Jump to content
Dogomania

Lacia

Members
  • Posts

    803
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Lacia

  1. W Panoramie w tym tyg niestety nie będzie BLUE tylko Biszkopt bo jego zdjęcie mieli, a pan fotograf chyba nie ma czasu żeby sfotografować naszego łobuza. Blue musi poczekać jeszcze tydzień na swój artykuł w Panoramie
  2. Poza tym miałam odwiedzić Aville w nowym domu, ale oczywiście wyszła moja nieznajomość geografii. Pomyliłam Jemielno z Jutrosinem, także Avilla była mi nie po drodze. Ale niedługo ją odwiedzimy.
  3. Jutro dzień otwarty! mam nadzieje że któryś psiak w końcu znajdzie kochający domek! trzymam kciuki za wszystkie psiaki!
  4. Hurra w ostatnich dniach cztery psiaki znalazły nowe domy! Oby tak dalej
  5. Hej Wiki! Może Ci Sabinka dać jutro do rozwieszenia plakaty o dniach otwartych? Dałabyś radę przekazać trochę plakatów Marysi?
  6. [url]http://www.xyz.pl/zwierzeta-koty/?affid=post[/url]
  7. [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/buda_dla_psa?gclid=COKG0JKaoZ4CFQ0TzAodnhNWkA&gclid=COKG0JKaoZ4CFQ0TzAodnhNWkA[/url]
  8. Trzeba zacząć robić plakaty na dni otwarte! Robimy tą zbiórkę tych kurtek i polarów? jak tak to też trzeba zacząć to ogłaszać! Psiurki nie mogą marznąć!
  9. Jak mam dodać zdjęcie do swojego profilu bo grzebie tu i nie mogę tego znaleźć?
  10. [quote name='Macia']Aż przez chwile musiałam pomyśleć kto to pisze :lol:. Może od 10 - 15 ;). A tak na serio to nie wiem. Może faktycznie lepiej od 10, bo ludzie o tej godzinie już zazwyczaj przychodzili. Jak tam psiak ze Śmigla? Umówiłaś się na oddanie klatki?[/QUOTE] To robimy dni otwarte od 10 do 15. Postanowione :lol:. Klatkę przed chwilą oddałam, a psiaka w Śmiglu trzeba bedzie odwiedzić. Poza tym to jeden ze szczeniaków - ten puchaty ma nowy domek. Pare dni temu pojechał chyba do Sicin. Hura
  11. 5 i 6 będą DNI OTWARTE tylko nie wiem czy zrobimy je od 10 do 14 czy od 11 do 15
×
×
  • Create New...