-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Figu']podajcie mi dokładne trasy, na których jest potrzebny transport. Do Leszna? tego wielkopolskiego czy mazowieckiego?[/QUOTE] do Leszna - stolicy Wielkopolski.. :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
wcześniej się nie uda bo ja powiedziałam ze na początku października jadę do szkoły (choć jadę dopiero na końcu). inaczej niz do szkoły (z pewnych przyczyn :)) auta nie dostane.. może wyślecie nam psa pocztą? poczta polska ma taką opcje.. ;) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
8 października rano wsiadam z Macią w samochód i jedziemy do Pszczyny (niestety wcześniej nie mogę). Macia jeszcze o tym nie wiem.. Koszt naszego wyjazdu to ok. 170zł. Zbierajmy kase na paliwko, a zabierzemy tyle psów ile da się upchnąć do samochodu.. :) -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Wspaniałe wieści. Lacia a On będzie w domku czy na polu? [/I][/QUOTE] Uwielbiam to wasze "na polu" :) niestety Franki będzie początkowo w kojcowym dt ale z codziennymi spacerami i zabawami na wybiegu. Kontaktu z człowiekiem bedzie miał dużo. I zabaw, i pieszczot też.. Psiak zostanie wykastrowany, zachipowany i zaczniemy szukać domku.. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jutro koło 13 Franki przyjedzie do mnie. wszystko już ustalone.. :) -
sunia już u nas. Psinka jest mega żywa i przyjazna, kocha ludzi ale boi się psów i kotów.. na widok mojego psa położyła się na ziemi, a an widok kota uciekła.. odważna jest, tym bardziej ze kot ma 2 m-c.. :lol:
-
sunia już w aucie, za kilka godzin bedzie na miejscu!!
-
[quote name='Olena84']I jak, jedzie dzis Cezar??? Mam kasowac watek na transportowym?[/QUOTE] cezarek z tego co wiem po rozmowie z klaudus znalazł domek bliżej. dziś jedzie do nas inna onkowata sunia z punktu w pszczynie. myślę ze wątek można skasować. nadal szukamy transportu ale nie dla Cezarka tylko dla Marsa
-
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']Na dzień dzisiejsz mogę dołożyć do transportu 50 zł, czyli mamy na razie 100. A Mars nie mógłby jechać z Cezarem?[/QUOTE] niestety nie mógłby bo Cezara przywozi mój tata, bo jest akurat w Zywcu na jakiejś konferencji i dwóch nie ma jak zabrać. Zresztą on jest tak przerazony tym ze ma psa wieźć, że nawet mi dzis powiedział zeby Cezarek miał kaganiec bo on się boi.. :) a pewnie Cezarek bedzie przerazony równie jak mój tata.. :) -
[quote name='Tofikowa']moja deklaracja oczywiście aktualna, dołożę 50 zł na transport Marsa.[/QUOTE] Super!! Dziękujemy bardzo!!
-
mamy takiego pana który szuka onka do długich spacerów, ma teraz jednego ale psiak ma zaawansowany nowotwór i Państwo powoli szukają nowego, ona by się nadawała..
-
Klaudus skąd wy bierzecie te psy? jakaś masakra..
-
Cezarek jak wszystko pójdzie dobrze w piatek wieczorem bedzie u nas! trafił się darmowy transport. Mam nadzieje ze Ironiaaa i Tofikowa podtrzymają swoje deklaracje na transport. Bo w kolejce do przyjazdu czeka również Mars i mogłaby np przyjechać jeszcze Onkowata sunia.. tylko nie wiem czy one się zgodzą razem w aucie.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/213128-ON-kowaty-Mars.Chce-si%C4%99-przytula%C4%87-do-swojego-cz%C5%82owieka-pomo%C5%BCemy-Mu-spe%C5%82ni%C4%87-marzenia[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213035-Ok.1-5-roczna-sunia-w-typie-ONka-bardzo-prosi-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]!
-
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
trzeba coś wykombinować. Mars i młoda Onka od szczeniorów mógłby by przyjechać, tylko jak zawsze na przeszkodzie stoi kasa.. :( -
ona jest taka śliczna..
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
hej Asia nie byłyśmy w schronisku od tego czasu, więc fotek tez nie ma.. a u psiaków z tego co wiem to dobrze, ruszyły sterylki i to najważniejsze.. :) -
ONkwate, starsze sunie Liza, Aza i Mamuśka już w ds!
Lacia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
hej ja właśnie tak czekałam na ten nowy numer telefonu, a tu patrze dziś ze nowy numer już dawno jest.. ja mam porobione takie ogłoszenia krótkie łaczne dla Azy i Lizy, można drukować A4 lub A3 jak kto woli. jak pojadę w góry to porozwieszam od nowa wszędzie bo ostatnio oczywiście porozwieszałam ze złym numerem tel.. :( -
hej, może pozbieramy kasę na transport Cezarka? Klaudus wiesz ile mógłby transport kosztować? I czy ten chłopak który zawsze do nas psy wozi miałby czas? wtedy z cezarkiem mógłby zabrać się jeszcze jeden psiak i przyjechałby do nas dwa..
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Lacia replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]KUBUŚ[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/373[/url] [B]Jamniczka szorstkowłosa we wrocławskim schronie:[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/372[/url] [B]Jamniś długowłosy ma zrobionego newsa i wątek na forum jamniczym[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/start[/url] [url]http://jamniki.feen.pl/viewtopic.php?p=81218#81218[/url] [/QUOTE] Kubuś już w nowym domu. Dziś do Leszna przyjechała po niego Pani aż z Kielc.. -
Hej trzeba szukać transportu. Dziś zgłosili się kolejni ludzie szukający dużego psa..
-
ja też myśle ze to trochę bez sensu pan Przemek (P.P) będzie napewno najodpowiedniejszym domem dla Sary..
-
jeżeli pies miałby trafić na ulice albo do jakiegoś niepewnego schronu dajcie znać.. my mamy pewną opcje u nas w Lesznie, ze względów ostrożności szczegóły na pw.. tel do mnie podam na pw jakby ktoś chciał się dowiedzieć o co chodzi (bo wiem ze brzmię tajemniczo)
- 229 replies
-
- owczarek niemiecki
- pilne!!!
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
kurcze piękny pies. Mam słabość do owczarków..
- 229 replies
-
- owczarek niemiecki
- pilne!!!
-
(and 1 more)
Tagged with: