Jump to content
Dogomania

Lacia

Members
  • Posts

    803
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Lacia

  1. Pewnie że dobrze że wydatków nie ma, Chodziło mi o to że nie sądziłam ż etak dużo uda się uzbierać. jednak Miecio rusza za serce, szkoda tylko że nie ma chetnego do adopcji.. :(
  2. Niestety nie umiem tego zrobić, ale jakby co to przesłałam Ci ten filmik na maila :) Może Tobie się uda.
  3. kurcze dużo tej kaski, a wydatków jak narazie niewiele. Dobrze, Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc Mieciowi!
  4. [quote name='bico'] PS - co ze sprawdzeniem potencjalnych domków dla Miecia?????? W jednym Pani się odmyśliła, w drugim jest golden, a Miecio jednak raczej nie jest pozytywnie nastawiony do innych psów. Jakby miał mieszkać z psem to powinien to byc raczej spokojny czworonóg. Narazie czekamy, do gazet pódzie w tym tyg kolejny artykuł o Mieciu. Będze to artykuł zachwalający Miecia i namawiający do adopcji. Zobaczymy jaki bedzie odzew, a narazie Miecio nadal mieszka u mnie w piwnicy. A ma się coraz lepiej. Mam krótki filmik jak się Miecio tarza tzn w sumie kończy się tarzać ale nie wiem jak go mam wstawić.
  5. Ja oprócz tych 80 zł dostałam pare dni temu 150 zł. także łącznie mam 230 zł. Oprócz tego mam jeszcze 25kg wysokobiałkowej karmy, kilka puszek i od groma smakołyków dla Miecia. takze jak narazie Miecio jest z jedzonkiem ustawiony. :)
  6. Miecio jest wspaniały. jego oddanie, wiernosć i zaufanie są wprost zniewalające..
  7. [quote name='zuzlikowa']Laciu, czy to znaczy,ze dt nie jest teraz potrzebny? Ty staniesz sie nim dla Miecia,aż do momentu znalezienia domku stałego? Byłoby to całkiem dobre wyjście...najlepsze!- im mniej niepotrzebnego stresu i zmian dla tego psiaka, który musi bazować na stabilności otoczenia,tym bardziej on się uspokoi, zrównoważy wszystkie potrzeby psycho/fizyczne...a to pomoże mu takze w dochodzeniu do pełnej sprawności fizycznej. Jak narazie nie widze problemu zeby Miecio u mnie został. Co prawda zajmuje mi to wszystko strasznie duzo czasu ale mysle że Miecio jest tego warty. Poza tym przynajmniej jest cały czas pod kontrolą a tak to bym się zamartwiała czy wszystko z nim ok.
  8. Poza tym to dzisiaj Miecio jedzie na szczepienie, a w sobote pewnie bedzie miał robione prześwietlenie. Wyniki badania krwi miał dobre, wszystko jest w porzadku. Także jak narazie oprócz wychudzenia nić mu nie dolega. Wszystko okaże się po prześwietleniach.
  9. Dawno nie byłam na dogo bo miałam i zresztą nadal mam przewał w pracy. Ale chwilę znalazłam. Miecio ma się bardzo dobrze. jest radosny, niezwykle mądry. Na spacerach bardzo uwaznie słucha i wyczekuje komend i moich "zaleceń" dotyczących trasy spaceru. Jego madrość, zaufanie i oddanie mnie zniewala. Miecio jest poprostu wspaniały, szkoda tylko, że wciąż nie ma chętnego żeby go zaadoptować. Z tego co wiem po rozmowie z Macią, to Pani z tego wydawałoby się idealnego domu pod Poznaniem się jednak rozmysliła i stwierdziła że ona nie ma czasu na drugiego psa. Szkoda.. Drugi domek jeszcze chyba nie został sprawdzony, bo Macia ma egzaminy, a wiadomo nauka najważniejsza. Ale ta Pani ma goldena, który wydaje mi się że może być zbyt żywiołowy i Miecio moze się denerwować. Ale trzeba to sprawdzić. Póki co Miecio może być u mnie..
  10. dzwoniła do mnie dzisiaj pewna pani zainteresowana naszą Lejdi. Mówiła ze w sobote po nią przyjdzie. Miejmy nadzieje że się nie rozmysli i Lejdi w końcu znajdzie domek.
  11. [quote name='zuzlikowa']Bico ma rację...Nie ma się co zastanawiać...jak tylko możesz odwiedzić Miecia...jedź do chłopaka,zobaczysz jak sobie radzi...zobaczysz,jak Ty bezpośrednio sobie z nim poradzisz...i sam będziesz mógł odpowiedzieć na pytanie, czy Twój dom może być domem Miecia ,czy Ty możesz być jego opiekunem...a jeśli nie na stałe,to też przydałby sie chłopakowi dom tymczasowy-cieplutki i myślę,że domowy byłby lepszy niż kojcowy... W Łodzi mamy fajny domek,ale kojcowy...a cały czas marzy mi się dla Miecia cieplutkie miejsce na kanapie!!!On już tyle przeszedł,że należy mu się grzanie doopki! Jak narazie zgłosiły się dwie osoby z okolic Poznania które chciały zaadoptować Miecia, ale obydwa domy trzeba najpierw sprawdzić. Więcej napisze jak będe miała chwilę czasu
  12. [quote name='oozieguy']To Miecio mnie przyprowadził na dogo... mam do niego sentyment...mogę do odwiedzić?[/QUOTE] Pewnie że możesz. Nie widzę problemu.
