Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Klauzunka chyba padła rażona pięknem Goldena:cool3: Czy wszyscy byli już na naszym drugim bazarku? :modla:
  2. [quote name='jostel5']Bo to [B]porządny[/B] dt!:)[/QUOTE] Bo mikropsiejski ;)
  3. Wcale się Jaszce nie dziwię, że chce odpocząć, dogomania już przestała zasługiwać na swoją nazwę :( Tak czy siak - czekamy na Ciebie Jaszka!
  4. [quote name='Klauzunka']to był Goldini na poduszce - do dziś mam palpitacje jak przypomina mi się ta fotka :)[/QUOTE] Nie, nie, nie o to mi chodzi :) Tu zajrzyj :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/206342-Pi%C4%99kna-pr%C4%99gowana-kr%C3%B3lowa-Saba?p=17102318&viewfull=1#post17102318[/url]
  5. Na razie wiem tyle, że :) [I]jest cudowna wesoła kochana jak tylko weszlysmy do Dt wskoczyla na kanape [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] pozniej dorwala pluszaki i zaczela biegac z nimi po domu podrzucac, zagryzac [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] cudna psina zero traumy wyglada jak zmiksowany mopsik strasznie urokliwa jest [/I]
  6. [quote name='Klauzunka'] Nuraśka jest cudowna, ja z resztą zeschizowana na punkcie labów, ale tak troszeczkę bym sobie jeszcze na Goldiniego popatrzyła :iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] A zaglądałąś do tego linka, ktorego wrzuciłam parę postów wcześniej przy okazji zachwycania się Golduniem? :)
  7. A wcale, że nie - po prostu nadworny mikropsiejski fryzjer zna tylko taką fryzurę, a pędzle na ogonie to jego "podpis" :D
  8. Ja Dżordzyka uwielbiam, ale wcale się nie dziwię, że wszyscy szaleją na widok Mróweczki:loveu: Toż to mikropiesek! :D
  9. [quote name='zerduszko']Niemożliwe! Ale i tak krótko :)[/QUOTE] A mi się dłużyło strasznie ;) Zerduszko, chodź no na bazarek dla Nuri z banerka, może coś tam wypatrzysz do siebie (widzę, że trzeba prosto z mostu ;) )
  10. [quote name='zerduszko']Cześć - krótka ta przerwa była ;)[/QUOTE] Gdzie tam ;) ze 2,5 miesiące tymczasowicza nie miałam!
  11. Nie wiem czy to już było, ale rozłożylo mnie na łopatki :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/40204237088006959516810.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2535/40204237088006959516810.jpg[/IMG][/URL] A przy okazji - chodźcie no na bazarek dla labradorki Nuri w BDT, może znajdziecie jakieś ciuszki dla siebie ? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03[/url]!
  12. Ufff, dobrze, że jest coraz lepiej! Dzielna sunieczka i fantastyczne Panie Weterynarz! :) Skoro z Kalą już lepiej, to może nikt mnie nie pogoni za zaproszenie na bazarek do Nuri - czekoladowej labradorki, która pewnie "skończyłaby" jak Kala, gdyby w porę nie wypatrzyła jej aikowo i nie wzięła na BDT... [url]http://www.dogomania.pl/threads/223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03[/url]!
  13. Mam nadzieję, że Fara mnie nie pogoni za to, że zaproszę u niej na bazarek dla równie ślicznej i alergicznej Nuri w BDT ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03[/url]!
  14. [CENTER][B]Serdecznie zapraszam na fatałaszkowy bazarek dla czekoladowej alergicznej Nuri w BDT :)[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03[/URL]![/CENTER]
  15. Szira zaprasza na bazarek dla swojej kumpeli Nuri, z którą lubi się wylegiwać na aikowym narożniku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03[/url]!
  16. No wiesz co.... ;) Nelka zaprasza na bazarek dla swojej kumpeli Nuri z którą lubią się wylegiwać na aikowym narożniku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03[/url]!
