-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Prawdziwy król lew się z niego zrobil ;) I przytył porządnie, ale Bożenka chce go przerzucić na karmę light ;) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Oj naprawdę jestem szczęśliwa :loveu: Może być żaba, ryba, fryta, co chcesz, byle byś ją tylko lubiła :lol:[/QUOTE] Ja myślę, że Madallena to już Fiziulca pokochała, tak ja Ty:loveu: -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Madallena super wieści :) Cudnie, ze Fiziulec się tak otwiera :D Na fotki czekam!!! :D -
[quote name='leni356']Czy ja dobrze widzę że Hyziek wyjada z talerza?[/QUOTE] Nieee !!! źle widzisz :D :D :D Romka, by na to nie pozwoliła ;)
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie tego przystojniaka ??? :D [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1100179.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4716/p1100179.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/p1100184.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/39/p1100184.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='mamanabank']A to za palmami to co to? Wielkanocny zajączek? Romka, bo jeśli to mój pies... :mad:[/QUOTE] To na pewno zajączek !!! Romka nigdy nie pozwoliłaby psu wchodzić na stół:evil_lol:
-
Wow !!!! Ale impreza ;) Słyszałam, że Hyzio to nawet objawy lekkiego kaca miał ... <rzygi>
-
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Coś zaczyna sie dziać miłego wokół naszego Tapiszonka,ale na razie sza,żeby nie zapeszyc![/QUOTE] Ojejku!!! Cichuteńko trzymam kciuki... -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Madallena, super zdjęcia Fiziuni na kanapie :D :D :D dziewczynka się wyluzowuje :) Czekamy na więcej szczęsliwych fotek :) :) :) I rozglądamy sie za domem !!! :D -
Bianeczka, księzniczko, znajdz swojego księcia na wiosnę...
-
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']śliczna pisina taka w moim stylu:)[/QUOTE] Wiedziałam Ajeczka, że Greta Ci się spodoba :D -
[quote name='mamanabank']Niestety Łatka zostaje bo jest suczką, a nie pieskiem...[/QUOTE] O mamo... :( No to ja mam plan ;) Fiziulec do domu, a Łatka do Madalleny, o ile wcześniej się dom po nią sam nie zglosi ;) No Łatka to już zdecydowanie mikropsiak ;)
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Was znam to na 100% coś wykombinujecie ;) -
[quote name='majuska']Pewnie juz niedługo Uboczowy ogródeczek zacznie tętnić życiem , myśle, że jakieś foty całej zgraji uda się w nim porobić[/QUOTE] Będą Majuśka będą foty ;) Sama je zrobie, jakby co ;) Bo jak tylko rozpocznie się sezon ogródkowy będziemy konczyć spacery po Lesie Kabackim u Uboczów w ogródku ;)
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Andzike replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Moja biedna paróweczka prześladowana! Taka "Zuzanna i starcy"[/QUOTE] No nie wiem... ;) na tym drugim zdjęciu nie wygląda na jakąś mocno niezadowoloną ;) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Już niedługo Lunka będzie miała spacery codziennie :D -
[quote name='mamanabank']Andzike dziękuję za wczorajszy wieczór Tobie i Neli.[/QUOTE] Nie ma za co :) Załuje tylko, ze nie starczyło czasu na kawkę u mnie - poznalabyś swojego rudego ulubieńca ;) Ubocze, dziekuję za piękne fotki :) U mnie dziś na tymczasie Shiba - po godzinnym spacerze dziewczyny nadal szaleją w mieszkaniu - niezmordowane są.. widocznie obecność Rudolfa je tak nakręca ;)
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Rudolf do domu!!! -
[quote name='rodzice']wczoraj mialam telefon o tybeta . Ktoś jest swiezo po stracie swojego i chcialby na juz . Teraz czekam na telefon czy zdecyduja sie na mojego szczeniaka czy na Dafne ale jest jedno male ale - chca jak najbardziej czarnego . Podobno domek bardzo dobry .[/QUOTE] A gdzie ten domek? Bo chcemy mieć Dafne na oku :D :D :D
-
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Może ja ktoś wypatrzy na spacerze z Jamorem? :) -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Tolek, pokaż się domkowi :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Fiziula, na kanapę marsz !!! Albo od razu do wyrka z Madallena ;) Wieczór pełen wrażeń :D Ale przemilo było się spotkać :D Ja zabieram swoją w pełni udomowioną zwierzynę do łóżka i machamy Wam łapkami na dobranoc ;) Śpij dobrze Fiziuniu i zapamiętaj co Ci się śniło pierwszej nocy u Madalleny! -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Ale ona piękna :D A te oczy takie zdradliwe jak u malej jędzy :P[/QUOTE] Jakie zdradliwe, jakie zdradliwe??? ;) Zapatrzone w mamenabank ;) Ale jeszcze trochę parówek i bedzie calkiem wpatrzona w Madallene :D -
[quote name='migdalena']Jutro Nina będzie miała gościa,może się spodoba?:roll:[/QUOTE] Mocno trzymam kciuki :D