Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. Blood daje sunie dt w zamian za zwrot kosztów wyżywienia, za utrzymanie suni, no i za ewentualne leczenie i inne wydatki. Umówiłyśmy się wstępnie na 100zł miesięcznie za wyżywienie, w praniu może wyjśc nieco inaczej. Deklaracje na sunię został przekazane z innego psa, za zgodą deklarujących na tamtego. A więc: deklaracje stałe: kora78- 20zł Ladymonia0610- 20zł + 10zł = 30zł Zofija- 10zł bea_204- 40zł przez 4 m-ce razem 100zł deklaracji stałych deklaracje jednorazowe: marta0731- coś agat21- 30zł jednak 50zl!!! dzięki Gruba Berta- 20zł kizimizi- 27 zł! razem: 97 zł plus coś od marty, w razie jakiś braków i niespiodziewanych wydatków Doszły pieniążki od : Grubej Berty, agat21, bea_204, kizimizi, kora78, LadyMonia i Zofija dziękuję wszystkim :):):) Wydatki na dzień dzisiejszy: 12zł weterynarz w tym: "przegląd psa" osłuchanie, sprawdzenie temp, zaglądanie w różne otworki, oglądanie skóry i ogromnego łupieżu, wyszukiwanie oznak zycia pasażeró na gapę, tabletki na odrobaczenie. Transport wychodzi, że całościowo w gratisie :) Sunia u Blood będzie niebawem, jeszcze jest w podróży Trzeba będzie już na stałym dt zrobić jej morfologię, by ustalić, czy ropomacicze jest w całości wyleczone dokładnie. edit:26.04 dziś doszła następna wpłata od Grubej Berty- jednarozowa, drugi raz :) :) Wydatki: około 23.04 wysłałam 100zł Blood na najbliższy miesiąc. Trzeba wyrównać za wetarynarza,ale to na koniec miesiąca się podliczy wszystko. Wychodzi: 100zł opłata za hptelowanie u Blod 12zł za weta u mnie, z tabletkami na odrobaczenie 20zł za weta u Blood, za usg jamy brzusznej Wychodzi 132zł, z tego 100zł ze stałych i 32zł z jednorazowych. edit 15.05 plus z jednorazowych pobieram 10zł do wysyłki zuzi911 do zapłaty za pakiet ogłoszeń na 74 portalach 100zł do Blood za 23.04-22.05 20zł do Blood za weta 12zł dla kora78 za weta 10zł do zuza911 za ogłoszenia Razem wydatki za pierwszy miesiąc: 142zł Od 24.05 nowy miesiąc rozliczeniowy- wpłącono 26.05 120zl z czego 100zl za zywienie i 20zl za weta kwietniowego. Z jednorazowych było 97zl plus drugie 20zl od GrubejBerty, czyli 117zł. Od tego odejmujemy 12zł za weta u mnie, 20zl za weta u Blood, 10zł za ogłoszenia. Wychodzi w jednorazowych 75zł edit 28.07 okolo 21.07 wplacilam do Blood zalegla oplate za miesiac czerwiec w wysokosci 100zl. na pokrycie tego nie wplacila jeszcze LadyMonia06, wiec jej deklaracja 30zl poszla z jedorazowych. wiec w jednorazowych zostaje nam 45zl. od 23.07 nowy okres rozliczeniowy sie zaczal, czyli juz mamy dlug u Blood za te kilka dni, powinna isc nastepna wplata, bo placilam od poczatlu w przod. Jednak sunia jedzie do ds i pelnej oplaty za pelny miesiac nie bedzie edit 09.08 sunia 06.08 wyjechala do nowego domu, wiec nie wplacam calej kowty do blood, lecz 50zl za 14 dni przebywania suni u niej koszta transportu do rozliczenia z Szczeponem, 85zl. przelane, zaplacone szczeponowi LadyMonia0610 nie wplacila swojej deklaracji od 2 miesiecy, wiec pokrycie jej deklaracji idzie z wplat jednorazowych. 