Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. hehe no Ingrid Wieeeeelki, skoro tyle razy pomagał i wciąż w tym trwa! Blood weź dziś nie zapomnij, dzwoń od razu o 17stej nr masz tu na wątku Ja miałam plan dziś brać Buliśka, ale pogoda iście pod psem, a on mieszkałby w ogródku i nie wiem...
  2. walimy o sytuacji życiowej osobistej na dogo po co miałąm pisać,że nie wiem, czy TZ będzie w domu i małęgo popilnuje? planuję jutro, jeszcze nie wiem
  3. choroba mop, kilka dni i fotka będzie i banerek. może ciś się ruszy wreszcie
  4. wyślę kizi na pm maila mnie się nie chce kleić słów, by było miło i nie nachalnie. Ja wiem, że pies ma dom idealny. Ludzie sami non stop smsy piszą, a wcale ich nie proszę. Jedyni z tych wszystkich ode mnie
  5. dzięki :) za ogłoszenia :) choroba, ja nie wiem, co robić. Tyle ogłoszeń i nic. chyba nie może chodzić jako bokser :( bo za mało bokserkowaty jest dla każdego :( jemu trzeba dt!!!!!!!! bez tego nic nie zrobimy na SOS nic nowego o Bilbo :( zmieniam tytuł
  6. A ja popieram Klaudię, by za szybko nie jechac i psu wody z mózgu nie robić. Z tydzień np najlepiej poczekać. Ale w tej sytuacji, gdy nie ma umowy podpisanej to trzeba jechać szybko. można nawret się z ludźmi gdzieś indziej umówić, żweby pies nie czuł i nie widział. Albo obcego kogoś wysłać, bez zapachu Blood. I problem z głowy :) A jak druga sunia się czuje już bez córci????
  7. dziś miałąm tel od pani o Arona... bardzo zawiedziona, że juz w ds poleciłam jej wątek kudłączy, mówiłam, że na dogomani ale jak tu szukać, by najprościej obcym ludziom wytłumaczyć, skoro wyszukiwarka wciąż nie działa???? Pani z Łodzi pisała, że najgorsza jest dlaz ich ta odległość, że nie można psa zobaczyć najpierw przed decyzją, a tak to by go brali. No,ale już za późno
  8. już nie na szkolenie, bo szkolenie mamy za darmo :)
  9. kizi dzwoniłaś już, by się umówić? Ja sądzę niestety, po tych 2 rozmowach wnioskując, że pani wobec tego średnio się nadaje :( Jeśli wcześniej beagla chciała, ale jej odradzono, potem mówiła o zostaniu dt to chyba ma spory chaos w głowie.
  10. marta ja nie wiem,czy tz będzie z samego rana w domu z dzieckiem. jak juz tak wprost walimy sobie na dogo otwarcie. myślę, by już jutro brać psiaka, bo i po co każdy dzień dłużej, a mi lepiej będzie pasować wizytę u kogoś tam zrobić w czw i wolałabym wolne popołudnie wtedy, a jak wezmę psa to go nie zostawię samego na tyle godzin
  11. a znasz akity przy kotach w domu? czy był to akity z adopcji, czy tylko od szczeniaka, przy kocie?? choroba morowa to chyba Astra do tego kota iść nie może :(
  12. no później zadzwoń, popołudniu. zmień tytuł, że jedna w ds :)
  13. tak, z Perełki się cieszymy :) co do buliśka, smsowałam z Wielkim Bratem :) No i wyjazd z tej mieścicnki o 7.30 max. Zawiezie go samego Marta, bo ja o tej porze śpię mocno i nie mogę dziecka zostawić tak z rana. Biorę psiaka na noc na dt, czyli wezmę go koło południa ze schro. Do 16stej max, bo tyle schron czynny. Muszę jeszcze w domu to obgadać. Blood koniecznie dziś dzwoń i na odbiór się umów. Ja go kąpać nie będę, bo za duży stres... chociąz w aucie... mozwe lepiej wykąpać. Czy pan Tomek już woził śmierdziuszki? Buli krótkowłosy to nie ma chyba takiej tragedii, ale my przyzwyczajone już do takich zapachów, pan Tomek nie musi...