  13. * [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL] * [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL] * [URL="http://www.adpost.pl/"]www.adpost.pl[/URL] * [URL="http://www.zwierzeta.hiperogloszenia.pl/"]www.zwierzeta.hiperogloszenia.pl[/URL] * [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [FONT=&quot]* [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/FONT][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][/URL] * [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] * [URL="http://www.adsy.pl/"]www.adsy.pl[/URL] * [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] * [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] * [URL="http://www.ogloszenia.hodowle.info/"]www.ogloszenia.hodowle.info[/URL] * [URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]www.top-ogloszenia.com[/URL] * [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"]www.szybko-sprzedam.pl[/URL] * [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] *[url]www.przygarnij.pl[/url] * [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] * [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] * [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] *[URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] * [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] * [URL="http://www.oferty.net/"]www.oferty.net[/URL] Te portale są już "obstawione" + te na których ty Wiki wystawiasz
  14. [quote name='wiki4']Czyli na tych stronkach mam ogłaszać wszystkie psiaki czy tylko te wybrane ? ;) Jeszcze w lutym na początku ma przymrozić i potem już spokój :roll:[/QUOTE] Chyba wszystkie. Jak już jesteś gdzieś zarejestrowana to łatwiej dodać wszystkie. Dwa pierwsze opisy przesłałam ci na maila.
  15. Poza tym dzwonią ludzie ale raczej chodzi o wpłaty. Wydaje mi się że ludzie się trochę boją zaadoptować Miecia. Pewnie wydaje im się że będą z nim kłopoty, a on jest taki kochany i bezproblemowy. Jak dla mnie to nadawałby się nawet na pierwszego psa.
  16. Kurcze dzwonił dzisiaj Pan który mógłby przygarnac Miecia ale ma gospodarstwo i 4 inne psy. :(
  17. W sobotę pojedziemy z Macią i Mieciem do weterynarza. Lewe oczko mu się zaczerwieniło, pokazała się powieka i coś go swędzi głowa bo często się nią o wszystko ociera. POza tym z prawej strony za żebrami ma jakieś zgrubienie coś na kształt guzka ale ruchomego pod skórą. Też trzeba sprawdzić.
  18. [quote name='zuzlikowa']Dobra robota dziewczyny!!! Czy macie jakieś pytania o Miecia...telefony? Dzwonią ludzie ale pytają raczej o dane do wpłat. NIe dzwonił nikt zainteresowany adopcją. Poza tym wczoraj dostałam 10 kg suchego chapiego i 2 kg innej karmy. Dziekujemy!
  19. Dzisiaj byłyśmy w schronisku. Jest kilka nowych psiaków, a domek znalazł tylko mały szczeniak owczarka. Psiaki mają kubraczki więc przynajmniej im ciepło. Poza tym wydaje mi się że do czasu zanim się ociepli to mało psiaków znajdzie dom bo jak ludzie sobie pomyslą ze w to zimno maja chodzić z psami na spacery to wolą poczekać do wiosny..
  20. Poza tym jeżeli chodzi o kontakty Miecia z innymi psami to może być trudno. ale to opisze pózniej bo chwilowo nie mam czasu.
  21. [quote name='bico']dogo chodzi tak, że aż żal gadać:( jak mnie nie będzie np. przez parę dni to znak, że dogo mnie "nie puszcza":( Tymczasem, wysłałam na pw konto do Havanka i malibo57 - dziękujemy Wam za pomoc:):):) Z tego co widzę są następujące deklaracje wpłat comiesięcznych: - ulka1108 - 30 zł - Lacia - 50 zł - malibo57 - 50 zł - Havanka - 3x20 zł Jeśli się mylę, lub coś przegapiłam, przepraszam i poprawcie mnie;) Zuzliku, wstaw proszę rozliczenie i deklaracje do pierwszego postu:) Jestem w lekkim roztargnieniu, bo próbuję zalpać dwa psy zamarzające na mrozie, jak je złapię i bezpiecznie odwiozę na sterylkę i kastrację, to założę im wątek.... Szczerze mówiąc nie wiem kiedy zadeklarowałam comiesięczną wpłatę, ale może to zrobiłam. Miałam na mysli jednorazową wpłatę ale jak obiecałam to bedę płacić :)
  22. Miecio dzisiaj na spacerze mnie zaczepiał i chciał się bawić. Psiak odzyskuje radość. Widać jak z dnia na dzień jest z nim lepiej.
  23. Miecio dzisiaj na spacerze mnie zaczepiał i chciał się bawić. Psiak odzyskuje radość. Widać jak z dnia na dzień jest z nim lepiej.
  24. Dzisiaj do radia elka pewna Pani przyniosła 30 zł dla Miecia i puszkę Chapi'ego. dopiszcie to 30 zł do wpłat.
  25. mnie nie ma bo mam zablokowany dostęp do konta bankowego, żle wpisałam hasło, a nie mogę się dodzwonić na infolinie. Pieniadze dla Miecia mam. Pewnie jutro je strace u weterynarza.
×
×
  • Create New...