[quote name='Macia']Aż przez chwile musiałam pomyśleć kto to pisze :lol:. Może od 10 - 15 ;). A tak na serio to nie wiem. Może faktycznie lepiej od 10, bo ludzie o tej godzinie już zazwyczaj przychodzili.
Jak tam psiak ze Śmigla? Umówiłaś się na oddanie klatki?[/QUOTE]
To robimy dni otwarte od 10 do 15. Postanowione :lol:. Klatkę przed chwilą oddałam, a psiaka w Śmiglu trzeba bedzie odwiedzić.
Poza tym to jeden ze szczeniaków - ten puchaty ma nowy domek. Pare dni temu pojechał chyba do Sicin. Hura