-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
2 labki znalezione w Lesznie - labki są juz w nowych domkach!
Lacia replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
oba labki są juz w nowych domkach! -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Na dworze tak zimno, mam nadzieje ze pieski za mocno nie marzną, szczególnie te dwa psiaki od tej starszej Pani, która umarła. one maja taką króciutka sierść.. :( taka pogoda ma być przez kolejne kilka tygodni podobno, mam nadzieje ze jak będą dni otwarte 4 i 5 to nie będzie mocno zimno, bo śnieg może być.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Bardzo pilnie szukam kogoś do sprawdzenia domku w miejscowości Kąkolewo koło Leszna - czy ktoś mógłby?[/QUOTE] nie ma problemu ale po weekendzie bo na weekend wyjeżdżam.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']W końcu miałam chwilę czasu i uporządkowałam pierwsze posty. Jak macie jakieś sugestie lub coś źle napisałam dajcie znać.[/QUOTE] Pięknie! teraz jakoś to wygląda ;) musiałaś się trochę namęczyć.. tylko chyba pterys był kastrowany :) -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='nathaliena']Czy mogę prosić jakieś dokładniejsze opisy i więcej zdjęć labradorów? Zrobimy wtedy ogłoszenia (forum labradory.info). Jesli bedzie możliwość to przyjechałabym również zobaczyć pieski, wyjść z nimi na spacerek.[/QUOTE] jeżeli chciałabyś przyjechać do schroniska zobaczyć labradorki to zadzwoń do Marceliny tel. 668945313 i się z nią umów. ona jest do poniedziałku na miejscu i jakby co to z tobą podejdzie do schroniska. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Co to za spanielkowate cudo? [URL]http://images50.fotosik.pl/356/8549cdde4f58f627med.jpg[/URL] [URL]http://images46.fotosik.pl/337/e648c67a6b939fc1med.jpg[/URL] Czy spanielek Timi jest jeszcze w schronisku?[/QUOTE] to cudo to Zbój, psiak na szczęście został w niedziele zaadoptowany. Pozatym Timi jeszcze jest w schronisku, oprócz niego jest jeszcze bardzo młodziutka spanielka również złota. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Wiadomo dlaczego Sushi wróciła? -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
hej ja mam pytanie czy możemy liczyć na jakąś pomoc w ogłaszaniu Agrafki i niestety w utrzymaniu jej w hoteliku? bo my finansowo cienko stoimy, a wczoraj jeszcze przywiozłyśmy do hoteliku suczkę, która kilka dni temu na polu urodziła 11 szczeniaków (szczeniaki oczywiście uśpione) ale suczka jest w dosc złym stanie i wymaga stałej pomocy weterynaryjnej i brakuje nam funduszy.. :( -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mulesia']Czy znalazł się ktoś, kto był w przyszłym domku z wizytą przedadopcyjną? Nie mam żadnych doświadczeń w tym zakresie, ale jeśli nie znajdzie się nikt inny, to mogę spróbować. Jednak potraktujcie to jako "wyjście awaryjne".[/QUOTE] Wizyta już się odbyła.. ale dzięki za zainteresowanie -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.telewizjaleszno.pl/film.php?id=2421&str=1[/url] Obejrzyjcie filmik "Zdzisław Woźniak nie boi się konkurentów" od czasu 1:45 przez jakieś 2 minuty. Dawno takiego debila nie słyszałam. I tacy ludzie na prezydenta startują.. Szkoda słów.. -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Domki w promieniu ok 30 km od Leszna możemy sprawdzić. Bez problemu. Jeżeli chodzi o wystep Agrafki to wypadła jak zawsze świetnie (chyba choć jeszce nie widziałam nagrania). Trochę skakała i nie mogłam jej zapiąć obroży bo się tak cieszyła ale później spokojnie siedziała koło mnie. Ja też się trochę zamotałam ale trudno. Materiał pewnie nie będzie długi ale może akurat ktoś ją wypatrzy. Ogólnie Agrafka ma tak wspaniały charakter że aż trudno go opisać, jest takim wielkim głupolem. Jak ją chowałam do kojca to mnie zdzieliła łapą tak ze miałam cały policzek czerwony, a jak ją wyciągałam to jak wyrwała do przodu to na mokrej trawie poleciałam, dobrze ze tego nie nagrali :) ale taki jej urok, jest wspaniała. jak pani z hotelu ją puszcza zeby pobiegała to biega z drugim naszym psem (takim mniejszym rudym, też był dzisiaj kręcony) i podobno w ogóle nie patrzy gdzie biegnie. Kilka razy się zdarzyło ze wpadła na tamtego psa, przebiegła się po nim i poleciała dalej. podobno uwielbia dzieci, jak do niej podchodzą to nastawia się do miziania. Wspaniała suczka.