-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z Panią, jutro wiozę do niej Frankiego. Pani nawet po tej krótkiej rozmowie wydała mi się bardzo fajna. Pytała o rodzaj karmy, ile razy Franki je itd. Naprawde konkretne pytania.. Pani mieszka na wylocie Poznania dokładnie z drugie strony od Leszna. Także do niej przez dużą część miasta trzeba przejechać.. Wyszło mi że na paliwo wyjdzie aż 59zł.. Czy na paliwo będzie zbiórka czy Pani pokrywa koszty? Wie ktoś? bo ja z nią tego nie dogadałam.. Franki już wie ze jutro jedzie do nowego domku.. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Może najlepiej jak podam Pani Twój nr?[/I] [I]Bo Ona już zaniepokojona dzwoniła czy dobre wrażenie zrobiła.[/I] [I]I mówiła,że bardzo chciałaby już Go mieć przy sobie.[/I] [I]Nie będziesz miala nic przeciwko jak podam Twój nr?:)[/I][/QUOTE] spoko podaj jej mój numer, tak będzie najprościej.. a co do kosztów to do poznania jest ok 65 do granic, zależy gdzie pani mieszka, bo pewne nie na wylocie do leszna.. a koszty to ok. 35 zł za 100km.. koszty zatem będą oscylować wokół 50zł w zalezności gdzie Pani dokładnie mieszka. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do transportu Frankiego to hmm ja chyba za zwrot kosztów mogę się podjąć. Tylko kiedy? w sobote i niedziele jadę do szkoły, niestety do wrocławia i nie ma mnie od rana do wieczora. Hmm może jutro? tylko co ja mam w firmie powiedzieć? bo to firmowe auto.. Może wyjazd do kina do Poznania.. -
A ja zaproponuje kundelka. W każdym rozmiarze, kolorze i z różnymi charakterami.. Coś dla ciebie..
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej i jak tam wizyta? odbyła się już? -
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Łukasz__']Słyszałem ,że Marsik męczy dziewczyny nadmiarem energii :D:D[/QUOTE] Nadmiar energii to mało powiedziane. On jest nieogarnięty, nieokrzesany, nadpobudliwy, a przy tym mega agresywny do innych psów. Ten pies to po prostu diabeł wcielony ale przy tym słodki i kochany przytulas. Idealny do swobodnego biegania i stróżowania.. -
[quote name='Łukasz__']Może macie jakieś foty z ds? :cool3:[/QUOTE] Sunia jeszcze w dt. pod koniec tyg (czwartek, piątek) wyciąganie szwów i wtedy do ds
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Niestety pierwszy domek (z Poznania) odpadł bo u Pani (która ma ode mnie kota) choć bardzo pragnie psa i zapewniła by mu naprawde super warunki, zmienił się tryb pracy. Pani pracuje teraz 4 dni po 12 godz i 3 dni jest w domu. Do pracy ma bardzo daleko wiec dochodzą godzinne dojazdy w każdą stronę. Razem 14 godzin gdy jej nie ma. A to trochę za długo zeby piesio bez siusiu siedział. Rozważalismy różne opcje włącznie z zostawianiem psa na dworze, ale zbliża się zima, a sierść Frania jest króciutka. Zresztą nie o to chodzi aby pies siedział sam przez 14 godz na ogrodzie. Pani wszystko przemyslała i dopóki jej sie w pracy nie wyjaśnią te godziny to psa nie chce brac bo boi się ze będzie mu źle.. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Dzięki wielkie za foty:) Franki kochany pysiek!!! A jak on się czuje? Nadal smutasek?[/QUOTE] Franki fizycznie czuje się dobrze (jest juz lżejży o ciężar jajek). Ale psychicznie tak nie do końca, niby jest dobrze ale widać ze trochę jest zagubiony.. Mam dwie idealne rodziny dla Frankiego, tylko te rodziny jeszcze o tym nie wiedzą i muszę ich powoli uświadomić.. Zobaczymy.. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy o wplaty na transport. Marsik szczęśliwie pojechał po nowe zycie ale trzeba zapłacic 180zł.. :-( -
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mars zwany psycholem, jest kompletnie nieogarniętym psem. Ma problemy z wychodzeniem z budy, troszkę się boi ale jak się już zapnie smycz to wychodzi. na smyczy chłopak w ogóle nie umie chodzić, cały czas wchodzi pod nogi i owija nogi smyczą, jak my się wyplątałyśmy ze smyczy to Mars się znowu plątał, a potem nas i tak w kółko. Mars nie cierpi innych psów i jest dość mocno agresywny, ale do ludzi ok. Lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem.. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Ha ha ha :evil_lol: Mogę zbierać, czemu nie. Czyli musimy zebrać 180 zł? Przesyłam konto do kabaji.[/QUOTE] Dzięki za pomoc.. -
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']jak już będzie wiadomo na czyje konto wpłacać to poproszę nr konta.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/188498-Lista-psiak%C3%B3w-w-wielkiej-potrzebie!Prosimy-o-pomoc!/page93[/url] Isiak podjęła się zbiorki. Poza tym bardzo dziękujemy za cheć wpłaty :-) -
Boluś to niezły aparat. Bardzo żywiołowy i silny. W kojcu cały czas stoi na budzie i dumnie szczeka i zaczepia inne psy. Nic mu nie dolega (przynajmniej nic nie widać zeby mu było), kupa normalna ;-) Chłopak na smyczy chodzi nie najgorzej, na psy na spacerze się nie rzuca (choć zależy które ale Marsa to by zeżarł..) poza tym piesio jest przyjazny i towarzyski i na żywo duużo ładniejszy niż na zdjęciach, taki masywny, ładny samiec.. Fotki będą niedługo, bo ja nie umiem wstawiać i muszę przesłać Maci..