23.08.10 dostalismy od fistaszek 20 jednorazowo 50zl na transport a koszt wynosil 85zl. wiec 35 pobieram z jednorazowych i zostaje w nich zaledwie 10zl 25.08 dostalismy jednorazowo dla suni 100zl od Jo37 :) dziekujemy :) jednorazowe 110zl razem :) i calosc jednorazowych plus na tamten czas stalych deklaracji 90zl plus nowe 43zl jednorazowe i dolozylam 7zl, wyszlo 250 na 1 miesiac hotelu, czyli od 06,czy 08 sierpien do 06.czy 08 wrzesien. dzis, 15.09 mamy oplacony 1 miesiac hotelu, nazywajmy sierpniowym. Leci juz nowy miesiac rozliczeniowy, a kasy mamy 110zl stalych, a lada moment odejdzie stala od bea_204, ktora deklarowala 4 plus 1 miesiace wplat. Zostaje wiec jedyne 70zl deklaracji stalych 05.10 wplacilam 250zl za hotel od poczatku wrzesnia do poczatku pazdziernika, a 2 tyg wczesniej 114l za leczenie belli i usypianie szczeniakow. wiekszosc ubzierana byla z wplat jednorazowych i bazarkow. na przyszly miesiac tez mamy zapas, ale potrzeba jeszcze na szpital, po sterylce, ktora zrobimy za miesiac, na ktora kase mamy juz uzbierana Sterylizacje Belli w 75proc pokrywa dogomaniacka Akcja Sterylizacja Brakujace 62,50 na sterylke ofiarowali pokryc: 50zl wplata od kpina na ten cel 12,50 wplata od Yana na ten cel Mamy wiec cala kwote na sterylke Belli! [SIZE="1"]na sierpien Jednorazowo uzbierane jest 110zl- tutaj glownie od fistaszek20 i Jo37, plus z nowosci: marta0731 dokłada 20zl kizimizi z bazarku 23zl Razem 153zl[/SIZE] [SIZE="1"]dokladam te 7zl i oplacilam pierwszy miesiac hotelu, czyli sierpien, tam bylo 90 stalych i 153 jednorazowych.[/SIZE] N[SIZE="1"]a wrzesien deklaracje jednorazowe: Maruda666 50zl haliza 20zl kora78 z bazarku ksiazkowego- 28zl kora78 i kizimizi z bazarku ciuchowego 17zl plus 20zl- 37zl Randa 60zl Enigma79 20zl bico 20zl marta0731 20zl kora78 z bazarku dziecinnego 18zl [/SIZE] [SIZE="1"]Razem: 273zl[/SIZE] Bazarek robiony przez marta0731, z rzeczy podarowanych przez [U]agniechex82 !! [SIZE="1"]ROZLICZENIE: 1. AgusiaW 22zł 2. Fibi: ) 40zł 4. Musia 10zł 6. Kaskadaffik 5zł 7. Marta777 20zł 10. jedno opak. Elzak3 10zł, drugie opak. Kaskadaffik 8zł 11. Danielka92 5zł 13. An1a 3zł + torebka gratis W sumie to 123zł, wplata w pazdzierniku, plus oplaty za przesylki, podarowane takze przez agnieche[/SIZE]! w sume 162zl [SIZE="1"]I w razie czego jeszcze link do bazarku[/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/1928...esz.-Dla-Belli[/url] 05.10.10 wyslalam 250zl za hotel od 06.09 do 05.10.. 110zl z deklaracji stalych i 140zl z jednorazowych. Koszt uspienia szczeniakow i lekow na wstrzymanie laktacji dla Belli wyniosl 114zl. Rachunek jest na stronie nr 48. pieniadze przelalam do sylwiaso 25.09 Pozostaje wiec w jednorazowych na pazdziernik 273- 140- 114 = 21zl [SIZE="1"]Przeniesione na listopad: 21zl plus 162zl od agniechy. Razem zostalo nam na dzien 18.10 182zl. plus 10zl Charly, czyli 192zl Wydatki: 21zl wyroznione allegro robione przez kochana fiorsteinblock wiec 192- 21 = 171zl plus z bazarku kosmetykowego z darow kizimizi- 74zl :) plus marta0731 20zl :) [/SIZE] Razem jednorazowo na miesiac pazdziernik hotelowy: 265zl [B]razem mamy na oplate pazdziernika w hotelu i zabiegi Belli - 265zl jednorazowych i 130zl ze stalych 395zl Z tych pieniazkow trzeba oplacic hotel, na jaki w pazdzierniku dostalismy od sylwiaso znizke na 200zl oraz oplacic szpital i zabiegi weterynaryjne 80 + 87= 167 Oplaty za pazdziernik: 80zl szpital po sterylce 14zl odrobaczenie 73zl leczenie grzybicy ucha = 167zl 167 plus hotel 200zl =[B] 367zl[/B] [B]oplata za pazdziernik[/B] placona w listopadzie. [B]dokladam te 2zl dla rownego rachunku i zostaje nam nadwyzki 30zl (wlata LadyMonia) :)[/B] 8.11 przelalam 450zl za sterylke i leczenie w zaokragleniu, gdy dostane zwrot od Sterylkowej Skarbonki, oplacam hotel z poslizgiem. [SIZE="1"]Wplywy na konto hotelu za listopad: 30zl przeniesione z pazdziernika Bilbusiowe