Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Bardzo, baaaardzo się cieszę !!!!! :) :) :) :) :) :)
  2. Zajrzałam z nadzieją, że może Fridek już w domu, ale niestety... ;) Dzięki Fridkowi mój kot wrócił ze mną z Białowieży - jak tylko się za bardzo oddalal to mu mówiłam mu "idź, idź, Fridek na mnie czeka" ;)
  3. [quote name='leni356']Jeszcze dwa domki dzwoniły. Zobaczymy ..[/QUOTE] Trzymam kciuki... Mia powinna trafić do idealnego domu... Normalnie aż strach gdzie by mogła trafić bez sprawdzenia domów.. :(
  4. Te jej łapeczki mnie naprawdę powalają...
  5. [quote name='Romka']Nikt mnie nie pochwali,ze dzis cały dzien siedzę przy komputerze ,zeby Wam pokazać Lunkę,Farę,Kruczka i pare innych!Zwariuję od tego patrzenia w komputer![/QUOTE] Ja już jestem i biegam po wątkach a tam wszędzie coś od Romki :D :D :D Chwalę, Cie bardzo!!! :)
  6. Ale on cudnie wygląda w słońcu !!!
  7. Ja też już jestem i bardzo się ciesze, że Kruczek już w nowym domu !!! Bądz szczęsliwy piesku !!! :)
  8. [quote name='dota&koka']piękności :) o mnie też Pani Dyzia pamięta i przysyła mi fotki :)[/QUOTE] Ja też mam :) Z wczoraj czy z przedwczoraj ;) Słodziak :D [URL=http://img401.imageshack.us/i/img0076af.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2426/img0076af.jpg[/IMG][/URL]
  9. No wiecie co... ;) Tyle czasu mnie nie bylo, a do Fizi nikt nie zagląda ? ;)
  10. [quote name='argusiowa'] 3.Jutro dodatkowo przekażę pozostałą kwotę (50zł od bahlsy i 15zł od Andzike- rano muszę je wypłacić z bankomatu bo dzis nie zdązyłam). Razem 65zł. [/QUOTE] Ja puściłam dzisiaj, więc nie wiem czy jutro będzie... :(
  11. Magda napisała, że Kasia śpi właśnie przytulona do jej ręki :))) Po moim powrocie (nie ma mnie do poniedziałku wieczorem w Wawie - to tak na wypadek jakbyście znalazły kolejny domek blisko mnie do sprawdzenia ;) ) umówiłyśmy się wspólny spacer ;)
  12. [quote name='natalie1988'] Czy Wasze psy też siadają czasem pupą na ławkę? :D[/QUOTE] Hihihihi :) dla mojej ławka musialaby być nieco mniejsza... ;) Biedna Sonia :( a lekarze raczej sugerują operację czy odradzają?
  13. [quote name='leni356']Może to nic poważnego? Nel ma guzek na tyłku, podobno tłuszczak, mam tylko obserwować A Rudolf to dlatego psa udawał żeby wychodzić na spacery - nareszcie swój cel osiągnął :D Miłego wyjazdu![/QUOTE] No właśnie ten guz na biodrze to prawdopodobnie tłuszczak, jak wrócę z Białowieży mam się do weta przejechać, nakłują go i zobaczymy co w nim siedzie... ale ten na sutku lepiej usunąc :( I te pazury też ... Dzięki ! W imieniu Neli, Czapiego, Rudolfa, Kaji i ich dwunożnych towarzyszy tego wyjazdu ;)
  14. Dziś byłam z "dzieciakami" u weta :) Rudolf zachwycony, bo w końcu wyszedł z domu ;) słuchajcie, on na smyczy chodzi ladniej niz Nela ;) Rudolf zostal zaszczepiony, uchole wyczyszczone (u Neli też), pazury poprzycinane (u Rudolfa nie, przydadzą mu się na wyjezdzie). Obydwoje też zostali zakropleni na kleszcze, bo tego w Bialowieży możemy być pewni... :( Nelce szykuje się operacja... Ma jakiegoś guzka na sutku, drugiego na biodrze (wet twierdzi, ze to jakiś włókniak czy coś, jeszcze to będziemy badać :( ) + wilcze pazury, z czegp jeden w nieciekawym stanie :( więc pójdzie pod nóż i pozbędziemy się wszystkiego za jednym zamachem... :( ale nie jestem z tego powodu