Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='aikowo']Dzięki duchowemu wsparciu argusiowej i wspaniałemu [B][U]doradztwu technicznemu andzike [/U][/B]Fridek zwany w domu Lejuchem który przez tydzień dawał nam w kość sikając gdzie popadnie - zakończył ten niecny proceder :) Dzięki wielkie dziewczyny !!! Friduś ma 100% celności do kuwety!! Wspaniały kot domowy czyściutki i coraz śmielej brykający. Awansował do leżenia na kanapie bez podkładów czy foli malarskiej, zresztą wszystkie folie zostały zdjęte już nie są potrzebne:) Kto teraz pokocha Fridusia wspaniałego kota domowego tak bardzo żądnego pieszczot??[/QUOTE] Super wieści :D :D :D Teraz "tylko" dom dla super czystego, brykającego kotka potrzebny !!! :)
  2. Hihihihihi ;) zrobię dobre zdjęcie dziadkowej jamniczce - zobaczysz prawdziwy tapczanik :D mozna na niej ksiązkę położyc (sprawdzałam!!!) - o ile nie wywali się kółkami do góry to książka nie spadnie ;) Ale przeszla na dietę ... (przynajmniej babcia tak twierdzi :cool3:
  3. [quote name='andegawenka']Henio przystojniak jak się patrzy i jaka ozdoba dla Nowego Domku... tylko gdzie ten Domek jest...:roll:[/QUOTE] Będą ładne fotki, ogłoszona i będzie dobry domek :)
  4. [quote name='mamanabank']:evil_lol: No fakt, on nie jest tapczanem w 100%. trochę przypomina psa :lol:[/QUOTE] Trochę ???? :D :D :D piękny kudłaty psiuniek :D
  5. Gwiazdy pierwszej klasy :D
  6. Qrcze, w głowie mi się nie mieści jak taki pies może nie mieć swojego domu :(
  7. Cudny psiak... Mamanabank spodziewalam sie czegoś bardziej kanciastego :D
  8. Dziś na spacerze z Nelą (rozglądając się za Mirą:diabloti:) widziałam Mufkopodobnego psiura :D
  9. wieczorową porą czochram Tolka za uszkiem ;)
  10. ZuziaM byłaś u Mii?
  11. Gustawku, co słychać szorściaczku? :)
  12. Rudolf merda rudym ogonkiem i rozgląda się za domkiem :)
  13. Cudownie, że Bob jest szczęśliwy :D Oby wszystkim psiakom trafił się taki dom...
  14. Bajeczka szykuj się :) Domki zaraz będą się o Ciebie bic :D
  15. Milcia do dooooomu !!!!:painting:
  16. A Fridek coraz bardziej nadaje się do adopcji :D Aikowo nie może go nachwalić ;)
  17. Ja też już widzialam :D :D :D Pięęęękne kudlaczki - telefony się na pewno rozdzwonią :D
  18. No tak... piękny owczarek i do tego niewykastrowany może przyciągnać świrów... Trzymam kciuki, zeby przynajmniej jeden z tych domków okazał się tym idealnym :D
  19. Kropka, zbieraj się do domu, bo ja za jakieś dwa tygodnie wybieram sie z wizyta do Łowicza...:diabloti:
  20. [quote name='mortikia']Dziekuje Sylwia :* :-) Na dzien dzisiejszy sprawa wyglada tak: jestesmy w kontakcie z Jamorem, na dniach mam nadzieje, ze przyjedzie Jego kolega Jacek i obejrzy Joya. Sa tez dwa domy zdecydowane na Joya: emerytowany policjant i tesc hodowczyni husky. Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie. :-)[/QUOTE] Wow, to super wieści :D
  21. [quote name='leni356']Bob zawdzięcza Wioletcie nowe życie :loveu:[/QUOTE] Wioletat on Ci za to na 100% codziennie w myslach dziękuje :D
  22. Cuuuudna jest !!!! A to zdjęcie z benkiem (to benek, prawda?) mnie powaliło :D :D :D Oczami wyobraźni już widzę tam Fizie ;)
  23. Podobno tak ;) Raczej ciężko byłoby ją przeoczyć, ale jestem czujna ;)
  24. [quote name='Paula03']Rudolf biegał w sobotę po schronisku! Teraz siedzi z Zadrą i Antosiem. Wszyscy się dogadują :) Zauważyłam, że Rudolf robi różne śmieszne miny, niestety żadnej nie udało mi się uchwycić. W ogóle to on cały czas biegał, był strasznie zadowolony![/QUOTE] Suuper wieści :D To teraz w sobotę kolejna wycieczka poza boks? :)
×
×
  • Create New...