pieniadze 100zl jednorazowo 38,50zl bazarek apaszkowy z darowi kizimizi 60zl bazarek ksiazkowy kora78 30zl bazarek anonimowy[/SIZE] Razem: 258,50zl minus 10zl za wyroznione allegro w listopadzie (drugie 10zl ofiarowala fiorsteinblock :) ) [B]wiec zostaje 248,50zl [/B] [B]Grudzien jednorazowe:[/B] [SIZE="1"]128zl przeniesione z listopada 20zl od Agniechax82 jednorazowo :) - doszlo 36zl z bazarku z fantow anonimowej fanki Belli :) - doszlo 40zl jednorazowo kmurdz :) - doszlo 10zl Ewa z FB :) - doszlo Kundelkowa Skarbonka na leczenie Belli 50zl :) - doszlo Skarpeta Łowicka 50zl na leczenie Belli :) - doszlo URIA 25zl :) - doszlo łagierek 40zl :) - doszlo bea_204 50zl :) - doszlo pani Diana 30zl :) - doszlo pani Ewa 10zl :) - doszlo Calineczka000 30zl - doplata do nowej deklaracji za listopad, a wplata juz poszla wczesniej- doszlo pani Anna 20zl :) - doszlo santino 20zl :) - doszlo pani Marta 50zl :) - doszlo pani Agata 20zl :) - doszlo bazarek serduszkowy od LadyMonia006 190zl, buzka - doszlo plus 10zl od sylwiaso za 2 serca-rozlicze z oplaty hotelu Tamaryszek 20zl :) - doszlo, jako wplata jednorazowa, bo juz zaplacilam za hotel, bedzie pozniej jako stala p. Marta z Wawy 40zl, buzka - doszlo p. Malgorzata z Łojek 20zl- doszlo, buzka [/SIZE] [B]Razem jednorazowo: 910zl[/B] Wyliczenie na oplate hotelu za okres 6.12.2010 - 5.1.2011 267,50zl dla sylwiaso [SIZE="1"]Przelalam koncem grudnia 100zl na badania, z czego wydane zostalo 52zl i odejmujac pozostale 48zl luzu- wplacam 5stycznia za hotel 267,50 - 48zl = 220zl w zaokragleniu. plus za kolejne odrobaczanie 40zl- jednak sylwiaso doplacila 10zl- wiec za robaki wychodzi 30zl minus 10zl za serca z bazarku dla Belli, zakupione przez sylwiaso = 20zl Razem oplata za 6.12-5.01 plus zastrzyk na robaki - wyszlo 240zl - tyle przelalam za grudzien, plus wczesniej 100zl na leczenie, czyli [B]wplacilam razem za grudzien 340zl[/B] W styczniu wplacilam sylwiaso 143zl za karme- minus 30zl deklaracji jej siostry = 113zl [/SIZE] Zostaje w jednorazowych 910 - 88 (pobrane na uzupelnienie oplaty hotelu) = 822zl - 52 za pierwszy rachunek u weta - 20 za drugie odrobaczanie, a druga polowe ufundowala sylwiaso = 760
  2. Bella w hotelu od sierpnia 2010 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/433/e1b7746ebae79156med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/448/f27a01d07cba5b91med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/343/b94868a94c99d080med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/343/64d3ef978cd5c793med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="red"][B]Tekst do ogloszen, krotszy:[/B][/COLOR] tytul: Bella, kremowa, inteligentna, kochająca nad wszystko Bella jest suczką, która w swoim niedługim życiu doświadczyła okrucieństwa ludzi, nie tylko jednego człowieka. Po śmierci pana zaznała tułaczego losu. Trafiła do schroniska, potem domu tymczasowego. Aktualnie przebywa w hotelu dla psów w okolicach Łowicza. Jest suczką niezwykle inteligentną, chętnie współpracuje z człowiekiem, bezproblemowo akceptuje dzieci. Pięknie chodzi na smyczy, trzyma się blisko nogi, a puszczona luzem nie ucieka, uwielbia też jeździć samochodem. Potrzebuje mądrego opiekuna, przyjaciela człowieka na dobre i na złe, który podejmie się ukazania suczce, jak cudowne może być życie psa, pozwoli jej poczuć się bezpiecznie, podaruje jej swój czas i uwagę. Bella jest suczką zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowaną. Będzie wierną, oddaną