-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Porządki świąteczne zostawiłam sobie na dziś, bo pracowałam do 12... Jak moja rodzicielka dowiedziala się, ze będe w domu, od razu zaproponowala mi towarzystwo swojego psiura... Sprzątanie w towarzystwie dwóch kudlaczy (bialego i czarnego) i rudego kota to wyczyn niemal ekstremalny... mycie okien - Rudolf i Shiba na parapecie (tak - ona włazi na parapet - musiałam odsunać łózko...), czyste odprasowane firanki leżące na łózku -po 5 min. klebowisko w trójkolorze... (zamknęłam sypialnie...), chciałam zmienić pościel - otworzyłam szafkę, zadzwonił telefon, po 5 min. razem z czystą pościelą wyciągnelam rudego kota... Powiesiłam firanki i po chwili cala trójka udaje panny młode z firankami na łebkach... O myciu wanny z rudą zawartością w środku i odciskaniu kocich, mokrych (bo z wanny...) łapek na świeżo wypastowanych meblach nie wspomnę... Jeszcze nigdy mnie tak nie zmęczylo sprzątanie jak dziś ;)
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Dobrze, wytrę gila, ale nie wiem kiedy, chyba dopiero jak znów zobaczę, że Pani kocha Fizię...[/QUOTE] I jak Fizia kocha Panią !!! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Widzę się z Puszkiem w Święta, więc spodziewajcie się nowych fotek ;) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']dobrze, że mi napisałaś, bo tylko tu się teraz głównie gapię... odpisałam[/QUOTE] Gapić się będziesz jutro na fotki :D A teraz wysmarkać nos i wytrzeć łzy !!! :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Romka - konkret babka :D Poruszę powyższy temat jutro... ;) -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']z utęsknieniem czekamy... Tola się przypomina na wiosnę :-)[/QUOTE] Ktoś się w Toli musi zakochać, nie ma innej możliwości !!! -
Aaa.... to będzie miala niespodziankę ;)
-
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Tapiego nie ma w schronisku- jest na kastracji![/QUOTE] Akurat na święta będzie mial wydmuszki ;) -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Pogadam z p.doktor może da radę coś poradzić z uszami Rudolfa!W schronisku ma być stazysta technik wet.moze to się wtedy zmieni i leki będa podawane systematycznie![/QUOTE] Qrcze, Łowicz to naprawdę super schronisko :D -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No proszę jaki zadowolony psiak :D :D :D Tolek, do domu !!! -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']niebieski papiórek???[/QUOTE] Poproszę różowy albo fioletowy ;) Mamanabank masz maila ode mnie :) -
Milusia do domu !!! Nie możesz spędzić całego dzieciństwa w schronisku !!!
-
[quote name='argusiowa']Wysłałam wreszcie maila do Pani Joli od Jadzi z Fundacji Niechciane Zapomniane,z opisem i zdjęciami Fridzia, prawdopodobnie fundacja pomoże nam w ogłaszaniu Fridzia i w poszukiwaniu dla niego domku:)[/QUOTE] ooo super :) może się coś ruszy i zjawi się odpowiedni czlowiek dla Fridziulca :D
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Andzike, ambasodorko łowickich psiaków w Warszawie, DZIĘKUJĘ!!!! :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] Oooo bosko ;) dostanę jakąś odznakę??? Nie rycz, bo i ja sie poryczę !!! A jutro muszę być dzielna i pocieszać Madallenę, która mi sie na pewno całkiem rozklei ;) -
[quote name='UBOCZE']Czasami, jak na dawnej fotce, czyli dyskretnie - udaje się...:evil_lol:[/QUOTE] Tutaj Misiunia jeszcze taka niepewna... "Naprawdę, mogę tu leżeć?" Ubocze, ona tak super pasuje do Was, Waszego domu i pozostalych łapek... :)
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ucałuje, wygłaszcze, pomiziam i posmyram :) I pomacham na do widzenia jak będzie jechać do nowego życia :D -
Dafne, moja ulubienico, jak Ci się podoba zajączek ? :D
-
Aaaa :D Witam zajączka :D Moja ulubienica ma nową towarzyszkę :D Cudną, piekną, kudłata :D Odnośnie zlotu w stolycy, to my z Nelką, chociaż nie po Waszych DT też się chetnie zjawimy ;) Możemy ? :D
-
[quote name='Romka']Fizia dość zgodnie zyje z kocurkami ale widziałam także jak dla zabawy pogoniła Łiskasa![/QUOTE] Fizia ??? Romka, ja wiem, że my dziś wszystkie jednym tematem żyjemy... ;)
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Tak, tak tak!!! Namócie chociaż tego dziecka, co ma 14 lat! Proszę... I zdjęcia koniecznie jutro i filmik. Fizia :placz: :placz: :placz: Kocham Cię mała... nie wytrzymam bez wieści od Ciebie :shake:[/QUOTE] Właśnie o dziecku myślałam :) Zdjęcia masz jak w banku, filmik też się da zorganizować, ale Ty go wstawisz, bo jeszcze nie ogarniam ;) -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Dwa,??? Nie mów, że mniej... Jeśli to nie jej pierwsze szczeniaki... -
Piękna cudenko !!! Mia do domku !!!
-
Cudny mikropsiaczek... Madallena !!!!!!!!!!!
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na tych pierwszych zdjęciach wygląda super, król Leon wylegujący się na słoneczku (tylko te kraty,ehhh :( ) A jak patrze na te w deszczu to mi się wyć chce :( -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na dobre wieści :D