-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Lacia replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=128838[/url] rodzina stwierdziła ze może przyjąć do siebie także kalekiego kota, to jest okazja bo takim trudniej znaleść dom. Maila wysłała na prv jak możesz to podeślij koty które by się nadawały ale szczerze mowiąc bardziej mi zależy żeby wzięli np ślepaczka albo jednookiego albo trójłapka.. -
Hej Budrysek :) Lori jest wychodząca? bo mam chętną rodzinkę na dorosłego kota ale niewychodzącego, bo oni mieszkają na 4 piętrze.. i jak możesz napisz mi coś o jej charakterze bo nie mam czasu poczytać.. czy jest mrucząca mocno czy raczej nieufna.. Daj znać bo może kot by w poniedziałek razem z Brytanem do nas przyjechał..
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Lacia replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
hej mam chętną rodzinkę na kotka, najlepiej dorosłego ale niewychodzącego. Państwo mieszkają na 4 pietrze, fajna rodzinka, tylko ta wysokość straszna, dlatego kotek musi być całkowicie niewychodzący. Macie takie mruczki? raczej bez różnicy czy kocur czy kotka, maść też nie gra roli. Woleli kota rok- dwa lata ale jakby był fajny 5 to też było by dobrze. narazie zbieram propozycje, potem je pokaże zainteresowanym i oni wybiorą.. -
u nas w Lesznie obecnie jest deficyt kotów. Same małe są. Ci państwo chcą kota najlepiej dorosłego ale niewychodzącego, Oni mieszkają na 4 pietrze więc nie może to być kot który kiedys wychodził bo jeszcze wypadnie. państwo są oczywiscie poinformowani o zagrożeniu jakie niesie 4 pietro dla kota no ale nie są w stanie siatką obłożyć całego balkonu. jak macie jakieś kotki które by sie nadawały to proszę o info. aż miło ze w Lesznie brakuje kotów.. ;)
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej jeżeli chodzi o Brytana to ja 18 i 19 jadę do szkoły do wrocławia i wtedy jakbym wracała to mogłabym go zabrać od razu do nas do Leszna. odeszło by trochę za benzynę, tylko ze to dopiero za półtora tyg, do tego czasu ktoś musiałby Brytana przetrzymać.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny, czy psiaki z okolic Krzywinia trafiają do leszczyńskiego schroniska? Szwagier jeździ codziennie do Poznania przez Leszno i parę km przed Krzywiniem od strony Leszna biega od dłuższego czasu duży biały pies, bardzo wychudzony. Szwagier zostawiał mu kanapki przy drodze. Dajcie znać, czy psiaki z tamtych okolic trafiają do Was, jeśli nie to bedę pisała do dziewczyn ze schronisk w Gostyniu, Gaju k. Śremu, Krobi. Nie wiecie może czy w Kościanie też jest jakieś schronisko?[/QUOTE] Niestety psiaki z Krzywinia nie trafiają do Leszna.. najlepiej zadzwonić do Gminy i się zapytać ale podejrzewam ze nie trafiają nigdzie.. -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Sprawa Bezy jest jasna i można to tu napisać. Beza pojechała do Leszna do domowego dt.. Sunia została juz zaszczepiona i jutro będzie miała sesję zdjęciową do naszej lokalnej gazety.. będzie o niej krótki artykuł z opisem i zdjęciem (co tydzień jakiś z naszych psów jest w gazecie). Moze jej się od razu poszczęści. Sunia jest bardzo grzeczna, boi się jak jest dużo ludzi, ale jak wieczorem byłam z nią na spacerze (była u mnie w sobotę, w niedziele pojechała do dt) to młoda nawet zaczynała się bawić :) skakała i się cieszyła. Mysle ze nie bedzie potrzebowała dużo czasu aby stać sie pewniejszą siebie. Beza boi się tylko wsiadać do samochodu i trzeba ją wnosić. Akceptuje psy, koty też.. Ogólnie psi anioł, zupełnie bezkłopotliwa i cicha, aha no i pięknie wyje.. :) niedługo będą fotki Bezuli.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='terierfanka']Cioteczki, potrzebuję kogoś do wizyty pa dla Huskiego z mojej sygnatury - Państwo mieszkają pod Lesznem - jest tu ktoś, kto mógłby pomóc?[/QUOTE] nie ma sprawy podaj szczegóły na pw -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniapsiara']Co się stało że amstaffy znikły ze strony MZZ? Ktoś je adoptował?[/QUOTE] właściciel je odebrał, na adopcje byłoby trochę za szybko.. -
[quote name='Lacia']hej u nas w schronisku w Lesznie (wielkopolska) pojawiły się dwa amstaffy pies i suka. Na razie niezbyt duzo o nich wiem, jedyne to ze nie są za młode.. [url]http://cms.halpress.eu/news_view.php?tpl=128&nid=68766[/url] Ich zdjęcia są na samym dole, nie umiem ich wkleić.. :([/QUOTE] Psiaki zostały odebrane przez właściciela
-
[quote name='agaga21']pozwól że ci pomogę. wiadomo o nich coś więcej? czy one razem się pojawiły?[/QUOTE] więcej dowiem się w poniedziałek bo wtedy pójdę do schroniska. Oba trafiły razem, są wielkie i podobno bardzo łagodne.. :)
-