  17. [quote name='wiosenka']No to, trzymać kciuki żeby wszystko zgrało się w czasie.[/QUOTE] Kciuki bardzo potrzebne! :) A wszystkich wielbicielki czekoladki chciałaby zaprosić w imieniu aikowo i swoim na kolejny bazarek - tym razem ciuszkowy ;) Male rozmiary, fajne ciuszki, nic tylko wybierać i przebierać! :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03[/url]! Zapraszamy! :)
  18. [quote name='wiosenka']To ja znowu swoje, jak to z alergii to pomoże tylko zlikwidowanie przyczyny. A szczepi się tylko zdrowe psy, wydaje mi się że tydzień po sterydach to ciutek za wcześnie. I nie chcę straszyć ale często po odstawieniu sterydów robi się problem, czego oczywiście nie życzę Nuri. A jak nazywa się ten steryd który dostała, bo chyba nie padła nazwa?[/QUOTE] Mamanabank, popraw mnie jeśli się mylę, ale przy naszej ostatniej wizycie była mowa o Encortonie? Wiosenka - co do reszty, powtórzę po raz kolejny-zadna z nas nie jest wetem i właśnie dlatego zasięgamy ich opinii przy próbie ulżenia Nuri :(
  19. No to bardzo dobre wieści :) Ktoś miał nosa z tymi uszami :) Dobra, to biorę się za obrabianie zdjęć ciuszków i przejrzenie szafy ;)
  20. [quote name='maciaszek'][B]Jaszo[/B], co u Was słychać?! Wszystko w porządku?![/QUOTE] No własnie też ostatnio o Was myślałam, dawno Cię nigdzie nie "widziałam"... Odezwij się...
  21. Ale zjawiskowa ta Mróweczka!!!:loveu:
  22. [quote name='Becia66']Andzike , to rzadkość ale się zdarza. To dziecko potrzebuje pomocy psychologa bo widać już jakieś zaburzenia. Im szybciej tym lepiej.[/QUOTE] Czyli to nie jest "norma"? Zdecydowanie mi ulżyło... A może po treningu przy szkodniczych tymczasowiczach będę miała do tego więcej cierpliwości? ;)
  23. Nelka składa serdeczne życzenia dla wszystkich kotecków małych i dużych, szczególnie aikowych:diabloti: Nelka zapakuje się w kokardkę i za jakiś czas złoży życzenia osobiście :evil_lol:
  24. Mimo, że oficjalnie ewakuowałam się z poradnikowego to czasem tam zaglądam i dziś przeczytałam coś co sprawiło, że oplułam monitor. Po chwili jednak uświadomiłam sobie, że to wcale nie jest śmieszne, a już na pewno nie będzie mnie śmieszyć za dwa i pół roku ;) [quote name='gameta']Jak znajdziesz odpowiedź, to poproszę. Oraz także na pytania: - Jak ignorować dziecko, które się rozbiera po czym sika na podłogę - Jak ignorować dziecko, które wywleka kosmetyki z łazienki i wyciska je na podłogę w korytarzu podczas gdy ty nieświadoma procederu defekujesz na kibelku - Jak ignorować dziecko, które wrzeszczy w tonacji ultradźwiękowej nad uchem, doprowadzając cię do uszczerbku słuchu - Jak ignorować dziecko, które po przełączeniu z mini-mini na teleekspres/fakty/wiadomości zaczyna wrzeszczeć i histeryzować, a ty chce się dowiedzieć, co się k...a dzieje na świecie i nie przestaje aż do końca tychże - Jak ignorować dziecko, które czyści lodówkę poprzez wyjmowanie pokarmów i wtykanie ich psu (grubemu już tak, że ledwie go łapy noszą) - Jak ignorować dziecko, które przychodzi do ciebie gdy robisz coś na kompie i z uporem maniaka włacza windows media palyer przyciskiem na klawiaturze, po to by oglądać te spirale i plamy co się tam kręcą jak gra a ty wlasnie masz zrobić bardzo ważną rzecz - Jak ignorować dziecko, które wyrzuca wszystko z szaf i szafek - Jak ignorować dziecko, które szarpie się z tobą o kubek herbaty, której zamierzałaś się napić na uspokojenie po jednym z powyższych Dodam, że dziecko ma dwa lata za trzy tygodnie... Mieszkanie jest obrócone w perzynę, kolega z pracy po odwiedzinach zaoferował się, że przyjedzie któregoś dnia naprawić mi szuflady, które Młody rozp...ł doszczętnie pozostawiając w całości tylko dwie z 10. Uznałam, ze narazie i tak nie ma to żadnego sensu.[/QUOTE]
×
×
  • Create New...