-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
CZy ktoś ma troszke czasu i mogłby pomoc w ogloszeniach. Nie prosze o DT, o pieniazki tez nie ani o trnasport. Prosze tylko o ogloszenia, ktore sa bardzo, ale to bardzo wazne. Jesli by ktos chcial w ten sposob pomoc kieleckim psiakom to prosze o kontakt na gg: 6304928 lub maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Wyśle gotowe ogloszenia i zdjecia juz przygotowane, zeby bylo mniej pracy dla "wspomagacza";) To są nasze watki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-Potrzebne-DT-aktualizacja-str-1[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/112282-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-POMOC-FINANSOWAE-OGA-OSZENIA-aktualiz-str-1[/URL] Ogłoszenia mozna robic w zaciszu wlasnego domku, nie wychodzac ze swojego ulubionego miejsca mozna zrobic tyle dobrego;) W pakiecie oczywiscie tez spis stron ogloszeniowych:) :evil_lol: Z góry dziekuje.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Jest spory problem z ogłaszniem psiaków. Nie wiem, czy poza divią_gg i ewelinką_m, ktos ogłasza? Bardzo proszę napiszcie , kto co ogłasza. Bo na razie, to tylko wiem, ze divia_gg ogłasza Luśkę, Czarnego , Barego, Mailę, Sabę i chyba Nikusia na Allegro. Nie wiem, czy reszta ma ogłoszenia:roll: Mam też pytanie, czy znalazł by sie ktoś , kto by zajął sie koordynowaniem ogłoszeń, zbierał info od osób, które ogłaszaja i pilnował, czy wszystkie psiaki sa ogłaszane. Bo ja nie jestem w stanie wszystkiego dopilnowac:shake:.[/QUOTE] No [U]Saba, Majla[/U] maja świezy komplet.[U] Bary[/U] polowe - moze dzis dokoncze. [U]Luska i Czarny[/U] wymaga odswiezenia. [U]Rozia, Nikus[/U] maja u mnie allegro. Allegro moge zrobic jeszcze [U]Wafelkowi, Kajtusiowi, Leo, Albince i Korze[/U][U].[/U] Tylko jakby ktos zebral najwazniejsze rzeczy o nich to ja juz uloze, ale nie bardzo mam jak przekopywac sie przez watki. Opis Albinki mam. Niestety nie dam rady ich dalej oglaszac... A ktos allegra jeszcze robi? Zeby sie nie dublowac. I oglaszac na slask czy pisac po prostu Polska. Sugerowalabym Polska bo wtedy nie zaweza chyba wyszukiwarka. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Banerek Luski i Czarnego;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174814-DwA-jka-przyjaciA-A-na-ulicy-LuA-ka-i-Czarny-wciAE-A-czekajAE-Majla-ich-cA-rka-takA-e"][IMG]http://images37.fotosik.pl/240/5449f6a498280c3c.png[/IMG][/URL] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Banerrek Luski i Czarnego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174814-DwA-jka-przyjaciA-A-na-ulicy-LuA-ka-i-Czarny-wciAE-A-czekajAE-Majla-ich-cA-rka-takA-e"][IMG]http://images37.fotosik.pl/240/5449f6a498280c3c.png[/IMG][/URL] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No takie mam najlepsze narazie. Wiec takie chyba musi isc. Mam jeszcze takie: [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/07/bd-main.jpg[/IMG] To w sumie bardziej pokazuje ich przyjazn:) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']aż serce się raduje patrzac na te statystyki i zdjecia uratowanych psich żywotów:) aż mnie korci, żeby to gdzieś wysłać:diabloti:[/QUOTE] andzia koniecznie, bo Wam sie medal nalezy i pokazecie ze mozna, ze da sie. Marzyc mozna;) Dziewczyny szacun - jak to młodzież mówi:evil_lol: -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No raczej na weekendzie, bo teraz jak wracam z pracy to juz ciemno i nie ma co robic takiego dziadostwa;) Nie bedzie za pozno?. Bo opis to w sumie juz moge;) A do kiedy to ma byc wyslane? -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Kochana, ona juz zapomniala ze miala sterylizacje. :) Byla sterylizowana w czerwcu. A miot miala zaraz po swoim przybyciu do nas. Byla dzikawa i przez to tez nieupilnowana. Ale teraz i ona i córa sa wysterylizowane. Sprobuje im zrobic jakies ladne zdjecie, ale na zdjecie z Majla nie ma szans bo sunia jest w DT w Kielcach. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Majla ma komplet ogloszen. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fajnie by bylo. Bo Czrany to byl typem psa latajacego po calej miejscowosci, a teraz odkad sie zaprzyjaznil z Luska sa razem w jednym miejscu. Mieli razem male. Jedna z miotu jest dalej do adopcji. Majla - [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sunia ma niecały rok. Z racji braku odpowiedniej socjalizacji we wczesnym szczenięctwie jest nieco nieśmiała. Nie jest dzika, też nie narzuca się nikomu. Lubi siedzieć sobie z boku i obserwować. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Potrzebuje domu, gdzie będzie miała częsty kontakt z człowiekiem – raczej w mieszkaniu czy domu, nie w budzie i na dworze. Po prostu wymaga uwagi, miłości i czasu. Potrzebuje domu, gdzie będzie blisko ludzi, a właściciel troszkę popracuje nad jej nieśmiałością.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ze smyczą radzi sobie nienajgorzej, ale to raczej kwestia treningu.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. Ogólnie zdrowa i lśniąca suczka.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I jak widać na zdjęciach - uwielbia spedzać czas na kanapie, grzecznie sobie leżąc;)[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [IMG]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3694277&cid=1558#[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/24-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/17-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/18-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/19-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/1b-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/1d-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/21-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/24-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/26-main.jpg[/IMG][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/48/27-main.jpg[/IMG] Piekna mieszanka tych przyjaciol;) [/SIZE][/FONT] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Bez zmian. Wczoraj odsniezalam im dzialke troche;) Bo zasypalo ze hej. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jasne, moge zrobic. Opis mam w pierwszym poscie. Zaraz posciagam zdjecia i juz robie;) Zrobiłam:) [URL]http://allegro.pl/item878408291_niko_mlody_mix_owczarka_niemieckiego_czeka_na_dom.html[/URL] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Allegro Rózi;) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=878078348[/URL] U mnie allegro ma: Luśka, Czarny, Bary, Majla, Rózia, Orfinka, Saba. Ogłaszam Luśkę, Czanego, Sabę, Barego i Orfinkę. Teraz zamiast Orfinki bede ogłaszała Majlę. Rózi zrobilam narazie tylko allego. Jak sie jakos sensownie wyrobie to ja pooglaszam, ale nie gwarantuje. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zdublowalo mnie. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Narazie udalo mi sie Majli allegro zrobic. Prosze o jakies sugestie bo znow moja radosna tworczosc. Moze czegos nie ma czy nie powinno byc:) [URL]http://allegro.pl/item877504970_maila_niesmiala_ale_nie_dzika_potrzebuje_domu.html[/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem, ale tak sie podroczyc chcialam;) Trzymam kciuki najmocniej jak moge i czekam na wiesci juz koncowe, oby szczesliwe. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No, jak tak piszecie - to mnie zżera ciekawość. :oops: Co prawda nie jestem tak zaangażowana, ale czytam tu wszystko skrupulatnie... I coz - musze czekac...Świnki z Was;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
One urodzily sie jakos zima - luty moze. Jakos tak kojarze. Na pewno byl duzy snieg. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_2875.jpg[/IMG] Nie znam go osobiscie, ale normalnie kocham go....:evil_lol: No jeden ze sliczniejszych psiakow jakie widzialam a i wiedze ze i model maly...Czy on jest tak miekki na jakiego wyglada??;) Supcio. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A mam pytanie? Co to za sunia Bulba z pierwszej strony? Gdzie ona i w ogole co z nia? Bo jestem tu ok 2 m-ce i chyba nic o niej nie bylo. A taka smieszna - wyglada jak staruszka, a mloda przeciez:) I takie male skojarzenie - czy sunia ze stadionu, Sonia nie przypomina Wam Żabci? Obie maja takie spokojne i ladne spojrzenie;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No i kupowac mam nadzieje;) -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Zapraszam na mega bazarek na kieleckie psiaki[/SIZE]. Zapraszam do zakupów jak i podnoszenia, coby nie zaginął w czeluściach dogo... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp?p=13809549#post13809549[/URL] -
Kochany, przytulaśny młody Astek wreszcie w swoim domu :)
divia_gg replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Zapraszam na mega bazarek na kieleckie psiaki[/SIZE]. Zapraszam do zakupów jak i podnoszenia, coby nie zaginął w czeluściach dogo... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp?p=13809549#post13809549[/URL]