szczęsliwa :( Po wecie wpadlismy na kawę do Czapiego ;) Rudolf zwiedzil całe mieszkanie Magdy, a Czapi był zachwycony, ze przyjechala nie tylko jego dziewczyna Nelka, ale i chłopak ;) Mialam parę spraw do załatwienia w pobliżu mamy, więc jej podrzuciłam wesołą dwójkę, przy zachwycie dwójki + Shiby ;) Jak na Rudolfa, to miał dzień pełen wrażen, pewnie teraz będzie wystawał pod drzwiami, w oczekiwaniu na "spacer" ;) Ale wrażenia zaczną się dopiero jutro... Ok. 9 pakujemy cale towarzystwo do samochodu i ... witaj Bialowieżo :D
  15. Tutaj chyba było o Dniu Ziemi to tu napiszę ;) Dziś moja Magda wyszła z Czaputkiem na spacer i spotkała babkę na rowerze, która na widok Czapiego stanęla w miejscu i zaczęla Made wypytywać czy adoptowała go po akcji na Dniu Ziemi, bo tam wszystkich zachwycal ;) Mada była dzielna, trochę zakręciła się w zeznaniach, ale podtrzymała naszą wersję ;)
  16. Melduję, że posłałam swoją deklarację :)
  17. [quote name='nika28']Dzięki mamanabank. A być może dla Jakobsa szykuje się domek :) Państwo wydają się ok, mieszkają w mieszkaniu, ale mają też ogrodzoną działkę gdzie psiak mógłby się wyhasać. Mieli kiedyś psa ale odszedł ze starości.. Aktualnie w domu nie mają innych zwierząt. Państwo są z Łodzi. Umawiam się właśnie na wizytę przed adopcyjną, trzymajcie kciuki :)[/QUOTE] Trzymamy, trzymamy :) Pchle się udało to i Jacobsowi się uda :)
  18. [quote name='mshume']Chyba tak. No i będzie jeszcze kilka domków do sprawdzenia 'w spadku po Pchełce', inne malizny skorzystają :)[/QUOTE] Dziś jedziemy z Madallena na Bielany sprawdzać dom dla Reni. Zobaczymy jak ten 1,5roczny syncio (Dafnomania, bez urazy ;) )
  19. O mamo !!!!!!!!!!!! Ale suuuuper :D :D :D Baaardzo się cieszę;) Pchełce się udało :) No patrz, kto by przypuszczal, ze dużo lepszym towarzystwem dla pchły będzie labrador niż druga pchła ;) Apropos - zostaje "Pchła"? ;)
  20. Ja też zaglądam w poszukiwaniu wieści... Nie chce pisać, bo nie mam już nic do powiedzenia w tej sprawie, chcę tylko zobaczyć szczęsliwego Bruna...
  21. [quote name='EVA2406']Znając Malagos :loveu:, też tak twierdzę :lol:[/QUOTE] Ja Malagos miałam okazję poznać na Dniu Ziemi :D
  22. Rozczuliłam się:D :D :D Cudny Bugi tak się stęsknił za swoją dziewczyną...:loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Romka']To juz jutro!No i jak ten lobbing?[/QUOTE] Ale ja to dzis pisałam ;) wczoraj późno wrociłam z akcji "Pchełka" i nie zajrzalam do wszystkich psiaków ;)
  24. [quote name='mshume']Słuchajcie,Andzike z Abrakadabra mi psa w trasie podmieniły:mad:Gdzie moja cichutka, nieśmiała Pchełcia, no gdzie? Ten morderca pinczer miniatura,co wczoraj przyjechał,obszczekał bokserkę sąsiadów, po czym przedostał się szparą w siatce na podwórko sąsiadów i ruszył z zębami na bokserkę :crazyeye: Bokserka zwiała do domu :eviltong:[/QUOTE] mshume, może zamiast Pchelki Abrakadabra zabrała z Tarcho Tosię ???? ;)
  25. [quote name='Niebieska713']Dopiero juto juz bede w Polsce.No i jutro Rubi bedzie juz u mnie. A szukam drugiej suni,najchetniej malej i w miare spokojnej.[/QUOTE] Jeśli czytałaś wątek Pchelki to wiesz, ze jest bardzo spokojna. Ale wiesz też, że bardzo się przestraszyla szczekającego na nią pinczera na wizycie przedadopcyjnej więc ew. towarzystwo też musiałaby mieć spokojne...
×
×
  • Create New...