kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
hehe no Ingrid Wieeeeelki, skoro tyle razy pomagał i wciąż w tym trwa! Blood weź dziś nie zapomnij, dzwoń od razu o 17stej nr masz tu na wątku Ja miałam plan dziś brać Buliśka, ale pogoda iście pod psem, a on mieszkałby w ogródku i nie wiem... -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
walimy o sytuacji życiowej osobistej na dogo po co miałąm pisać,że nie wiem, czy TZ będzie w domu i małęgo popilnuje? planuję jutro, jeszcze nie wiem -
Nochal,duży pies w typie teriera już w nowym domu! ;) :)
kora78 replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
wyślę kizi na pm maila mnie się nie chce kleić słów, by było miło i nie nachalnie. Ja wiem, że pies ma dom idealny. Ludzie sami non stop smsy piszą, a wcale ich nie proszę. Jedyni z tych wszystkich ode mnie -
dzięki :) za ogłoszenia :) choroba, ja nie wiem, co robić. Tyle ogłoszeń i nic. chyba nie może chodzić jako bokser :( bo za mało bokserkowaty jest dla każdego :( jemu trzeba dt!!!!!!!! bez tego nic nie zrobimy na SOS nic nowego o Bilbo :( zmieniam tytuł
-
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
A ja popieram Klaudię, by za szybko nie jechac i psu wody z mózgu nie robić. Z tydzień np najlepiej poczekać. Ale w tej sytuacji, gdy nie ma umowy podpisanej to trzeba jechać szybko. można nawret się z ludźmi gdzieś indziej umówić, żweby pies nie czuł i nie widział. Albo obcego kogoś wysłać, bez zapachu Blood. I problem z głowy :) A jak druga sunia się czuje już bez córci???? -
dziś miałąm tel od pani o Arona... bardzo zawiedziona, że juz w ds poleciłam jej wątek kudłączy, mówiłam, że na dogomani ale jak tu szukać, by najprościej obcym ludziom wytłumaczyć, skoro wyszukiwarka wciąż nie działa???? Pani z Łodzi pisała, że najgorsza jest dlaz ich ta odległość, że nie można psa zobaczyć najpierw przed decyzją, a tak to by go brali. No,ale już za późno
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
już nie na szkolenie, bo szkolenie mamy za darmo :) -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
marta ja nie wiem,czy tz będzie z samego rana w domu z dzieckiem. jak juz tak wprost walimy sobie na dogo otwarcie. myślę, by już jutro brać psiaka, bo i po co każdy dzień dłużej, a mi lepiej będzie pasować wizytę u kogoś tam zrobić w czw i wolałabym wolne popołudnie wtedy, a jak wezmę psa to go nie zostawię samego na tyle godzin -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
no później zadzwoń, popołudniu. zmień tytuł, że jedna w ds :) -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
tak, z Perełki się cieszymy :) co do buliśka, smsowałam z Wielkim Bratem :) No i wyjazd z tej mieścicnki o 7.30 max. Zawiezie go samego Marta, bo ja o tej porze śpię mocno i nie mogę dziecka zostawić tak z rana. Biorę psiaka na noc na dt, czyli wezmę go koło południa ze schro. Do 16stej max, bo tyle schron czynny. Muszę jeszcze w domu to obgadać. Blood koniecznie dziś dzwoń i na odbiór się umów. Ja go kąpać nie będę, bo za duży stres... chociąz w aucie... mozwe lepiej wykąpać. Czy pan Tomek już woził śmierdziuszki? Buli krótkowłosy to nie ma chyba takiej tragedii, ale my przyzwyczajone już do takich zapachów, pan Tomek nie musi... -
Marta ma przecież zajęcia w domu poważne i nie mam skrupołów ją o to prosić. Myślałam głównie o Tobie kizimizi :D Pies od nas, więc najlepiej, byś Ty jechałą, niezależnie jak daleko. Wrocek to Wrocek. co Ty na to? Nie wiem, jaka to dzielnica, bo nie pytałam, ale mogę smsa wysłać pytającego. O TZ nic nie wiem, bo nie mówiła, a mnie było głupio. Sądzę, że jest, bo mówiła w liczbie mnogiej. Kacedy, jakie są akity i husky do kotów i zwierząt ogólnie? To psy polujące mocno na ruchome żywe cele?
-
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
Blood trzeba było umowę i tak podpisać, bo teraz pies poszedł, a nie masz żadnego dowodu na to, w razie, jakby coś było nie tak. Trzeba było ewentualnie w nagłówku zmienić coś, że umowa na dt, a nie na ds. Dzwoń dziś i pytaj, jak noc minęła. Wszystko wygląda fajnie :) -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
marta buliśka na dt wziąść na noc nie możę zapewne pójdzie do mnie zapomniałam na śmierć dzwonić do brata Ingrid, wyślę sms -
dzwoniłam. wyjście awaryjne to zwrot do schronu :( nic innego nie mamy ale pani chce pracować nad psem, by kota polubił, kota nie odda, bo też znajda pani pracuje po 8 godz dojechać może pkp myśli o daniu dt dla Astry, myśli w ogóle o zostaniu dt dla jakiegokolwiek psa Czeka na wizytę, poszukam jutro kogoś, bo nachętniej pani w wekend pasuje I mi tak się ukłąda na tę chwilę: Astra do pana z bolesłąwca, a pani z wrocłąwia zostanie naszym dt dla innego psa ze schronu :)
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Czy Dea bywa tutaj? Czy porobi fotki choć do ogłoszeń? Jakieś świeże info tu na wątku może dawać? -
miałąm tel o Astrę :) pani z dzieckiem 5 lat, wrocłąw, 4 piętro, niespełna 40m kwmieszkanie, kot dawać Astrę, czy innego psa polecać? Pani chce dojechac z dzieckiem i zobaczyć na psa, zgadza się na wizytę. Myślała wcześniej o beaglu, w sumie lekko niesprecyzowana mi się wydała. Pies będzie miał dużo ruchu, no ale dziecko i kot i dość małe mieszkanei
-
co my byśmy chciały to wiesz... nikt się liczyć z tym nie będzie nie narzekaj, trzeba znaleźć jakieś plusy. sunia w domu się oszczeni, nie na łąńcuchu, nie w szopie zamknięta
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
kora78 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
kajam się... pamiętam o tym w nieodpowiednich chwilach. Mam średnie możliwości do tej wizyty, ale wiem, że totalnie nikogo innego do tego nie ma -
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
kora78 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
no dobra, to na ten tydz na bank zrobię wizytę. wieczorem będę dzwonić tam sorki -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
a są tam wolontariusze? widzę, że masa domków była i wreszcie nikt go nie bierze :( mały, młody, śliczny Maluchu czas do domku!! ostrzyżcie go z tych kudłów :(