Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Zapraszam na kielecki bazarek na kieleckie psiaki, Zapraszam Was i innych, bo bazarek mi umiera....Wiem, że świeta, ale chocia podnośmy, bo juz glupio mi samej:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM-Do-27-12-09[/URL]
  2. Zapraszam na kielecki bazarek na kieleckie psiaki, Zapraszam Was i innych, bo bazarek mi umiera....Wiem, że świeta, ale chocia podnośmy, bo juz glupio mi samej[U]:evil_lol: [/U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM-Do-27-12-09[/URL]
  3. Zapraszam na kielecki bazarek na kieleckie psiaki, Zapraszam Was i innych, bo bazarek mi umiera....Wiem, że świeta, ale chocia podnośmy, bo juz glupio mi samej:evil_lol:[U] [/U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM-Do-27-12-09[/URL]
  4. Zapraszam na kielecki bazarek na kieleckie psiaki, Zapraszam Was i innych, bo bazarek mi umiera....Wiem, że świeta, ale chocia podnośmy, bo juz glupio mi samej:)[U] [/U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM-Do-27-12-09[/URL]
  5. Zapraszam na bazarek na kieleckie psiaki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM"] [/URL]
  6. Zapraszam na bazarek na kieleckie psiaki;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM"] [/URL]
  7. Zapraszam na bazarek na kieleckie psiaki;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM"] [/URL]
  8. Zapraszam na bazarek na kieleckie psiaki;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../175268-Na-KIELECKIE-PSIAKI-ozdoby-gadA-ety-biA-uteria-ksiAE-A-ki-pA-yty-ZAPRASZAM"] [/URL]
  9. Pisze tu bo cos nie moge znalezc info w necie:oops: Napiszcie mi prosze jak najszybciej co waszym zdaniem czuje porzucone zwierze? Macie duzo doswiadczen w psiakami i wlasnie chodzi mi o takie z zycia wziete przyklady. Nie wiem, nie je nie pije, szuka ...
  10. [quote name='GoskaGoska']dokładnie ludzie sterylizacje traktują jako okaleczanie. Pewnie i by można było wysterylizować, jednak weci prawie zawsze , ze po 1 cieczce- mi przy owczarku nawet powiedziała , ze ok 18miesiąca, bo jest zagrożenie , że pożniej moze moczu nie trzymać. Zresztą jak byłam kiedyś u weta - w mniejszej miejscowość- to patrzył się na mnie dziwnie , ze się pytam o kastracje psa i jego żona , czemu to chce psu robić, to co się dziwić ludzią[/QUOTE] W czlowieku sie gotuje. Tez mialam jakas dyskusje na ten tamat i jak babka stwierdzila, ze ona by swojemu psu tego nie zrobila, bo jak znajoma wykastrowala kota to jakis taki smutny byl - to juz mi witki calkiem opadly. :roll:Jestesmy jeszcze 100 lat za Murzynami w tej materii niestety.
  11. Porobilam Lusce allegra na 5 wojewodztw, tak jak Baremu i Rubi. Dlatego pisze zebyscie moze juz tym psiakom nie robily, ja juz bede pilnowac tego. Wiem, niewiele, ale zawsze to troche mniej pracy dla Was, a tej chyba nie brakuje:-(
  12. Nie umiem skasowac tego zdwojenia:oops:
  13. [quote name='erka']Dzięki divia za ogłoszenia dla Barego, mam nadzieję,że teraz będzie miał więcej szczęścia. Bary jest doskonałym stróżem,nie wpuści nikogo obcego na podwórko. Ale bardzo boi się strzałow, ta pani mówi,że wczoraj strzelali koło nich, to tak strasznie drapał do garażu, wpuściła go, to trząsł się cały.[/QUOTE] A to chyba czeste u psiakow. Moje tez szaleja jak strzelaja. Choc Akaj to juz niebardzo bo biedak gluchawy jest:loveu: A czy Bary jest odrobaczony czy zaszczepiony?, bo moglabym to w ogloszeniach ujmowac. Nie chce nic gwarantowac, ale moze w pt po poludniu lub w sobote rano bede jechala samochodem do Krakowa. Ale to jeszcze potweirdze, najpozniej do srody mam nadzieje. Wiec ewentualnie moglabym jakas przesylke zabrac, nawet wieksza, ale chyba wtedy z kims bym musiala jechac. Ale to juz szczegoly, wiec bede dawac znac.
  14. [quote name='erka']Dzięki divia za ogłoszenia dla Barego, mam nadzieję,że teraz będzie miał więcej szczęścia. Bary jest doskonałym stróżem,nie wpuści nikogo obcego na podwórko. Ale bardzo boi się strzałow, ta pani mówi,że wczoraj strzelali koło nich, to tak strasznie drapał do garażu, wpuściła go, to trząsł się cały.[/QUOTE] A to chyba czeste u psiakow. Moje tez szaleja jak strzelaja. Choc Akaj to juz niebardzo bo biedak gluchawy jest:loveu: Nie chce nic gwarantowac, ale moze w pt po poludniu lub w sobote rano bede jechala samochodem do Krakowa. Ale to jeszcze potweirdze, najpozniej do srody mam nadzieje. Wiec ewentualnie moglabym jakas przesylke zabrac, nawet wieksza, ale chyba wtedy z kims bym musiala jechac. Ale to juz szczegoly, wiec bede dawac znac.
