-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
:-(:-(:-( To drugie zdjęcie... :placz: Taka zrezygnowana za tymi kratami ... :(
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Sisi wyszalała się dziś w ogrodzie u ciotki mshume w towarzystwie Nany,Neli, Kikiego i szczekaczki Ewki :) Pewnie śpi padnięta ;) Zaliczyła też kąpiel w wybielającym szamponie i jest teraz bielutką, puchatą księżniczka :D Dobrze, że łatka się ostała ;) Mshume dawaj foty, bo ja mam jakoś mało.. :/ [URL="http://img33.imageshack.us/i/sisiop.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8013/sisiop.jpg[/IMG][/URL] z tymczasowiczką mshume - Avą zwaną Ewką ;) -
[quote name='Malwi']mrrryyy jakie salooonyyy E-S - ile taka przyczepa ? kupie sobie na ciężkie czasy i zamieszkam w takiej nad jakimś jeziorkiem xD[/QUOTE] Przyczepa genialna !!! A Bugi mnie jak zawsze powala :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Super fotki :) Funia, czy mi się wydaje czy jemu się jeszcze sierść poprawila? -
[quote name='Mantis']O Mantis to już nikt nie pomyśli. Heh. A lada moment Dzień Matki :p[/QUOTE] Mantis, powiedz tylko słowo a zorganizujemy Ci jakiś merdający prezent na Dzień Matki ;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']SZykujcie się bo zaraz foty .....[/QUOTE] Czekam przygotowana :D -
[quote name='Mantis'] Czasem się kłóciły, bywało, że ostro :roll: ale kiedy poszłam z Dafne na nasz teren spacerowy, wyraźnie szukała Fiziulca. Smutno jej.[/QUOTE] Dzień Dziecka się zbliża... ;) Kolejny prezent dla Dafne ? ;)
-
No to otwieramy szampana !!! Zajączek w nowym domu:BIG: Mantis, a jak Dafne? Tęskni za Fiziulcem?
-
Holly, co u Was i Waszego trójpaku? Rodzice zmiękli?
-
Jestem sliczna i rasowa i zamieszkałam z pancią w Krakowie:)
Andzike replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='jambi_']i co? i co? są jakies wieści?[/QUOTE] Wieści są takie, że domek jest super :D :D :D Pyzunia pakuj się ;) Domek się pytał jak Pyzunia zachowuje się w stosunku do innych psów i jak znosi podróż samochodem. Ktoś wie? :) -
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Mi się baaaardzo podoba !!! :) -
[quote name='mshume']Mnie tez sie ten mejl nie podoba... Nie podawaj dokladnego miejsca pzytuliska, tylko ze pod Łodzią.Widzę sie dzis z Maddaleną, to uradzimy,co mu odpisać .[/QUOTE] Pfff.... a ja to co ? ;)
-
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']A Bojeczka nawet noska nie wychyliła z budy,choć całe schronisko stało przy kratach boksu i szczekało![/QUOTE] Qrcze :( druga Nelka :( tzn Lola ;) -
Madalena, taki piękny mikroskop musi znaleźć dom !!!
-
Nowy domek dla idealnej suni proszony o zalogowanie!!! :)
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leon, kolejna sobota przed Toba, nie bój się !!! -
IRYS - starszy ONek do adopcji, odzyskał nadzieję - MA DOM!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Irysku, dziś przyjdą dziewczyny i Cię pomiziają !!! -
Opadło mi pod biurko wszystko,ale ja nadal czekam na Akuchę i jej ostateczną decyzję....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ciotka Andzike czy te ogloszenia juz poszly ?? Wlasnie wyslalam troche pw. dla Henia, jutro bede kontynuowac i jeszcze musze obskoczyc Tamarke.[/QUOTE] Ciotka Szarotka, opis i zdjęcia wysłałam,ale linków aktywacyjnych nie dostałam :( jutro przyatakuje zuzię, aczkolwiek ma teraz maturę, więc lekko dziewczyna zajęta ;) -
Widzisz E-S... Bugi, niby taki trudny, nieadopcyjny pies, a do testów na domki się nadaje ;) gdyby nie to, że go zostawiasz dla siebie i jesteś w łobuzie zakochana po uszy, to miałabym kolejny argument, żeby Bugi został u Ciebie ;) A tak... ;) Argumenty już zbędne ;)
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
Andzike replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
Azorku.... !!!! takie cudny z Ciebie psiak!!! -
[quote name='elinka'] Ten biały pychol jest najszczęśliwszy na świecie. To taki biały niedźwiadek. Śliczna jest ta Bianka. :fadein: Przeczytałam cały wątek i w zasadzie to tylko potwierdziły się moje przypuszczenia.[B] Natalie[/B], marzę o tym, aby moja tymczasowiczka Lilka trafiła właśnie do Ciebie. :loveu::loveu:[/QUOTE] I ja też trzymam mocno kciuki... ;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Jak on bidny popiskuje ,ze psiaki biegają w parach a on samotnie ......No to znaczy z nami ......Ale kontakt jest kontrolowany bo Skacze i dzisiaj dał mi dziubka prosto w nos ...Mam więc nadzieję ,ze grzyb i pałka już na nim nie siedzą:evil_lol:[/QUOTE] Biedny Heniutek, nie ma psiego towarzystwa.... "ludz" to nie to samo... ;) -
[quote name='Malwi']no genialny pomysł z tym testerem :d trzeba będzie mu na sweterku albo jakiejś kamizeli odblaskowej wyszyć "PIES PRACUJĄCY - Pierwszy Dogomaniacki Tester Domów"[/QUOTE] Heloł!!! Nelka zawsze ze mna chodzi na wizyty !!! a ze ona jest strachulec - "pies zen", więc jak na wizycie domaga się głasków lub od razu ładuje na łóżko to wiem, że domek jest perfect ;)
-
Mantis, nie płacz, bo mi się smutno robi, a tu się cieszyć trzeba !!! Fizia idzie do kochającego ją domku!!! A kolejne Fizie czekają właśnie na Ciebie!!!