hej u nas w schronisku w Lesznie (wielkopolska) pojawiły się dwa amstaffy pies i suka. Na razie niezbyt duzo o nich wiem, jedyne to ze nie są za młode.. [url]http://cms.halpress.eu/news_view.php?tpl=128&nid=68766[/url] Ich zdjęcia są na samym dole, nie umiem ich wkleić.. :(
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Bannerki ok ja bym je sobie wkleiła ale nie wiem jak.. -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Napiszę krótko bo chwilowo brakuje mi czasu. [B]Wszystkim psom życzę takiego domu jak ma Agrafka.[/B] Jest rewelacyjnie, byłyśmy suczkę wczoraj odwiedzić. Sunia jest bardzo szczęśliwa i Państwo też. Mamy zdjęcia, jak będzie chwila to wstawie. Sunia widocznie musiała czekać tyle czasu ale myślę ze ona i jej nowi własciciele byli dla siebie stworzeni.. -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Agrafka wczoraj pojechała do nowego domu! pan wcześniej miał landseer'a i psiak niestety zdechł. Agrafka ma budę jak pałac i duzy kojec, który przy poprzednim psie był cały czas otwarty a pies chodził luzem. Przy naszej suni narazie będzie tak ze bedzie wypuszczana tylko jak ktos jest na ogrodzie bo państwo maja w miarę niski płot i trzeba najpierw zobaczyć czy ona nie bedzie przez niego skakać. nie powinna ale lepiej uważać. Ogólnie sunia im się bardzo spodobała i jej tez się podobało więc mam nadzieje ze bedzie ok. Niedługo bedą zdjęcia z nowego domu. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Hej Ania na stronie są również błędy jeżeli chodzi o Agrafkę. Ona kocha dzieci. jej opis skopiuj z pierwszych postów pisanych przez marcelinę. Ona uaktualniła opis Agrafki. Na stronie też jak możesz ten opis zmień -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
W sobotę około godz 10 idziemy do schroniska odwiedzić nasze psiaki. Wszystkich którzy chcą przyjść zapraszamy! -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Hej u Agrafki narazie dobrze. Mocno przytyła, sierść po sterylizacji juz odrosła, tylko żadnych widoków na domek nie ma. Agrafka jest u nas najdłużej , wszystkie inne nasze psy zostały zaadoptowane, tylko dziewucha nie ma szczęścia. Trudna sprawa jest z nią.. :( Najgorsze jest również to ze kończą się pieniądze na hotelik :( na koniec lutego mamy dni otwarte w schronisku może wtedy ktoś adoptuje Agrafkę, bo przecież ona jest taka fajna i łagodna.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniapsiara']Czy dobrze słyszalam że 19-20 lutego sa Dni Otwarte? W jakich godzinach?[/QUOTE] Dni otwarte bedą 26 i 27 lutego ponieważ 27 lutego jest wystawa psów.. a w godzinach tych co zawsze czyli od 11 do 15 -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
niestety wczoraj zadzwoniła do mnie pani ze mam zabrać Agrafke bo jednak jest za duża i ja to meczy. Jak ją wydawałam to ponad godzine spedziłam u nich z Agrafką zeby im wszysko powiedziec, zeby mogli sie poznać, itd. a baba mi nastepnego dnia oświadcza że oni jednak chca małego psa. Szkoda gadać., nic tylko zabić.. także Agrafka jest znów u nas.. A co do Niko to nie odezwali się -
Agat bernardyn z Krobi to DZIEWCZYNA- AGRAFKA! Wsparcie,OGŁOSZENIA!
Lacia replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Agrafka wczoraj została zaadoptowana. Będzie miaszkała w domu razem z trójką dzieci. Jak bedę miałą trochę czasu to napiszę więcej. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='nataliahexe']Hey dziewczyny chwalcie się jak tam dni otwarte![/QUOTE] dni otwarte super. Pierwszego dnia poszła tylko Lola, a w niedziele dwa psiaki Princesska i druga mała sunia poszły już o 10:30 (choć zaczynamy od 11:00..), potem zostały zaadoptowane jeszcze: mały piesio, kolega Berka i Bary :) no i jeden z naszych bernardynów Gumiś został zaadoptowany przez panią z hotelu w Osiecznej. Także 6 psów! wielki sukces! -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Do gazety w tym tygodniu niestety nie poszedł Berek ponieważ dyrektor powiedział ze najpierw mają iśc psy których zdjęcia są juz zrobione.. :( szkoda.. poszła Agrafka.. -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Lacia replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Gumiś - benek o którym pisałam jest już w hotelu razem z bullowatym. Ania pojechała po nie dzisiaj. Pani z hotelu dała radę je jakoś "poupychać" i jest już bezpieczny. Ania napisze może więcej, ale na razie wiem, że chłopak jest naprawdę ogromny. Największy z jakim miałyśmy do czynienia. Jest typowym benkiem, byle do przodu, nie patrząc przy tym czy idzie przez płot czy nie. NIe ma w sobie cienia agresji, ale jest bardzo żywiołowy. Potem postaramy się zrobić zdjęcia i metrykę.[/QUOTE] Gumiś nasz benek znalazł dziś nowy dom. Mozliwe ze bedziemy mieli dom dla jeszcze jednego benka ale takiego który bezwarunkowo akceptuje inne psy. Jednak to jeszcze na 100% nie jest pewne..