Jump to content
Dogomania

Lacia

Members
  • Posts

    803
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Lacia

  1. [quote name='Figu']podajcie mi dokładne trasy, na których jest potrzebny transport. Do Leszna? tego wielkopolskiego czy mazowieckiego?[/QUOTE] do Leszna - stolicy Wielkopolski.. :)
  2. wcześniej się nie uda bo ja powiedziałam ze na początku października jadę do szkoły (choć jadę dopiero na końcu). inaczej niz do szkoły (z pewnych przyczyn :)) auta nie dostane.. może wyślecie nam psa pocztą? poczta polska ma taką opcje.. ;)
  3. 8 października rano wsiadam z Macią w samochód i jedziemy do Pszczyny (niestety wcześniej nie mogę). Macia jeszcze o tym nie wiem.. Koszt naszego wyjazdu to ok. 170zł. Zbierajmy kase na paliwko, a zabierzemy tyle psów ile da się upchnąć do samochodu.. :)
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Wspaniałe wieści. Lacia a On będzie w domku czy na polu? [/I][/QUOTE] Uwielbiam to wasze "na polu" :) niestety Franki będzie początkowo w kojcowym dt ale z codziennymi spacerami i zabawami na wybiegu. Kontaktu z człowiekiem bedzie miał dużo. I zabaw, i pieszczot też.. Psiak zostanie wykastrowany, zachipowany i zaczniemy szukać domku..
  5. jutro koło 13 Franki przyjedzie do mnie. wszystko już ustalone.. :)
  6. sunia już u nas. Psinka jest mega żywa i przyjazna, kocha ludzi ale boi się psów i kotów.. na widok mojego psa położyła się na ziemi, a an widok kota uciekła.. odważna jest, tym bardziej ze kot ma 2 m-c.. :lol:
  7. sunia już w aucie, za kilka godzin bedzie na miejscu!!
  8. [quote name='Olena84']I jak, jedzie dzis Cezar??? Mam kasowac watek na transportowym?[/QUOTE] cezarek z tego co wiem po rozmowie z klaudus znalazł domek bliżej. dziś jedzie do nas inna onkowata sunia z punktu w pszczynie. myślę ze wątek można skasować. nadal szukamy transportu ale nie dla Cezarka tylko dla Marsa
  9. [quote name='Tofikowa']Na dzień dzisiejsz mogę dołożyć do transportu 50 zł, czyli mamy na razie 100. A Mars nie mógłby jechać z Cezarem?[/QUOTE] niestety nie mógłby bo Cezara przywozi mój tata, bo jest akurat w Zywcu na jakiejś konferencji i dwóch nie ma jak zabrać. Zresztą on jest tak przerazony tym ze ma psa wieźć, że nawet mi dzis powiedział zeby Cezarek miał kaganiec bo on się boi.. :) a pewnie Cezarek bedzie przerazony równie jak mój tata.. :)
  10. [quote name='Tofikowa']moja deklaracja oczywiście aktualna, dołożę 50 zł na transport Marsa.[/QUOTE] Super!! Dziękujemy bardzo!!
  11. mamy takiego pana który szuka onka do długich spacerów, ma teraz jednego ale psiak ma zaawansowany nowotwór i Państwo powoli szukają nowego, ona by się nadawała..
  12. Klaudus skąd wy bierzecie te psy? jakaś masakra..
  13. Cezarek jak wszystko pójdzie dobrze w piatek wieczorem bedzie u nas! trafił się darmowy transport. Mam nadzieje ze Ironiaaa i Tofikowa podtrzymają swoje deklaracje na transport. Bo w kolejce do przyjazdu czeka również Mars i mogłaby np przyjechać jeszcze Onkowata sunia.. tylko nie wiem czy one się zgodzą razem w aucie.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/213128-ON-kowaty-Mars.Chce-si%C4%99-przytula%C4%87-do-swojego-cz%C5%82owieka-pomo%C5%BCemy-Mu-spe%C5%82ni%C4%87-marzenia[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213035-Ok.1-5-roczna-sunia-w-typie-ONka-bardzo-prosi-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]!
  14. trzeba coś wykombinować. Mars i młoda Onka od szczeniorów mógłby by przyjechać, tylko jak zawsze na przeszkodzie stoi kasa.. :(
  15. ona jest taka śliczna..
  16. domek pewny jest, oprócz tego 3 inne w kolejce.. :) dlatego potrzeba nam duzych psów..
  17. hej Asia nie byłyśmy w schronisku od tego czasu, więc fotek tez nie ma.. a u psiaków z tego co wiem to dobrze, ruszyły sterylki i to najważniejsze.. :)
  18. Sunia na razie jest jeszcze w schronisku, miała badania krwi i któryś parametr wyszedł podwyższony. Czekamy az to się zmieni, powtórka badań pod koniec miesiąca, potem sterylka i do domku..
  19. hej ja właśnie tak czekałam na ten nowy numer telefonu, a tu patrze dziś ze nowy numer już dawno jest.. ja mam porobione takie ogłoszenia krótkie łaczne dla Azy i Lizy, można drukować A4 lub A3 jak kto woli. jak pojadę w góry to porozwieszam od nowa wszędzie bo ostatnio oczywiście porozwieszałam ze złym numerem tel.. :(
  20. hej, może pozbieramy kasę na transport Cezarka? Klaudus wiesz ile mógłby transport kosztować? I czy ten chłopak który zawsze do nas psy wozi miałby czas? wtedy z cezarkiem mógłby zabrać się jeszcze jeden psiak i przyjechałby do nas dwa..
  21. [quote name='Isadora7'][B]KUBUŚ[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/373[/url] [B]Jamniczka szorstkowłosa we wrocławskim schronie:[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/372[/url] [B]Jamniś długowłosy ma zrobionego newsa i wątek na forum jamniczym[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/start[/url] [url]http://jamniki.feen.pl/viewtopic.php?p=81218#81218[/url] [/QUOTE] Kubuś już w nowym domu. Dziś do Leszna przyjechała po niego Pani aż z Kielc..
  22. Hej trzeba szukać transportu. Dziś zgłosili się kolejni ludzie szukający dużego psa..
  23. ja też myśle ze to trochę bez sensu pan Przemek (P.P) będzie napewno najodpowiedniejszym domem dla Sary..
  24. jeżeli pies miałby trafić na ulice albo do jakiegoś niepewnego schronu dajcie znać.. my mamy pewną opcje u nas w Lesznie, ze względów ostrożności szczegóły na pw.. tel do mnie podam na pw jakby ktoś chciał się dowiedzieć o co chodzi (bo wiem ze brzmię tajemniczo)
  25. kurcze piękny pies. Mam słabość do owczarków..
×
×
  • Create New...