towarzyszką. Uwielbia spacery i aktywny tryb życia, jest pełna życia i radości, którą chętnie podzieli się w zamian za okazane serce. Bella ma 5-6 lat. Nie kupuj psa, adoptując możesz pomóc. Bella czeka na dom. Kontakt w sprawie adopcji 506-636-242 mail [email][email protected][/email] [B]Drugi tekst do ogloszen:[/B] Jeśli szukasz wiernej przyjaciółki to trafiłeś na idealną kandydatkę! Bella to niezwykle łagodna, subtelna i inteligentna psina, o bardzo wiernym serduszku. W przeszłości poznała znaczenie słowa ,,strata'' i to w najbardziej dotkliwej postaci. Tych strat Bella miała wiele, straciła opiekuna, którego kochała całym sercem. Straciła szczenięta, gdy poroniła na skutek stresu w schronisku. Straciła zdrowie, gdy była gryziona przez inne psy. Straciła wiarę w lepszy los, poczucie bezpieczeństwa. By los się do niej uśmiechnął, wolontariuszki wysłały ją do domu tymczasowego. Tam jednak nie okazało się być tak dobrze, bo Bella żyła w obskórnym kojcu, bez miski wody w lipcowe upały. Znów zmiana i Bella pojechało do hotelu dla psów. Tam już warunki ma dobre, może wiele godzin biegać po ogrodzie, chodzi na spacery nad jezioro. Ale cóż... Nadal jest to tylko hotel, przystanek, zanim znajdzie wreszcie swojego człowieka już na zawsze. Któremu okaże, ile ma w sobie miłości, wierności i oddania. Każdy nowy dzień w hotelu pozwala na odkrywanie wewnętrznego piękna Belli, która okazała się być nadzwyczaj wrażliwą i dobrą istotką. Sunia akceptuje dzieci w każdym wieku, gdy zaczynają ją męczyć, grzecznie odchodzi do drugiego pokoju. Bella pięknie chodzi na smyczy, dlatego może być prowadzona przez młodzież, czy starsze osoby. Maszeruje przy nodze, nie ciagnie w przód, czy na boki. Bella nie akceptuje kotów, gania je, jak każdy pies. Szukamy jej domu bez innych psów, aby sunia nie czuła potrzeby zabiegania o względy swojego człowieka. Z napotykanymi na ulicy psami chętnie się bawi. Bella uwielbia jazdę autem, śpi wtedy grzecznie, nawet daleką trasę. Potrafi zostawać sama w domu, nie szczeka, nie niszczy. Jest spokojna, zrównoważona. Obecna opiekunka nazywa ją prawdziwą Psią Damą, Arystokratką. Bella jest dojrzałą, około 6cioletnią sunią. Jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana. Wygląd zewnętrzny pozwala przyrównać ją do labradora. Bella szuka przyjaciela, który ofiaruje jej ciepło swego domu i swego serca. Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powody twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość. Wierne spojrzenie czworonożnego towarzysza z całą pewnością potrafi wywołać uśmiech na twarzy swego właściciela. Zainteresowanych adopcją Belli prosimy o kontakt: tel 506 636 242 mail [email][email protected][/email] [B]Tekst "wyciskacz łez"[/B] od sosnowieckie schronisko! Niespełnione nadzieje, czyli Bella Historia Belli to historia 5, może 6 letniej istoty, o usposobieniu anioła, ale i zarazem historia zbłąkanej duszy, która w zamian za bezinteresowną miłość, ciągle dostaje baty od życia. Wszystko zaczęło się jakiś czas temu. Bella miała dom, miała ukochanego właściciela, który się o nią troszczył, miała przy sobie kogoś, komu ufała i przy kim czuła się bezpieczna. W ułamku sekund suczka straciła wszystko, zmarła najważniejsza osoba w jej życiu- zmarł jej ukochany Pan. Można by rzec, że to dramat, ale na tym nie kończy się pasmo cierpień tej nieszczęsnej istoty. Kolejna tragedią był pobyt w schronisku. Sunia jak się okazało była w ciąży, ale była tak wyczerpana, że