-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Łatka, na pierwszą !!!
-
Mia, jesteś prześliczna dziewczynko... Domku, przybywaj !!! :D
-
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Tapiszon do domu !!! Takie piękny pies nie powinien być w schronisku !! -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No za jakiś czas Tola się musi wybrać do miasta ;) -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ale Rudolf miał super spacer !!! Widać, że mu się podobało !!! :D -
[quote name='mshume']Widzę,że dziewczyny już się zaprzyjaźniły? :) Dafne ma przepiękną szatę :)[/QUOTE] Bo Dafne (niczego nie umniejszając zajączkowi) jest po prostu boska...[IMG]http://www.dogomania.pl/2/serducho.gif[/IMG]
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wszystkie się cieszymy ;) I Wy też... Inaczej byście byli atakowani telefonami z pytaniami "co tam u Fizi?", "a co jadła?", "a gdzie spała?" , "a jak się zachowuje?" :D :D :D :D :D Kurcze, to taki super prezent od zajączka, że Fizi/Maji się tak trafiło :D -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na tym ostatnim Leon się prawie uśmiecha :) -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Śliczny futrzak :) Greta, niedługo dobre dusze wyprowadzą Cię na spacerek :) -
Obydwie są wspaniałe !!! Mantis, zajączek w ogóle nie wygląda na psa z jakąkolwiek traumą... Dopiero chwilę u Ciebie jest a to taki radosny psiak!!! Bardzo się cieszę, że ją dobre anioły wypatrzyły i dały taką szansę... :)
-
No to dobrze :D Nic tak nie poprawia humoru jak w miarę twarde koopsko :) Poldzio, Ty nie jesteś stary dziadunio, tylko mlodziak :) To niesamowite jak te dziadunie odżywają w nowych domach. Dziś widziałam się z koleżanką, która wzieła 10latka z lowickiego schroniska... No,albo jej podmienili psa albo ktoś ją oszukał :D To szczeniak, nie dziadunio :D Jak Leopold :)
-
Cudni są obydwoje :D a śpią razem? Bo Rudolf się na Nelkę kitrasi i wszystko jest ok - do momentu dopóki nie zaczyna jej ugniatać pazurami ;) wtedy z gardła Nelki wydobywa się delikatne warknięcie i Rudolf od razu chowa pazury ;)
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Właśnie !!! Wracałysmy z Bożenką ze spaceru, a tu Puszek nagle zaczął warkotać ;) Oglądamy się a za nami labrador :D :D :D Zupełnie to Puszka nie przestraszyło, gdyby nie to, że był na smyczy, to nie wiem co by się z labradorem stało ;) A jeszcze Bożenka mi opowiadała, że Puszek zapałał bardzo erotyczną namiętnością do niewysterylizowanej (rasowej) suni jej przyjaciółki :D Wesołe jest życie staruszka ;) -
Pileczki to super sprawa :D Wiesz, ze ja już jestem bez pamięci zakochana w jednej z Twoich tymczasowiczek, ale zajączek też podbija moje serce :D
-
Anciaakh, a jest jakaś szans na nową wspólną fotkę Agrafki i Karmelka? Agrafka wygląda jak mój Rudolf w negatywie, a z kolei Karmel jest tego samego koloru co mój kot ;) Pies i kota razem to super sprawa :)
-
Cudności... Tylko te kraty, ehh... :( Milcia, Ty na kanapie powinnaś się wylegiwać :(
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Hihihihihi :) Nela to się pierwszy raz otworzyła w Łowiczu na spacerze nad rzeką, jak szalała z Romką. Potem Sylwester z Czapim, a potem już było tylko lepiej i fakt - teraz to ona "otwiera" ;) A najważniejsze, to trafić na swojego ludzia :D Przecież teraz nie da się porównać tego Puszka - lizaka, pieszczocha, macho z psem opisywanym na pierwszych stronach wątku ... :) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Andzike replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też pamiętam :D :D :D i czekam do wtorku cichutku trzymając kciuki ... -
Zajączek pisanka jest boski, ale Dafne... ach Dafne...:loveu::loveu::loveu:
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rico68']Wróciliśmy z spacerku. Zamieszczam zdjęcia Maji na spacerku:[/QUOTE] No dobra, to teraz mi się zrobiło mokro w oczach... Czy to ten sam przestraszony pies?? Wyglada jakby była z Wami od zawsze :D A skok na Pańcie na ostatnim zdjęciu ??? :D :D :D Super, super, suuuuuper !!! PS. Jak wklejasz zdjęcia to nie wklejaj miniatury, tylko zmniejszaj zdjęcia przy przesyłaniu do 600x480 i wklejaj link do "kod forum" - wtedy pojawiaja się duże zdjęcia :D Ale się cieszę, że do Was trafila :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I super !!! Witamy na wątku :))) To teraz bedziemy miec wieści z pierwszej ręki :D :D :D Bardzo się cieszę, że Fizia/Maja tak szybko się do Was przyzwyczaila - widocznie od początku wiedziala, ze jesteście jej idealnym domem :D Czekamy na fotki :) PS. Chciałam tylko sprostować, że w podróż na Śląsk wybierała się Nana Madalleny, a nie moja Nela :D Ale przy takiej ilości ogonów imiona mogą się pokręcic :D Pozdrowienia ! -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Biedna Toffi, dopiero dwa lata ...:shake: Szczylek boski, ale bardzo się ciesze, że więcej ich już nie będzie... -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Toluś gdzie twój domek? [URL=http://img2.imageshack.us/i/s6301124z.jpg/][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/6862/s6301124z.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Oj, jakie smutne pyszczydło :( Tolek do domu !!! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Spacer byl naprawdę świetny :) Piękna pogoda, słoneczko świeci, aż chce się wyjść z domu :) Puszek to prawdziwy macho - broni Bożenki, furczy na inne dużo większe od niego psy jak tylko się jakiś do niego zbliża ;) Spacerował dzielnie i chyba dobrze się czuje w Nelki towarzystwie (chociaż z niej momentami to prawdziwy "czołg" wychodzi jak się zapomni w zabawie:shake:) ale Puszkowi to akurat nie zaszkodzi jak trochę pogania :evil_lol: Zakochani są w sobie z Bożenką po uszy :D Oj, trafiło się chłopakowi, trafiło :)