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Black]W dniach 02 i 03 października od godz 11 do 15 organizowane są dni otwarte w schronisku. Można przyjść i obejrzeć psiaki[/COLOR]. Zapraszamy nasze psiaki czekają. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
jest labrador, ale narazie nic o nim nie wiem, [url]http://www.adopcja-leszno.za.pl/html/labrador.html[/url] podobno był ktoś chętny jak mu mienie kwarantanna ale nie wiem co z tego wyszło. chyba nic bo wydaje mi się ze chłopak siedzi u nas juz dłuzej niz dwa tygodnie -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Jutro do Agrafki przyjedzie telewizja i pokarzemy tą sliczną dziewuche całemu Lesznu. Tylko zapomniałam czy na 11 czy na 12 :). jak filmik pokarze się w internecie to od razu wstawimy link. Trzymajcie kciuki zeby Agrafka dobrze wypadła (zresztą ona zawsze dobrze wypada). -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']POMÓŻCIE... Maciu, czy i tym razem macie możliwość skorzystać z lokalnych mediów w pomocy i pokazaniu dziewuszki?[/QUOTE] Rozmawiałam z dziewczynami z telewizji. umówiłyśmy się na środę albo czwartek, one jeszcze zadzwonią i dokładnie mi powiedzą kiedy im pasuje. W gazecie też raczej nie bedzie problemu zeby Agrafke pokazać ale nie będzie to napewno taki artykuł jak o Mieciu (będzie to coś takiego: [url]http://panorama.media.pl/content/view/288282/5/[/url] - to są artykuły o naszych psiakach które ukazują się co tydzień w gazecie, te co są na stronie już były) . Bo jednak Agrafka nie była znaleziona gdzieś tam tylko została wzięta z przechowalni, gdzie teoretycznie nie miała najgorszych warunków. Jeżeli chodzi o portal internetowy radia elki (jego czyta chyba najwięcej ludzi) to spróbujemy ale raczej pod kątem opisania całej przechowalni w Krobi (żeby ludzie się dowiedzieli ze coś takiego w ogóle jest), a nie samej Agrafki. jednak wszystkie te rzeczy będą raczej pod kątem szukania domu dla Agrafki a nie zbierania pieniędzy. Ludzi ruszają smutne historie np. taka jaką miał Miecio i na takie psy z chęcią ludzie dają pieniądze, a na Agrafkę to gorzej. Ale może domek się znajdzie.. -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Niestety cały tydzień nie można było nic zrobić ponieważ nie miałam auta, ale już jutro je w koncu odzyskam :) jak wszystko dobrze pójdzie to jutro z samego rana jedziemy po chłopaka. Jak dzwoniłam do Gminy i pytałam czy Agat jeszcze jest to pan nie potrafił mi powiedzieć czy mają bernardyna. No cóż to w końcu taka nieznana rasa.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='OLUTKA55']a labradorka w depresji jak sie miewa czy zjadła,biedna niema dla niej miejsca w nowym domu brak słow[/QUOTE] Sonia ma się całkiem dobrze, wychodzi z budy, nawet sama chce wychodzić z kojca. Je i pije, także najgorsze minęło. Jak jest w kojcu to podchodzi do krat ale jak się chce ją pogłaskać przez kraty to na niektórych warczy. Po wyciągnięciu z boksu raczej nie ma z nią problemu. Ale ona jest duża, trochę jak taki cielak :) i ma jakieś problemy (pewnie związane z depresją) bo wyglada jakby się wylizywała na bokach. Wypadło jej trochę sierści i ma zaczerwienioną skóre. Poza tym to duży i przyjazny psiak. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Foxy nasz staruszek (ten który siedział z Kazikiem) został odebrany przez właścicieli. Psiak zgubił się starszemu Panu ponad miesiąc temu, na szczęście wszystko zakończyło sie pomyslnie i psiaczek juz jest w domu. Poza tym jest chętny na spanielka. Dorosły facet bez dzieci. Myślę ze dla spanielka byłby idealny. ten Pan dzisiaj oglądał psiaki i spanielek wpadł mu w oko. ma sprawe przemyslec, wszystko w domu przygotować i w sobotę ma się zjawić. Zobaczymy czy przyjdzie..Poza tym Marcelina wyciągneła dzisiaj Fionę i psiak zrobił bardzo duże postępy. Pozwala się glaskać, nawet na smakołyk sama podchodzi. Jutro znowu z nią pocwiczymy ale wszystko jest na dobrej drodze. może niedługo Fiona sie przełamie zupełnie. Mam nadzieje ze podczas dni otwartych troche ludzi przyjdzie. Wiem ze są wakacje ale mam przeczucie ze bedzie dobrze.. :) -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Najprawdopodobniej znalazł się własciciel psa z jezierzyc! w czwartek jedziemy przekonać się czy napewno. Pewna pani podobno zgubiła tego psa [B]rok temu[/B]!!! rozpoznała go teraz na zdjęciu na portalu elki. Miejmy nadzieje ze to ten psiak. Poza tym w schronisku pełno, doszła biszkoptowa labradorka, oddali ja własciciele bo musieli zmienić mieszkanie i psa nie mogli wziąść. psiak tak to przeżywa ze nie chce jeść i ledwo pije. Bardzo tęskni. Trzeba mu szybko, coś znaleść. Doszedł jeszcze jakiś szczeniak ale nie wiem jaki. Poza tym jak się uda to w tym tygodniu przywieziemy spowrotem starą sukę owczarka. Na wizytach poadopcyjnych okazało się ze sunia siedzi na łacuchu akurat od strony słońca. Psiak był bardzo brudny, zapchlony, a jego buda przy dotknięciu chybaby się rozpadła. Pani-właścicielka ma jeszcze kilka innych psów w tym dwa husky na łańcuchach. nasza sunia nawet nie jest na podwórku tylko gdzieś z boku domu poza działką. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']A jaki ma być niby powód uśpienia tego biedaka? :roll:[/QUOTE] Pan z Urzędu powiedziałi ze takie maja procedury, ze 2 tyg trzymaja psa bo jakby trzymali dłużej to by mieli zaraz kolejnego psa i liczba by rosła a oni nie maja na to czasu bo to w końcu tylko psy. W ogóle jak u nich weterynarz stwierdzi ze pies ma 7 lat lub więcej to znaczy ze jest stary i jest usypiany od razu. To niezgodne z prawem. W piatek jedziemy do urzędu Gminy i będziemy z nimi rozmawiać. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia prawie udało się wkleić, muszę jeszcze nad tym popracować. Jak mozecie szukacjce też dla tego psiaka jakiegos domu bo inaczej grozi mu smierć, a na nia napewno nie załsuguje. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16ea35b6a37f2ec5.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f03ceb12e8ff4a4.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9515a465c242a5d.html[/url] Ten psiak ma 2 tyg zeby znalesc nowy dom, inaczej zostanie uspiony. Psiak obecnie przebywa w urzedzie w jezierzycach kościelnych. Jest bardzo miły i grzeczny, uwielbia się przytulać. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Rano byłam w schronisku. Przywiozłam z KOALI suczkę husky, świetny psiak ok 3 lata i dwa urocze małe rude psiaki, najprawdopodobniej matka z synem, bardzo zżyte ze sobą. Poza tym trafił do nas jeszcze jeden piekny czarny psiak, jakiś bullowaty, mieszanka nie widziałam dobrze czego, trzeba będzie mu się przyjrzeć. Jest tez dobra wiadomosć Speedy, odebrany poprzedniemu właścicielowi jest juz w nowym domku! :) -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Po wizytach poadopcyjnych okazało się że jeden z psiaków w niechłodzie zaadoptowany pod koniec listopada [IMG]http://cms.halpress.eu/files2/69805/tnail_psy_listopad_2009_0061.jpg[/IMG] siedzi na łąńcuchu. Sąsiedzi mówią ze psiaki (bo ci państwo mają 3 psy na łańcuchach) nie są spuszczane a psiak od nas jak kiedys podobno uciekł to go dziecko kopało potem za karę. Jeden z psiaków podobno ma taką budę ze nie może się do niej zmieścic a nasz mieszka pod starym wozem takim do siana. Psy nie maja wody..