poroniła. Z dnia na dzień chudła. Każdy dzień był batalią o życie, każdy dzień był walką o skrawek zimnego betonu, walką o każdy kęs pożywienia. Bella słabła, terroryzowana przez silniejszych towarzyszy niedoli, czekała powoli na śmierć. Gdyby tego było mało, okazało się, że suczka ma ropomacicze. Po wyleczeniu, gdy już traciła nadzieję, została zabrana przez dobrych ludzi do domu tymczasowego. Tam miała przebywać do czasu, aż nie znajdzie się dla niej stały dom. Szybko jednak okazało się, że miejsce w którym Bella miała powrócić do sił- było koszmarem. Zamiast ciepłego posłania- prowizoryczny kojec sklecony z kilku starych desek... Pozbawiona wody w 30 stopniowym upale, usychała z pragnienia i tęsknoty, do tego okazało się, że znowu była w ciąży. Dom tymczasowy w którym miała zaznać namiastkę prawdziwego domu, zadał jej tylko kolejne baty. Bella jednak się nie poddała, a w walce z okrutnym losem pomogli jej dobrzy ludzie. Zabrali ją do hotelu, gdzie ma kojec- ale już porządny, ocieploną budę, miski z jedzeniem i wodą. Zabrano ją tam gdzie chodzi na spacery, gdzie na powrót cieszy się życiem i nie martwi o jutro. Bella jest wreszcie bezpieczna. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego. Suczka na powrót chce mieć ukochanego Pana, na powrót chce mieć kogoś komu będzie wiernie służyć. Ona naprawdę zasługuje na dom, ale już na taki prawdziwy, nie taki, który narobi złudnej nadziei, a potem opuści. Kolejnej fali rozczarowań Bella nie przeżyje. To idealna przyjaciółka, ładnie chodzi na smyczy, trzyma się przy nodze, spuszczona nie ucieka- tak bardzo boi się ponownie zostać sama. Jest karna i grzeczna. Toleruje starsze dzieci, z którymi chętnie się bawi. Jest czystym i ułożonym psem, nauczonym czystości w domu. Jej jedynym problemem jest brak tolerancji wobec innych psów- trudno się dziwić po tym co przeszła w schronisku. Dlatego też Bella szuka domu, w którym będzie jedynakiem. Jest wesoła, kocha życie, cieszy się każdą chwilą i każdą drobnostką, ale ma też w sobie pokłady arystokracji i dostojności. Psia dama, towarzyszka, przyjaciółka. Będzie nią w zamian za odrobinę uczucia. Bella czeka, może właśnie Ty odmienisz jej los? Kontakt: 506 636 242 [email][email protected][/email]
  3. a jak w metro załatwisz?? super by było, oczywiście
  4. kizi zmien imię susan, bo ona ma z poprzedniego domu imię Shila. niech ma swoje imię normalne. mam jej fotki nowe. robimy wątek osobny? czy tylko z ogłoszeniami lecieć? te 5 mogę porobić, czy to starczy?dorobisz gumtree i allegro? zmień, że spanielka czarna wyadoptowana z nowości, posokowiec jesdnek jest, jest na kastracji. proszą nas o ogłąszanie go, ale do domu odpowiedzialnego, bo to diabeł wcielony, gdy człlowiek go z oka spuści.m musi być ktoś w domu siedzący. czy wysyłałaś go gdzieś? trzeba tam poprawić, że kastrat i niszczy w domu. rotka jest w boksie, gdzie był Buli, szczekała strasznie, chyba za fajna nie jest. a jaki Gandalf masz wpisane na 1 że wydany? przecież gandalf jest nadal, jeśli o tego z piątki chodzi, czy jakiś podobny boks aha kaśka nr 2-wydany. z nimi w tym boksie będzie posokowiec siedział
  5. a nie trzeba czyścić codziennie? teraz ma inny lek, ale jak miałąm psy z grzybicą w uszach to miały mieć przy każdym zakrapianiu, czyli 2 razy dziennie czyszczone. skoro sobie daje to na pewno się nie przedobrzy, a może potem znów nie nawróći dzięki temu
  6. a psiak wątkowy nie był oceniany na 2 lata? w tu wychodzi,że ma 5 lekko...
  7. kizi pn raz poszedł tylko i raz wróćił ,teraz poszedł drugi raz i nie wraca. psa w schronie nie ma zmień tytu- wyadoptowany ze schronu drugi raz i tyle
  8. 13.02.2011 Bella pojechala do nowego domu :) [B][COLOR="red"]Belcia zostala wysterylizowana dzieki wplacie sterylkowej Skarbonki, z ktorej dostalismy zwrot 75proc wysokosci sterylki. Calkowity jej koszt to bylo 250zl. dziekujemy!!! [/COLOR][/B] Oto dojrzała sunia, 8letnia. Nie wiemy, co było wcześniej, ale od wiosny w 2010r. zdążyła już przeżyć piekło. Częściowo naszym kosztem... Wiosna trafila do schroniska, gdzie zostala dotkliwie pogryziona. Chuda, jak szczapa, wycieńczona. Wskutek tego urodziła martwe młode. Później była leczona na ropomacicze. Oddana do schroniska przez rodzinę jej dawnego właściciela, po jego śmierci. Zamieszkała w kojcu z suką, która poprzedniemu współlokatorowi odgryzła prawie pół ucha. [B][SIZE="5"]Bella[/SIZE][/B] [COLOR="red"][B]Sunia trafiła na dt, platne za koszt wyzywienia, 100zl, ktore po wizycie kontorolnej jednej ze stalych dogomanek, okazało się kolejną katorgą dla domowej suni!!! Juz w schronisku sunia miala lepiej!![/B][/COLOR] Spójrzcie na zdjęcia. One mówią same za siebie. Kojec zrobiony z resztek budowlanych. Suka w lipcowe upały bez wody! A zzieleniałe miski stały poza kojcem! [COLOR="red"]Bella na podchodzącą obcą dziewczynę warczała, po czym uciekła na legowisko i trzęsła się ze strachu. Ja znam tego psa osobiście! Miałam ją na przetrzymaniu u siebie w domu, przed transportem. I ten pies się tak nie zachowywał! Cienia agresji, nawet wobec 2letniego dziecka.[/COLOR] A na dt Bella atakowała mniejszą sunię, warczała na obcą dogomankę. Także kolejny dt 3dniowy, przetrzymujący psa pomiędzy transportami zachwycał się Bellą! [B]Bella zabrana została wiec na hotel u sylwiaso,[/B] w okolice Łowicza. [B]Koszt hotelu to 300zl Chwila spokoju Belli i lepszego życia była pozorna. [COLOR="purple"][B]16.09 Bella urodzila 4 szczeniaki. Nikt nie wiedzial,ze jest w ciazy! Zdecydowaliśmy o uśpieniu całego miotu. Bella dostawala leki wstrzymujące laktację, potem byla sterylka[/B][/COLOR] [B]Deklaracji stalych Bella ma 150zl[/B], to stan na styczen, a w tym: kora78 20zl- doszlo do wlacznie za styczen Zofija 10zl- doszlo do wlacznie za styczen w lutym kmurdz 20zl :) doszlo do wlacznie za grudzien w grudniu Gruba Berta 20zl :) (od wrzesnia)- doszlo do wlacznie za styczen w lutym siostra sylwiaso 30zl :) (od listopad-za pazdziernik)- doszlo do wlacznie za grudzien w styczniu- koniec LadyMonia0610 30zl :) (od listopad- za pazdziernik), doszlo do aż za styczen w styczniu Calineczka000 30zl :) (od grudnia za listopad) doszlo za styczen w grudniu Tamaryszek 20zl :) (od grudnia za listopad) doszlo za styczen w lutym [B]Leczenie Belli grudzien i styczen:[/B] badanie kalu 20zl zastrzyk na robaki 32zl zastrzyk na glisty 40zl- z doplata sylwiaso zostaje nam 30zl krople na robaki 32zl badanie kalu ponowne 22zl [B]Razem: 136zl[/B] [I]oplacone[/I] [B]Rozliczenie stycznia jednorazowe:[/B] przeniesione z grudnia 760zl [B]Wydatki stycznia[/B]: 143zl karma sucha, Josera - oplacone drugie odrobaczenie 32zl (wplacilam z rozpedu 72zl, wiec odejmiemy to 40zl w lutym- minus 22zl za drugie badanie