Jump to content
Dogomania

rencia42

Members
  • Posts

    1381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rencia42

  1. Nikt mnie nie zapraszał ,ale sama znalazłam i jednorazowo 50zl ma.
  2. \Nawet nie wiecie jak się ciesze ze mu piszczałeczko podpasowalo za dwa tygodnie podeśle więcej zabaweczek.
  3. Dzisiaj wysyłam dwa opakowania Furosemidu i jakąś zabaweczkę.
  4. Super wiadomości i ja się ciesze ze Werka znalazła swoja przystań.Cudna jest.
  5. Moze inne psiaki u Czarodziejki potrzebują to dajcie znać.
  6. Czy Don dostaje potas bo przy Furosemidzie i innych moczopędnych jest wypłukiwany z organizmu i trzeba uzupełniać.Mam Furosemid jak potrzeba podeślijcie adres to wyśle.
  7. Dzieki za fotki.Gromis ma naprawdę wielkie te oczyska i jakie piękne.
  8. Cioteczki mam trochę fantów na bazarek można by było zrobić na leki ale ja nie potrafię jak któraś chętna proszę o wiadomość na PW.
  9. Jestem na zaproszenie Unixeny.Trzeba mu pomóc koniecznie.
  10. Masakra, bidula z niego.Trzymam mocno kciuki .
  11. Śliczna sunia trzymam kciuki za udana sterylke.
  12. Zapisze sobie.Jak będzie skarbnik podeślę coś na ratowanie Rudego.
  13. Przykro mi bardzo mu kibicowałam.Co się stało.
  14. Przykra ta starość.
  15. Czekamy na wiadomości,oby dobre.
  16. Cudne zdjęcia i gdzie się podział ten biedny smutny pies z pierwszego postu.
  17. Piesio jest piękny a łapka, no cóż nie chciałabym taka dostać.
  18. Pozycja siedząca Zabala nie do podrobienia.
×
×
  • Create New...