  14. Marta ma przecież zajęcia w domu poważne i nie mam skrupołów ją o to prosić. Myślałam głównie o Tobie kizimizi :D Pies od nas, więc najlepiej, byś Ty jechałą, niezależnie jak daleko. Wrocek to Wrocek. co Ty na to? Nie wiem, jaka to dzielnica, bo nie pytałam, ale mogę smsa wysłać pytającego. O TZ nic nie wiem, bo nie mówiła, a mnie było głupio. Sądzę, że jest, bo mówiła w liczbie mnogiej. Kacedy, jakie są akity i husky do kotów i zwierząt ogólnie? To psy polujące mocno na ruchome żywe cele?
  15. Blood trzeba było umowę i tak podpisać, bo teraz pies poszedł, a nie masz żadnego dowodu na to, w razie, jakby coś było nie tak. Trzeba było ewentualnie w nagłówku zmienić coś, że umowa na dt, a nie na ds. Dzwoń dziś i pytaj, jak noc minęła. Wszystko wygląda fajnie :)
  16. marta buliśka na dt wziąść na noc nie możę zapewne pójdzie do mnie zapomniałam na śmierć dzwonić do brata Ingrid, wyślę sms
  17. dzwoniłam. wyjście awaryjne to zwrot do schronu :( nic innego nie mamy ale pani chce pracować nad psem, by kota polubił, kota nie odda, bo też znajda pani pracuje po 8 godz dojechać może pkp myśli o daniu dt dla Astry, myśli w ogóle o zostaniu dt dla jakiegokolwiek psa Czeka na wizytę, poszukam jutro kogoś, bo nachętniej pani w wekend pasuje I mi tak się ukłąda na tę chwilę: Astra do pana z bolesłąwca, a pani z wrocłąwia zostanie naszym dt dla innego psa ze schronu :)
  18. Czy Dea bywa tutaj? Czy porobi fotki choć do ogłoszeń? Jakieś świeże info tu na wątku może dawać?
  19. no właśnie. przyjedzie tylko z dzieckiem miasta nie podałam, bo tego nie robimy i dobrze, że nie podałaś :) potem by znów był domysły, że nam pies sprzed nosa zniknąłnie wiadomo gdzie. Móiłam wtedy o wizycie i wszystko ok, pełna zgoda Zaraz mam dzwonić, bo pani czeka
  20. miałąm tel o Astrę :) pani z dzieckiem 5 lat, wrocłąw, 4 piętro, niespełna 40m kwmieszkanie, kot dawać Astrę, czy innego psa polecać? Pani chce dojechac z dzieckiem i zobaczyć na psa, zgadza się na wizytę. Myślała wcześniej o beaglu, w sumie lekko niesprecyzowana mi się wydała. Pies będzie miał dużo ruchu, no ale dziecko i kot i dość małe mieszkanei
  21. co my byśmy chciały to wiesz... nikt się liczyć z tym nie będzie nie narzekaj, trzeba znaleźć jakieś plusy. sunia w domu się oszczeni, nie na łąńcuchu, nie w szopie zamknięta
  22. kajam się... pamiętam o tym w nieodpowiednich chwilach. Mam średnie możliwości do tej wizyty, ale wiem, że totalnie nikogo innego do tego nie ma
  23. no dobra, to na ten tydz na bank zrobię wizytę. wieczorem będę dzwonić tam sorki
  24. a są tam wolontariusze? widzę, że masa domków była i wreszcie nikt go nie bierze :( mały, młody, śliczny Maluchu czas do domku!! ostrzyżcie go z tych kudłów :(
×
×
  • Create New...