kalu= 18zl) [I]oplacone[/I] allegro wyroznione 20zl- oplacone badanie kalu 22zl- oplacone bazarek ogloszeniowy u Paji 15zl - oplacone Razem: 232zl Teoretycznie na koncie Belli na luty jest 760 - 232 = [B]528zl jednorazowo[/B] plus deklaracje stale 180zl, a koszt hotelu bedzie nizszy, od oplaty za styczen, nie 300zl, bo karma jest od nas, wiec [B]bedziemy placic okolo 230zl[/B], dopoki Bella nie zje suchej karmy, ktorej jej powinno wystarczyc do okolo polowy-konca marca. Oplata za hotel 06.01- 11.02 = 260zl: 230 za styczen - 18 zaplacone pomylkowo wczesniej= 212zl 212 + 6dni po 8zl (nie 10zl, bo karma nasza) = 212 + 48 = 260zl a w tym: 150zl ze stalych + 110 z jednorazowych zostaje w jednorazowych: 528 - 110 = 418zl Z tego przeznaczylam 20zl na ratunek wyciagnietego ze slaskiej mordowni kudlaczka, z nosowka. Link do watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/2018...KAMY-DT/page16[/url] Pozostaje 398zl, ktore zaokraglam do 400zl i to przeznaczam na platne dt, do podzialu dla 2 sun z naszego schroniska. Obie sunie dosc mlode 2-3 letnie, w schronie jedna od maja 2010, druga juz 1,5roku. Jedna ma dobra ekipe w kojcu, druga jest gryziona. Nalezy im sie ratunek. Fiona [url]http://www.dogomania.pl/threads/2031...mowe-platne-dt[/url] Kama [url]http://www.dogomania.pl/threads/2025...nia-w-schronie[/url] dziekuje Karme po Belli, pozostala dostal pies u sylwiaso w hotelu, kudlaczek imieniem Elmo [U]w poscie nr 4 prowadze szczegolowe rozliczenie kazdego miesiaca, odkad bella opuscila schronisko[/U]. Tekst z poczatku zabrania Belli ze schronu: Z wstępnych obserwacji widać, że byłą kiedyś zadbana i kochana. Potrafi chodzić na smycz krótkiej i długiej. Greczna do innych psów, niewielką zwraca na nie uwagę. Nie zwraca uwagi na szalejące na podwórku dzieci, grające w piłkę nożną. Cierpliwa do malutkiego dziecka, nie skrzywdzi nawet myszy, nawet jeża, któego znalazła podczas wieczornego spaceru. Gdy ma dość nękania przez małę dziecko, poprostu odchodzi. Nie podejmuje zabaw z nim. Sunia momentami boi się zbliżającej się ręki, uchyla się, może była gdzieś bita? Nie potrafi okazać jeszcze pełni radości, niespokojnie wchodzi do obcego mieszkania. Zero agresji, pozwala sobie mieszać w pełnej misce, podczas jedzenia. Ale żarłoczna jest i wcale nie jest o dziwne patrząc na jej wychudzenie. Boi się suszarki do włosów, boi się chodzenia po mokrych panelach, boi się kąpieli, boi się nagłych hałasów. najwiecej fotek na stronach 57-61 oraz filmiki ze spacerku w pola :) [B]A tak wygląda Bella w hotelu:[/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/344/ed53db59f9fef36dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/448/852e30e0fdbb18c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/453/f0b71ce889456b90.jpg[/IMG][/URL] [B]kontakt do ogloszen[/B]: 506 636 242 [email][email protected][/email]
  9. tez sie boje o te pania tez wiem,ze trzeba deklaracji szukac za miesiac bo lipa z kasa tez pytam-jak zdrowie buni????
  10. to ja dam marcie do reki te 20zl za asta i wpisz u asta,ze ja juz zaplacilam,a marta wysle zuzi te 43zl i jestesmy kwita. tylko ty mi dasz za bulika te 27 plus te 3 za bunie,czyli 30. i bedzie na lek buni i nedzie na asta i na buliego.tak?
