zrobi głupią minę ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/p1220996g.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6446/p1220996g.jpg[/IMG][/URL]
  23. Niunia już u mnie ;) Pies bez zadnej, traumy, niczego się nie boi, już zalegla na narożniku. Paweł jak ją zobaczyl to śmiał się przez 10 minut - wygląda przekomicznie, bo po kąpieli włosy na tylku jej stanęły i ma meeega szeroką dupinę ;) Jamnik z niej taki jak z mojej Nelki ;) czyli bardziej basset niż jamnik ;) Apetycik ma, chodzi za mną krok w krok, myślałam, że padnie po dzisiejszym dniu pełnym wrażeń a ona obrabia maskotkę pudelka ;) Miała małą wpadkę w przedpokoju, ale mam nadzieję, że szybko ogarnie. Nie boi się schodów,windy, samochodu, nie rzuca się na koty i jest bardzo przyjazna do innych psów. Moja Nelka nie zapałała do niej uczuciem, od pierwszej chwili strzeliła focha i ostrzegawczo pokazuje zęby, gdy tylko mała się do niej zbliża... Słuchajcie, zupełnie nie pasuje mi do niej imię Daisy:roll: i jeśli nie macie nic przeciwko to chciałabym ją przechrzcić na Szirę... Profesjonalna sesja jutro :) razem z fryzjerem, bo tej dupinki nie można taka zostawić:evil_lol: dziś tylko tak na dowód, że Szira do mnie dotarła ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/p1240088.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1384/p1240088.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/p1240090.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6166/p1240090.jpg[/IMG][/URL] Masakra pudelka ;) Foch Nelki z tyłu.. :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p1240093r.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/404/p1240093r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/p1240094.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7471/p1240094.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/p1240095e.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3580/p1240095e.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='vega36']Witajcie :) Z pewną taką nieśmiałością przypominam, że może czas na fotki czekoladowej piękności?[/QUOTE] Zaraz jadę do Nuri to porobię jej jakieś fotki :)
  25. [quote name='MARCHEWA']A na narożniku to trojaczki?:evil_lol::loveu:[/QUOTE] Pozbierane po schroniskach cudeńka :D Nie będzie mnie dziś i jutro na dogo, ale chyba wszystko z przyjazdem Daisy mamy dogadane :) Jakby coś się działo to dzwońcie :)
×
×
  • Create New...