[quote name='mortikia']Dziekuje Sylwia :* :-)
Na dzien dzisiejszy sprawa wyglada tak: jestesmy w kontakcie z Jamorem, na dniach mam nadzieje, ze przyjedzie Jego kolega Jacek i obejrzy Joya.
Sa tez dwa domy zdecydowane na Joya: emerytowany policjant i tesc hodowczyni husky.
Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie. :-)[/QUOTE]
Wow, to super wieści :D