Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. hihihihihihi ;) ja mam to samo ;) ktoś przylazi do mnie, zaczyna rozmowę nieważne na jaki służbowy temat - a ja "a nie chcialbyś kotecka?", ewentualnie "...pieska?" ;)
  2. [quote name='Romka']Dziewczyny dostałyśmy dziś od p.prezes Intermarche 250zł ze sprzedazy pisanek wielkanocnych.Pisanki robiła córka p.prezes z myślą o naszych psiakach.BARDZO DZIĘKUJEMY!Skarpeta powiększyła się![/QUOTE] O qrcze :D :D :D Suuuuper :)
  3. Jak widać, z kotami też już nie ma żadnego problemu :D [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1000557640x480.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1365/p1000557640x480.jpg[/IMG][/URL]
  4. I w podróży :D [URL=http://img181.imageshack.us/i/p1000682640x480.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/7204/p1000682640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/p1000695640x480.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5364/p1000695640x480.jpg[/IMG][/URL]
  5. Zdjęcia Joszinki na spacerze :) [URL=http://img689.imageshack.us/i/p1000614640x480.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7760/p1000614640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img682.imageshack.us/i/p1000628640x480.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/1674/p1000628640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='aikowo']postaram się coś zrobic w weekend:) Dziewczyny jesteście wielkie z tymi ogłoszeniami:) Dzięki wielkie w imieniu Fridunia[/QUOTE] U mnie to nie ogloszenia, tylko ordynarny spam i zaczepianie ludzi na korytarzu w pracy pytaniem "nie chcesz kotecka?" ;) Na razie bez rezultatu, ale może się coś ruszy...
  7. Tapiszonku, pokaż się !!! Taki piękny pies nie może w kącie siedziec :D
  8. Ostatni z Karmelków i mamusia - do domu !!!
  9. Zabieracie Astora w sobotę na spacer ? :)
  10. Wesoły Foksiku, pokaż się domkowi !!!
  11. Zuzia911 zrobi Nince ogłoszenia na 74portalach to może się coś ruszy... :)
  12. Futrzaste cudo, pokaż się !!
  13. Czekamy na dobre (mam nadzieję :D ) wieści :)
  14. [quote name='aikowo'] Za dwa tygodnie wścieklizna bo coraz częściej i coraz dalej Fridunio się wypuszcza na spacery :)[/QUOTE] A to odważny chlopak :D Ajeczka, chcemy więcej zdjęc Fridka w plenerze :D
  15. Piękny pies !!! Szkoda, że musi za tymi kratami siedzieć :(
  16. Jejku, jaki to piekny pies... na tych zdjęciach nie wygląda jakby się bal :D
  17. Cudna dziewczynka :) Teraz tylko szybko do domu !!!
  18. Figa, cudne zdjęcia (ale co się dziwic jak modelka cudna :D ) Rozmawialam ze Zbyniem - oczywiście wizyta tak jak przypuszczałyśmy byla tylko formalnościa :D Dom Natalie został zarekomendowany jako idealny dla Bianki :D :D :D Bianeczko, jeszcze tylko sterylka i jedziesz do nowego lepszego życia !!!:multi::multi::multi:
  19. [quote name='Mantis']Mia jest tak piękna, że dech zapiera :loveu:[/QUOTE] Mia jest piękna, ale Mantis, Ty wiesz :D Dla mnie Dafne to cudo nad cudami :D
  20. Oj, to jak Fizia będzie miała ogloszenia, to nic tylko telefon w ręku dzierżyć :D
  21. Fara, ktoś Cię musi pokochać !!!
  22. [quote name='Romka']Już sie zaprosiłam do domku Luny!Pan czeka na nas nawet dziś!Ludzie są "miastowi" przeprowadzili się na wieś ,administracyjnie jest to gmina Łowicz,więc mieszkaja tuz pod miastem.W domu jest dorosły pies ale to Lunka rządzi w domu.Imię zostało bez zmian.Zdjęcia będa na 100%.[/QUOTE] Świetne wieści :) Tak chciało przeznaczenie, żeby Lunka trafiła do nich :) A jeśli w poprzednim, potencjalnym domku Luny zapanuje jednomyślność co do drugiego psiaka, to na pewno coś się dla nich znajdzie:evil_lol:
  23. [quote name='Romka']Ja tez tu zaglądam!Tolek zasługuje na dom!Dwie osoby pytały mnie czy Tolus ma dom,pamietają go ze sklepu Kaufland.[/QUOTE] A może jedna z tych osób chcialaby pięknego Tolka do domu ?? ;)
×
×
  • Create New...