-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiki4']* [URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL] * [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] * [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/"]www.polskastrefa.eu/ogloszenia/[/URL] * [URL="http://www.ogloszenia.tresura.pl/"]www.ogloszenia.tresura.pl/[/URL] * [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] * [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl/[/URL] * [URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL] * [URL="http://www.ogloszeniasuwalki.pl/"]www.ogloszeniasuwalki.pl[/URL] * [URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] * [URL="http://www.psy.low.pl/"]www.psy.low.pl[/URL] * [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] * [URL="http://www.izg.pl/"]www.izg.pl[/URL] Lepiej na PW bo na maila rzadziej wchodzę:D[/QUOTE] Kurcze Wiki ale poszalałaś. Dużo wzięłaś na siebie. dobra to ja resztę adresów rozdysponuje na wolontariuszki. Potem dam znać na których portalach dziewczyny będą ogłaszać. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Jak narazie do ogłaszania psów w internecie zgłosiły się 3 dziewczyny. Zaraz wyśle im te opisy, które mam i podam każdej 3 adresy portali. Wiktoria daj znać na których portalach chcesz ogłaszać, a ja Ci prześle mailem opisy psów. Bo lepiej zebyś ogłosiła wszystkie psy na kilku portalach niż, te dwa psiury na wszystkich portalach. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Byłam z Marceliną w schronisku bo była TV. W poniedziałek zabrałam do domu tą małą sunie owczarka, a dziś patrzymy, a w schronisku nowy szczenior owczarka. Był przywiązany na żwirowni do drzewa.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Myślicie że lepiej dziewczynom dac po psie do ogłaszania na wszystkich portalach czy wszystkie psy na jednym portalu? -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Blue nasz szajbus został pogryziony przez dużego nowego psa. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
W schronisku jest za dużo psów i się gryzą. Szukamy chętnych do wzięcia psa do domu tymczasowego! -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Ja mam maile do tych dziewczyn. jak bede miała chwile to do nich napisze, czy one w ogóle bedą chciały to robic. I wtedy porozdziela się psy, każda dostanie jednego lub dwa i niech ogłasza. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Spanielek ma podobno ok 6-7 lat. Jest bardzo żywiołowy i sympatyczny. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Tyle wyszło z próby wklejenia zdjęcia :) -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Aga/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Aga/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG]Kolejne dwa psiaki znalazły nowe domki. hura! -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Niestety Lady nasza pieknooka sunia wróciła dzisiaj do schroniska. Pies ma podejrzenie parwo :( ale jest w dobrym stanie także jak to parwo to ma duże szanse.. Sunia obecnie jest u weterynarza, jutro pewnie się wszystko okarze -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='sabina***'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/143/4d3d112e121dc087.jpg[/IMG][/URL] Niezłe kumoterstwo, co? To tak na poprawę nastroju. Już wcześniej dodałam to zdjęcie ale z nk i chyba się dobrze nie wyświetliło..... żadnego odzewu nie było;)[/QUOTE] Super! Ale Muszka dobrze wygląda! Szczęściara -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Poza tym dziś przyjechała piękna buda od Pana Stolarza z Wilkowic. Dziękujemy! -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
I Marceliny szczeniorek też już ma nowy domek! -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję jakieś ładne zdjęcie Pterysia żeby wydrukować opis na klatkę. Macie może jakieś? Bo na stronie mmzu jest tylko jedno. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Na stronie MZZ widziałam nowe ryjki wyglądające zza krat :( Niestety nie umiem wkleic ich zdjęć :( -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Super że Wilk będzie miał nowy domek. On się tak mocno trząsł w tym schronisku. Chociaż jeden na święta będzie w kochającym domku. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='sabina***']Nie chciałam zapeszać, ale prawdopodobnie udało się załatwić maszynę do szycia;) tzn. maszynę będę mieć na pewno, tylko żeby była sprawna albo żebym ja jej za szybko nie popsuła, hihi:) Moja mama ma mi pomóc, bo ja szyłam wieki temu, ale obecnie jest trochę chora:( Jakbyście mi pomogły przygotować te wykroje to napewno byłoby łatwiej:)[/QUOTE] Super, nie wiedziałam że jest wśród nas talent krawiecki :) A wykroje pewnie że pomożemy szykować.. ;) Poza tym wracaj szybko do zdrowia -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Sabinka, a jak tam kubraczki? Wiadomo coś czy narazie nic? -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam na wigilii Uniwersytetu trzeciego wieku ;) opowiadałam o naszych bidulkach. Poza tym udało się tam zebrać 334 zł. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='sabina***']Biedne te nasze psinki..... a idą mrozy.....:-( trzymajcie się cieplutko, myślami też jestem z Wami i się zamartwiam.... :placz: a co z tymi budami od Pani ze Śmigla?[/QUOTE] Jedną budę od tej Pani już mam. Trzeba ją jeszcze tylko zaimpregnować, pomalować i ocieplić. Może do gwiazdki się uda. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
super ze smutasek ma nowy domek należało mu się. Szkoda że bilans się tak szybko wyrównuje i są nowe pieski :( -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
byłam odwiedzić Aville. Oczywiście znany wszystkim scenariusz: facet tam nie mieszka tylko jest zameldowany. Podobno z jakąś babką mieszka w Rawiczu. Jego ojciec nie utrzymuje z synem kontaktu, nie zna adresu, dał mi tylko numer telefonu który miał, ale mówił ze numer nie odpowiada. Ojcu zostawiłam swój numer telefonu, jakby syn się odezwał z życzeniami na święta (co podobno jest wątpliwe) to ten Pan (zresztą bardzo miły) obiecał że do mnie zadzwoni i przekaże mi aktualny numer do swojego syna. Także nic o Avilli nie wiadomo. :( Miejmy nadzieję że ma się dobrze.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Spotkanie z Panią Dyrektor wstępnie będzie o 12 w piątek. Ja nie wiem czy bede mogła przyjść bo chyba będe w Gostyniu :( -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Duży czarny pies ten, który zwiał w Niechłodzie podobno był widziany w lesznie kolo parku z łabedziami. ma na sobie kolorową parciańą obroże. Wytężajcie wzrok za nim