[quote name='mitheithel']Ciągle w drodze!!
Cwaniaczek jest bardzo dzielny i podobno przesympatyczny:)
Dobrze znosi drogę, będą na miejscu za 2h, więc zobacze go dopiero jutro, nawet dostałam pozwolenie na wyprowadzenie go na spacer jak Pani będzie w pracy:)
10:00 zabieram swoje potwory na spacer, więc pojdzie z nami i on, może nawet jakies fotki uda mi sie zrobic:cool3::cool3:[/QUOTE]
Zrób koniecznie fotki !!! :D