Jump to content
Dogomania

Lacia

Members
  • Posts

    803
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Lacia

  1. [quote name='wiki4']* [URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL] * [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] * [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/"]www.polskastrefa.eu/ogloszenia/[/URL] * [URL="http://www.ogloszenia.tresura.pl/"]www.ogloszenia.tresura.pl/[/URL] * [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] * [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl/[/URL] * [URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL] * [URL="http://www.ogloszeniasuwalki.pl/"]www.ogloszeniasuwalki.pl[/URL] * [URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] * [URL="http://www.psy.low.pl/"]www.psy.low.pl[/URL] * [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] * [URL="http://www.izg.pl/"]www.izg.pl[/URL] Lepiej na PW bo na maila rzadziej wchodzę:D[/QUOTE] Kurcze Wiki ale poszalałaś. Dużo wzięłaś na siebie. dobra to ja resztę adresów rozdysponuje na wolontariuszki. Potem dam znać na których portalach dziewczyny będą ogłaszać.
  2. Jak narazie do ogłaszania psów w internecie zgłosiły się 3 dziewczyny. Zaraz wyśle im te opisy, które mam i podam każdej 3 adresy portali. Wiktoria daj znać na których portalach chcesz ogłaszać, a ja Ci prześle mailem opisy psów. Bo lepiej zebyś ogłosiła wszystkie psy na kilku portalach niż, te dwa psiury na wszystkich portalach.
  3. Byłam z Marceliną w schronisku bo była TV. W poniedziałek zabrałam do domu tą małą sunie owczarka, a dziś patrzymy, a w schronisku nowy szczenior owczarka. Był przywiązany na żwirowni do drzewa..
  4. Myślicie że lepiej dziewczynom dac po psie do ogłaszania na wszystkich portalach czy wszystkie psy na jednym portalu?
  5. Blue nasz szajbus został pogryziony przez dużego nowego psa.
  6. W schronisku jest za dużo psów i się gryzą. Szukamy chętnych do wzięcia psa do domu tymczasowego!
  7. Ja mam maile do tych dziewczyn. jak bede miała chwile to do nich napisze, czy one w ogóle bedą chciały to robic. I wtedy porozdziela się psy, każda dostanie jednego lub dwa i niech ogłasza.
  8. Spanielek ma podobno ok 6-7 lat. Jest bardzo żywiołowy i sympatyczny.
  9. Tyle wyszło z próby wklejenia zdjęcia :)
  10. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Aga/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Aga/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG]Kolejne dwa psiaki znalazły nowe domki. hura!
  11. Niestety Lady nasza pieknooka sunia wróciła dzisiaj do schroniska. Pies ma podejrzenie parwo :( ale jest w dobrym stanie także jak to parwo to ma duże szanse.. Sunia obecnie jest u weterynarza, jutro pewnie się wszystko okarze
  12. [quote name='sabina***'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/143/4d3d112e121dc087.jpg[/IMG][/URL] Niezłe kumoterstwo, co? To tak na poprawę nastroju. Już wcześniej dodałam to zdjęcie ale z nk i chyba się dobrze nie wyświetliło..... żadnego odzewu nie było;)[/QUOTE] Super! Ale Muszka dobrze wygląda! Szczęściara
  13. Poza tym dziś przyjechała piękna buda od Pana Stolarza z Wilkowic. Dziękujemy!
  14. I Marceliny szczeniorek też już ma nowy domek!
  15. Potrzebuję jakieś ładne zdjęcie Pterysia żeby wydrukować opis na klatkę. Macie może jakieś? Bo na stronie mmzu jest tylko jedno.
  16. Na stronie MZZ widziałam nowe ryjki wyglądające zza krat :( Niestety nie umiem wkleic ich zdjęć :(
  17. Super że Wilk będzie miał nowy domek. On się tak mocno trząsł w tym schronisku. Chociaż jeden na święta będzie w kochającym domku.
  18. [quote name='sabina***']Nie chciałam zapeszać, ale prawdopodobnie udało się załatwić maszynę do szycia;) tzn. maszynę będę mieć na pewno, tylko żeby była sprawna albo żebym ja jej za szybko nie popsuła, hihi:) Moja mama ma mi pomóc, bo ja szyłam wieki temu, ale obecnie jest trochę chora:( Jakbyście mi pomogły przygotować te wykroje to napewno byłoby łatwiej:)[/QUOTE] Super, nie wiedziałam że jest wśród nas talent krawiecki :) A wykroje pewnie że pomożemy szykować.. ;) Poza tym wracaj szybko do zdrowia
  19. Sabinka, a jak tam kubraczki? Wiadomo coś czy narazie nic?
  20. Wczoraj byłam na wigilii Uniwersytetu trzeciego wieku ;) opowiadałam o naszych bidulkach. Poza tym udało się tam zebrać 334 zł.
  21. [quote name='sabina***']Biedne te nasze psinki..... a idą mrozy.....:-( trzymajcie się cieplutko, myślami też jestem z Wami i się zamartwiam.... :placz: a co z tymi budami od Pani ze Śmigla?[/QUOTE] Jedną budę od tej Pani już mam. Trzeba ją jeszcze tylko zaimpregnować, pomalować i ocieplić. Może do gwiazdki się uda.
  22. super ze smutasek ma nowy domek należało mu się. Szkoda że bilans się tak szybko wyrównuje i są nowe pieski :(
  23. byłam odwiedzić Aville. Oczywiście znany wszystkim scenariusz: facet tam nie mieszka tylko jest zameldowany. Podobno z jakąś babką mieszka w Rawiczu. Jego ojciec nie utrzymuje z synem kontaktu, nie zna adresu, dał mi tylko numer telefonu który miał, ale mówił ze numer nie odpowiada. Ojcu zostawiłam swój numer telefonu, jakby syn się odezwał z życzeniami na święta (co podobno jest wątpliwe) to ten Pan (zresztą bardzo miły) obiecał że do mnie zadzwoni i przekaże mi aktualny numer do swojego syna. Także nic o Avilli nie wiadomo. :( Miejmy nadzieję że ma się dobrze..
  24. Spotkanie z Panią Dyrektor wstępnie będzie o 12 w piątek. Ja nie wiem czy bede mogła przyjść bo chyba będe w Gostyniu :(
  25. Duży czarny pies ten, który zwiał w Niechłodzie podobno był widziany w lesznie kolo parku z łabedziami. ma na sobie kolorową parciańą obroże. Wytężajcie wzrok za nim
×
×
  • Create New...