  11. noooo fajny :) grubasek nasz
  12. to mamy juz 2 osoby zainteresowane? o jacie!! a foty piekne! jaki barni wyczesany, wykapany, wypachniony :)
  13. ja słąbo umiem,a zaraz masa ciotek się po fotki zgłosi a ja już się cieszę na fotki do ogłoszeń :)
  14. warrto było czekać tyle na fotki, bo się ich aż tyle nagromadziło!! śliczny piesiol. ale metamorfoza
  15. a jednak miałam nie tel, a maila i pani pisze, że już się zastanawiają, czy Tarta, czy Astra chciałąbym |astrę oczywiście, ale tarta ma masę info o sobie i astra tylko to,że dzieci lubi :( a co im z tego, jak oni dzieci nie mają :( super nawet dt :) ona kochana jest i tyle w schronie. ds czy choć dt bardzo jej się należy :) dzięki Kacedy !!! moze ta ocena jej z mojej strony wynikala z tego,ze zawsze foty ty;lko robilam. a dzis nie bylo czasu i tylko na glaskanie czas mialam. bo jak sie foty robi to co to za pociecha dla psa? stoi jakis czlowiek z daleko, cos pstryka i kaze bokiem stanac ;P to sie ma go gdzieś i siedzi z daleka i patrzy, co on za głupie sztuczki robi przy kratach, wygina się, aparat w kraty wciska, jak kretyn. dziś było fajnie :)
  16. mam nowe fotki znó, bez żadnego proszenia się :) dodam niebawem
  17. [quote name='kizimizi'][B]Najpierw pieniadze Bulinka:[/B] deklarowałam z bazarku 50zł ale skoro pozwoliłyście wizasc to an lek dla Buni to zostało 7zl (50-43 to 7). Pozniej powiedziałam ze z bazarku jeszcze sie uskrobie i dodam 20zł czyli tylko 23zł zabrano by na lek dla Buni z tych 50zł. Wychodzi ze Bulinke ma na koncie 27zł a 23 poszło na Buniaka. [B]O pieniadzach z zapasu Buniaka [/B]nie mowimy bo ich nei ruszamy w ogóle bo są potrzebne na nastepne meisiace na hotel dla suki. Rozumiesz mnie teraz?[/QUOTE] ja sama nie kumam już nic :) Kizi deklarowałaś datek na oba psy w sumie 70zł tak? z tego 43 poszło na lek Buni, więc dla Buliego zostaje 27zł. proste. ja tak to liczę. a jeszcze ja z Tobą musze się policzyć za asta,ale to już mailowo
  18. kizi zmien tytul! atos nadal w adopcji :)
  19. wlasne mnie o tarte tez [ytala ;) odeslalam ja do ciebie kacedy ja jej pisalam dlugo maila i mi sie prawie caly skasowal,wiec podalam swoj nr kom proszac o kontakt dzis i cos cisza :( dzis wymizialam astre moco, bardzo lgnela i sie cieszyla. a drugi pies obok. sa ja na dwie rece. zero zazdrosci od zadnego psa. jedna z opiekunek dzis mowila,ze b yla wczoraj ze swoim idziecmi u sini- dzieci od 2 do 8 lat, i astra strasznie do nich lgnela, chciala leb przez kraty wycisnac, by sie do dzieci dostac, tak je lubi :D super wiesci, prawda? wyglaskali ja wczoraj, aja dzisiaj. calkiem inna dzis jakas byla... juz nie ma w jej boksie tej czekoladki, jest tylko jakis Burek i nasz choruszek maly. maja luzu troche w kojcu :)
  20. czyli jutro ma ta dziewczyna dzwonić o skubisia? cieszymy się, cieszymy :) ja ogłoszeń dziś nie robiłam, brak weny zrobię niebawem a białasek mopik biedulek, i jaki brzydki schron, podłoga w kawałkach :(
  21. mam bardzo sensowenego maila w sprawie astry od pani z wrocka, bez dzieci, w szeregówce, pies w dzień głównie w ogrodzie. małżeństwo ruchliwe :)
  22. oby się udało z tymi ludźmi !! a foty straszne, ale widać, że padało i może w największej mierze tylko mokry był.
  23. kizi pisz, jaki bazar robisz, ja na bank coś dołożę, skoro nie mogę gotówki dać mam wciąż te 2 deo,jeżeli kosmetykowy mogę poszukać, ale wskaż, czego szukać?
  24. no na pewno nie na wakacjach! bo co to za zycie w zamknięciu, bez bliskości kochanego człoweka? w zimnym boksie, i rzeczach, o jakich pisać tu nie można.
  25. dzwoniłąm wczoraj- nie odbierał dzwoniłąm dziś. mówił, że miał do mnie dzwonić, ma grypę, kaszlałą mi bardzo w słuchawkę pytałąm,czy się rozmyślił, czy ja mam szukać innego domu, bo on tak zwleka. mówił, że się nierozmyślił i wciąż siła wyższa, ale mogę szukać innego domu suni. jak zjadę to dam mu znać, by już nie przyjeżdżał ale na tę babkę z wrocka nie liczę, bo ona średnio się nadaje... zobaczymy po wizycie po poniedziałku z kizimizi
×
×
  • Create New...