-
Saba ma domek!!! Będzie miała do dyspozycji dom i duże podwórko. Państwo bardzo fajni i konkretni. Sunia już po sterylce i po sciągnieciu szwów do nowej rodzinki.. Mam kilka zdjęć to niedługo wstawie..
-
zapomniałam dodać ze Boluś to niezły kombinator. Po przywiezieniu i włożeniu go do boksu, po 10 min wyszedł z niego przez takie małe obrotowe drzwiczki do misek. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi (takie drzwiczki zeby z zewnatrz można było nalać wody czy dać jedzenie) ale zrobie fote i pokaże przez jaką dziurkę nasz łobuz się zmieścił..
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej Mars - Psychol już u nas. Słodki piesio o niezrównoważonym charakterze. Nie znosi psów i chętnie by je wszystkie pożarł, a poza tym wielki pieszczoch.. za transport wyszło koło 180zł. czy ktoś chciałby coś wpłacić? ;-) jak tak to jak mam to zrobić? nigdy nie zbierałam kasy na dogo. Podać komuś numer konta na pw? czy np. ktoś zbierze na swoje konto a potem mi całość przeleje? nie wiem.. -
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej Mars - Psychol już u nas. Słodki piesio o niezrównoważonym charakterze. Nie znosi psów i chętnie by je wszystkie pożarł, a poza tym wielki pieszczoch.. za transport wyszło koło 180zł. czy ktoś chciałby coś wpłacić? ;) jak tak to jak mam to zrobić? nigdy nie zbierałam kasy na dogo. Podać komuś numer konta na pw? czy np. ktoś zbierze na swoje konto a potem mi całość przeleje? nie wiem.. -
hej nie pisałam na wątku Bolusia bo ogólnie nie mam ostatnio czasu żeby pisać. Boluś jest u nas w DT bezpłatnym. Jutro, a najpoózniej w czwartek bedą fotki Bolusia i innych psiaków które są u nas. Przepraszam ze była taka cisza ale mam ostatnio dużo na głowie i nie było czasu zeby do komputera usiąść. Ciągle jakieś wyjazdy.. A Bolus ma się dobrze, na początku był trochę przerażony, siedział koło budy i tylko patrzył. Dla wyjasnienia Dt nie jest u mnie tylko w Lesznie. Ja z Macią u psiaków nie bywamy codziennie, tylko co jakiś czas. Teraz bedziemy jutro a w najgorszym wypadku w czwartek. Bedzie mnóstwo fotek i opisy. Przepraszam ze nic nie pisałam ale naprawde z czasem było ciężko. Jeżeli chodzi o pieniądze to prawda Boluś ich nie potrzebuje. Można je przekazać na coś innego.. Jeszcze raz przepraszam wszystkich zainteresowanych losem Bolusia za tą ciszę. Mam nadzieje ze jutro wstawie fotki z odwiedzin..
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej dorzuci się ktoś do transportu Wrocław - Pszczyna? potrzeba 170zł. Proszę to może być ostatnia szansa dla kilku psiaków!! -
hej jest nadzieja dla Czikusia. Potrzeba tylko 170 zł na transport z Pszczyny do Wrocławia. Dorzuci się ktoś? to może być jego ostatnia szansa..
-
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej jutro z Macią możemy przyjechać do Pszczyny po psiaki. Bardzo chciałabym zabrać Marsa ale potrzeba 170zł na transport. Dorzuci się ktoś? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a w sobote jest punkt otwarty? bo my z macią się wypieramy do was. jak jest otwarty to w jakich godzinach? -
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej na transport jeżeli my miałybyśmy jechać 8 października to potrzeba jakieś 170 zł (trasa wrocław-pszczyna-wrocław). jeżeli miałaybysmy jechać teraz w czwartek (co nie jest pewne i może się nie udać) to potrzeba ok 230 zł (trasa leszno-pszczyna-leszno)