Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Wyobrzałam na tyle, ze jutro jedziemy z Szira na szczepienie i mam nadzieję na sesję zdjęciową ;) I trzeba na ostro ruszyć z ogłoszeniami, bo mi się znów Paweł zakochał:roll:
  2. [quote name='wiosenka']Skończył się bazarek to i tu znów się pokaże i z racji wciąż zapchanej poczty(nie ma możliwości jakoś jej powiększyć bo żal mi wszystkiego kasować?) zapytam czy może przydałaby się folia bąbelkowa?[/QUOTE] Powiększyć sie nie da, ale przecież nie musisz kasować wszystkiego - wystarczą stare maile, zarówno w folderze odebranych, jak i wysłanych, bo wysłane też się liczą niestety:( A folia - jasne, że się przyda! :)
  3. Kurujemy się leżąc w wyrku :) Szirunia też ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/img00013201202112210.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1952/img00013201202112210.jpg[/IMG][/URL]
  4. Oj, niezły z niej kawał klocka ;) Od dwóch dni sobie razem mieszkamy i powiem Wam, że lubię ją coraz bardziej :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/img00009201202111957.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/193/img00009201202111957.jpg[/IMG][/URL]
  5. Jak najbardziej :D Zreszta takim sumiennym ciotkom należą się podziękowania po stokroć :D
  6. Pięknie, dubel mi się zrobił.
  7. [quote name='magenka1']dziewczyny na pewno szaleją na wsi, jutro postaram kupić dla Sziry sznurek do gryzienia i bawienia[/QUOTE] Szaleństwem tego nazwać nie można - trochę się pochorowałam i spędzam weekend na wsi głównie w łóżku - razem z psami - całą piątka:evil_lol: Szira Pixelkiem ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/img00007201202101842.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4160/img00007201202101842.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dotarły pieniązki od argusiowej (via mamanabank), majuski i oski :) Bardzo Wam dziewczyny dziękuję :Rose: Post rozliczeniowy zaktualizowany :)
  9. [quote name='docha']no pięknie i prawie grzecznie :) to jest dobry pomysł z tą kamerą. ciekawe co inne dni pokażą, ale widać, że Szirze potrzebne jest zajęcie[/QUOTE] Zdecydowanie wczoraj był spokój :) Dziś wieczorem jedziemy na parę dni na wieś, więc dziewczyny będą miały gdzie spożytkować energię ;)
  10. Ot, prosiły, prosiły i wyprosiły ;) Film trwa 9,5h, więc nie oglądaliśmy go dokładnie, ale dziewczyny ewidentnie wiedziały, że są nagrywane. Wygląda to mniej więcej tak... 0-10min - dziewczyny zgodnie pałaszują suche z przysmaczkami z misek 10 - 30min - Nelka wskakuje na narożnik i robi sobie manicure i pedicure, w tym czasie Szira chodzi od drzwi do narożnika i piszczy :( 30 - 45min - zaczyna się zabawa czyli Szira łapie miseczkę i biega z nią po całym mieszaniu, obijając się o ściany, meble, podłogę, podrzuca ją do góry, zwala z narożnika. Nelka początkowo patrzy z politowaniem, po paru minutach zaczyna na Szirę szczekać uspokająco. (uspokój się! nagrywają nas!) Szira nie stresuje jej na tyle, żeby ruszyła się z narożnika, szczeka leżąc ;) Szira ma to w nosie i nadal biega z miseczką, Nelka szczeka, sąsiedzi pewnie zbierają podpisy pod usunięciem mnie ze wspólnoty. 46min. - Szira pada na narożnik... 46 min - 2,5h - scenki z życia narożnikowego czyli Szira i Nela śpiąc przewracają się w różnych pozycjach na narożniku. po 2,5h Szira decyduje się zmienić lokal, idzie trochę pomędzić pod drzwiami, a potem idzie do sypialni - co tam robi - nie wiem... kolejne dwie godziny to Nelka w każdej możliwej pozycji na narożniku - na poduszce, pod poduszką, zwinięta w kłębek, rozciągnięta, na plecach, na boku itp ;) Super się to ogląda w przyśpieszeniu - nawet na chwilę nie zeszła z narożnika, tylko zmieniała pozycje ... Ok. 16.00 Szira wróciła i zaległa obok Nelki, o 16.30 rozszczekały się obydwie jak głupie :( Nie wiem czemu, może ktoś się kręcił po klatce... :( I tyle. One wiedziały...
