-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja wklejam link do mojego umierajacego ostatnimi czasy bazarku...Moze jeszcze ktos? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-zmiana-terminu-21-12-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-Perfumy-do-20-12[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/175268-KIELECKIE-PSIAKI-zmiana-terminu-21-12-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-Perfumy-do-20-12"] [/URL] -
Ja wklejam link do mojego umierajacego ostatnimi czasy bazarku...Moze jeszcze ktos? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-zmiana-terminu-21-12-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-Perfumy-do-20-12[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/175268-KIELECKIE-PSIAKI-zmiana-terminu-21-12-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-Perfumy-do-20-12"] [/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oglaszalam dzis [U]Barego z Puszkiem, Luśke z Czarnulkiem[/U] z naciskiem na mazowieckie. Tam gdzie był mozliwy wybor, to wybieralam mazowieckie znaczy;) ĆWIREK WARSZAWSKI, warszawa.ogloszenia-info, kup sprzedaj, katowiczak, krakusik, e-zwierzak, , oferty, mam misia, petsy, gablota, bardzi.pl, OLX warszawa i polska ogolnie, portal ogłoszeń, warsza.pl, ogloszeniadrobne.warszawa. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oglaszalam dzis [U]Barego z Puszkiem, Luśke z Czarnulkiem[/U] z naciskiem na mazowieckie. Tam gdzie był mozliwy wybor, to wybieralam mazowieckie znaczy;) ĆWIREK WARSZAWSKI, warszawa.ogloszenia-info, kup sprzedaj, katowiczak, krakusik, e-zwierzak, , oferty, mam misia, petsy, gablota, bardzi.pl, OLX warszawa i polska ogolnie, portal ogłoszeń, warsza.pl, ogloszeniadrobne.warszawa. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No i wlasnie tu jest najwiekszy problem - z tymi karami. Tak jak piszesz, jednego dziada z drugim ukarac dotkliwie, to moze ktorys kolejny idiota by sie choc troche zastanowil, choc nie posadzalabym takich typow o wnikliwe refleksje nad zyciem... -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przyznajcie, ze w takim przypadku litosc sie wylacza calkiem dla takich potworow...I wyobraznia galopuje w kierunku wymierzenia straszliwej kary. -
No jak chcecie -to zrobie na nasze, łodzkie, mazowieckie i jednak namawialabym na slaski i moze malopolskie. PODAJCIE NAMIARY, bo bez tego nie zrobie nic...
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem to Orina bardzo rzadko wchodzi na dogo. Jesli nie wcale. Najlepiej na maila do niej pisac...Mialam z nia dzis kontakt i odeslalam ja do erki. Wiem, ze juz cos pisala do p.Ewy. -
No to Gwaizdka podajcie jeszcze namiary to zrobie allegro zaraz, bo potem nie bede miala czasu. No i ponawiam pytanie na jakie wojewodztwa chcecie? Na swietokrzyskie tylko? Bo moze jeszcze na Katowice i na malopolske. Tylko nie wiem jak z transportem stoicie i czy jestescie w stanie zorganizowac? I czy pisac ze "dowoz mozliwy"?
-
Hej a może[B] Łezka[/B] bo ona taka smutaska chyba;) I na ludzi moze podzialac.
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czekamy, czekamy... I czekamy....Na nowe domy czekamy... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No tez tak moze byc... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale cos trezba robic..Przeciez wiecie, ze sie nie da tak jak do tej pory dzialacie. Podziw i szacunek dla Was, ale ile Was to kosztuje same wiecie. A moze da sie jakos dogadac z tym schroniskiem o jakas wspolprace. Bede gnebic moja gmine, bo oni tez zainteresowani sa. Moze jakis tani hotel dla psow pod Wasza opieka czy cos...Nie wiem w jakim kierunku to sie potoczy, mam nadzieje, ze w ludzkim.... -
Nadajcie jej imie - bedzie latwiej oglaszac.
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Zmienilam opis Luski w pierwszym poscie... -
Podajcie mi teskt do ogloszenia to jutro zrobie. Nie obiecuje ze bedzie piekne, ale postaram sie jak tylko bede mogla;) Musze miec tylko tekst do ogloszenia i wiedze na jakie wojewodztwa chcecie. CO do tekstu to wole miec od kogos kto sie zna na psie choc troche, zeby glupot nie popisac.;) Czekam na info jak cos.
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dziekuje ci jeszcze raz dobra kobieto;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
WOW:evil_lol:. Dziekuje bardzo :multi: -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Luska ma pierwszego obserwatora na allegro:multi::multi: Wiem, ze to nic nie znaczy, ale zawsze cos;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dzieki, ja niby robie ale narazie ie ma odzewu. Narazie nie rob Rubi bo jest widok na dom, wiec zeby nie tracic czasu;) Psiaki narazie maja bude zrobiona, wylozona sloma, ale wiadomo, ze najlepiej u ludzi... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Poniedzialowe podnoszenie. A nuz ktos zobaczy:) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To ja jak zwykle biorę Barego. Jutro mu poodswiezam ogloszenia. Zobaczcie prosze czy tekst do ogloszen jest dobry, bo moze cos tam nie gra?? To link do allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item845044259_bary_wyladuje_na_ulicy_nie_pozwol_na_to.html[/URL] Co by mozna jeszcze tam dopisac, zeby bylo "lepiej"? Poza tym kurcze chyba przed swietami to ludzie nie chca sobie dodatkowych "problemow" brac na glowe. Ufam, ze po swietach sie cos ruszy... -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
divia_gg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kielecki bazarek na kieleckie psiaki, Zapraszam Was i innych, bo bazarek mi umiera....Wiem, że świeta, ale chocia podnośmy, bo juz glupio mi samej:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM-Do-27-12-09[/URL] -
Zapraszam na kielecki bazarek na kieleckie psiaki, Zapraszam Was i innych, bo bazarek mi umiera....Wiem, że świeta, ale chocia podnośmy, bo juz glupio mi samej:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM-Do-27-12-09[/URL]
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
divia_gg replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kielecki bazarek na kieleckie psiaki, Zapraszam Was i innych, bo bazarek mi umiera....Wiem, że świeta, ale chocia podnośmy, bo juz glupio mi samej:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM-Do-27-12-09[/URL]