  11. Teraz to ja strzelam focha :evil_lol:
  12. Fajny banerek :) Jutro Szira jedzie na szczepienie na wirusówki, będę wdzięczna za info co się stało z zaświadczeniem o szczepieniu na wściekliznę, bo do mnie nie dotarło ;) Liczę, że jutro utalentowana łowicka ciotka zrobi Szirce nowe ładne zdjęcia do ogłoszeń :evil_lol: [I][SIZE=1]I ogólnie strzelam focha!:roll: Nikogo, ale to zupełnie nikogo nie interesuje co wczoraj narozrabiały w domu szkodniki podpatrywane przez kamerę Dog Brothera!!!:razz:[/SIZE][/I]
  13. [quote name='malawaszka']nienawidzę tego całego kastrowania kurde... chciałabym, żeby nie trzeba było tego nigdy robić :([/QUOTE] Nikt nie lubi... ale dzięki temu za jakiś czas nie będziesz musiała kastrować Dżordżowych synalków ;)
  14. [quote name='zerduszko']To jest normalne, że moszna puchnie. Może też być siniak. A gdzie ma szwy?[/QUOTE] U mnie (u Biszkopta znaczy się...:cool3:) też tak było - w trzeciej dobie po ciachaniu spuchł tak, że ledwo mógł nóżkami przebierać :evil_lol: na szczęście wet mnie uspokoił, że czasem się tak zdarza :)
  15. [quote name='mamanabank']Uwaga! Uwaga! Florciowy rachunek za styczeń z lecznicy - 39zł Się widzi, się płaci, się pisze pw ;)
  16. [quote name='Ryniu123']DS jest w Łodzi, jeszcze przed wizytą, w rozmowie telefonicznej bardzo rozsądny, nie dawno umarł naturalnie Onek. Psy zawsze były w domu. DS był wolontariuszem w schronie. W domu same osoby dorosłe. TO na dzień dzisiejszy.[/QUOTE] Brzmi interesująco :) Łódz nie tak daleko od Warszawy ;) Dziękuję:) Jakby potencjalny DS chciał pogadać to przez kilka najbliższych dni aikowo będzie się urlopować i ja przejmuję opiekę nad Nuri - można dzwonić pod 519730279
  17. [quote name='Ryniu123']Proszę o informację, nie miałem okazji doczytać w jakim wieku jest sunia? Być może byłby dla niej DS[/QUOTE] Sunia jest młoda, ma ze 2 lata. Proszę o garść informacji nt potencjalnego DS :)
  18. Na spacery z piątkę wychodzimy we czwórkę - aikowo i nas TZowie :) Nelka chodzi bez smyczy, więc jej nie trzeba pilnować, a poza tym każdy ma swojego pieska ;)
  19. [quote name='Alexandra20'] Szirkę już kiedyś sobie oglądałam ;) a czekoladka jak się czuje w nowym domku?? ;) już do Was przywykła?? jak dajecie radę wychodzić z takimi licznymi stadami psów na raz ??[/QUOTE] Szira jest u mnie na DT - w Warszawie, a czekoladka u aikowo - pod Warszawą :) Obydwóm się chyba w DT podoba, ale to nie to samo co DS... Razem z tymczasowiczami mamy teraz pięć psów, ale aikowo często w weekend odwiedzają też psiolubni znajomi, więc czasem stado ma 7 lub 8 ogonów na spacerze :) I to jest dopiero spacer! :D
  20. Ja jestem na bazarku - robię lobbing wśród znajomych ;)
  21. [quote name='paniMysza']ja własnie miałam taka obawę;)[/QUOTE] DT ma swoje dwa psy i kota, więc poziom "zazwierzęcenia" osiągnał już wystarczający poziom ;)
  22. Mam zdjęcia Kropeczki w poduszkach i nowe wieści ;) [I]Pani Aniu, [/I] [I]przesyłam zdjęcia słodziaka zaszytego w poduchach, na razie nie robię jej zdjęć na spacerku, bo nie chcę jej trzymać na tym ziąbie dłużej niż to potrzebne,,, Czekam już na wiosnę i na dłuższe spacerki, nie tylko w celu załatwienia potrzeb, ale i dla przyjemności. Mam nadzieję, że wkrótce nadejdą cieplejsze dni. [/I] [I]Sunia śpi już po śniadanku, gotuję jej kurczaka z ryżem i włoszczyzną, rzuca się na niego jak na najlepszy rarytas na świecie :-) Teraz jesteśmy już po śniadanku, maleńka śpi, a ja ruszam do pracy. [/I] [I]Pozdrawiamy serdecznie![/I] Zdjęcia będą wieczorem :)
×
×
  • Create New...