  15. Narazie Baremu zrobiłam zmasowane allegro;) [B][U][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bary,5686[/URL][/U][/B] [B][U][URL]http://allegro.pl/item845050008_bary_wyladuje_na_ulicy_nie_pozwol_na_to.html[/URL] [/U][/B]Wrocław, Łódź, Kielce, Warszawa, Katowice, Kraków
  16. [quote name='Daga & Maks']jakie cuda.Trzeba szybko coś zrobić bo zbliża się zima.Gdzie psy są ogłaszane?[/QUOTE] Maja zbiorcze allegro i na takich poularniejszych typu gratka, olx, katowiczak, krakusik, warsza, gumtree. Dzis mam zamiar zrobic osobne allegra jednak. No i chyba tyle narazie. W razie czego prosze o oglaszanie ich gdzie sie da:roll: Kazda forma sie liczy. I z gory dziekuje za ewentualna pomoc.
  17. [quote name='erka']Divia, bardzo Cię prosze powstawiaj Barego , gdzie się da. Ja już nie wiem, jak się nazywam. Bary strasznie nie ma szczęścia . Było już kilka zainteresowanych nim osób, wysyłałam zdjęcia, mieli ogląć i nic, wszyscy sie wycofywali. Ta kobieta juz nie chce go dłużej trzymac na swoim podwórku, naprawde nie wiem , co robić. .[/QUOTE] Ok, mozecie mi podeslac ze 3 psiaki do ogloszen? to w pon pooglaszam i bede starala sie wrzucac je gdzie sie da. Narazie nie dam rady wiecej oglaszac bo mam jeszcze te 3 swoje (Rubi, Luśka i CZarny vel. Ojciec). To rozumiem ze na pewno Bary. To jeszcze 2 szt. Bede oglaszala dopiero w poniedzialek. Zrobie tez tym psiakom allegro. I w zwiazku z tym mam pytanie - czy Wy macie jakis myk zeby nie placic lub placic mniej na allegro? Jak nie to nie to ma sprawy i tak wstawie, ale jakby byla jakas taka opcja to poprosze o rady:razz: Poza tym powiem narazie w tajemnicy:razz:, ze szykuje duzy bazarek, ale narazie musze to ogarnac i poopisywac. Moze pod koniec tyg cos sie ruszy:lol: A czy zalozyc jakims psiakom watek? Moglabym sie jednym opiekowac, tylko nie wiem ktore psiaki najbardziej go potrzebuja, no i zeby nie namnozyc watkow bo sie pogubia ludzie.- sama cos o tym wiem. No i zeby nie umarl smiercia naturalna... No i w zwiazku z tym mam prosbe - czy moglaby ktoras - oczywiscie w wolnej chwili napisac obowiazujace podwatki psikow kieleckich? Wiem ze maniunia(chyba) i teraz te psiaki jednostkowe, Fuksik i ktore jeszcze? Z gory dzieki za poswiecenie chwili. A tymczasem pare domowych zdjec Rubi. Czy moglabym prosic o zmiane jej na pierwszej stronie na bardziej oswojona? Sorki za ramki, ale mialam szal z programem do obrobki;) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2738/p1070287.jpg[/IMG][IMG]http://img694.imageshack.us/i/p1070310.jpg/[/IMG][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5961/p1070310.jpg[/IMG][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5286/p1070320v.jpg[/IMG][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5773/p1070329c.jpg[/IMG][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7666/p1070332v.jpg[/IMG] No i na koniec moje ulubione:loveu: Z moja Zuza lookajac do kuchni - szybko sie uczy:lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1549/p1070301.jpg[/IMG]
  18. [quote name='erka']AMIGA, dokładnie , w jakim jest wieku to Ci nie powiemy. Pierwszy raz na tą wieś pojechałam 18.10, wtedy zabrałam Puchatka. Wyglądały mi wtedy na 2 mies., chociaz jakaś baba twierdziła, że maja miesiąc, ale to niemożliwe, bo już były dobrze biegające i samodzielne. Czyli teraz mogą mieć 3,5- 4 mies. [/QUOTE] Co do miesiecznych biegaczy to mogly miec i miesiac, u mojego znajomego niedopilnowana suka miasza sporo sztuk i okolo miesiaca to juz lataly. Wydaje mi sie ze takie psiaki urodzone w powiedzmy spartanskich warunkach moga sobie szybciej radzic.
  19. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Czy Bary ma swoj osobny watek? Czy tylko jest na ogolnym kieleckim? Napisala do mnie dziewczyna i chce go wrzucic na szorstkowłose w potrzebie i nie chce namieszac;) Dajcie znac prosze. I powtarzam pytanie z wczoraj - ile psiaków macie pod opieką, tak pi razy drzwi:razz: - szczeniaki i psiaki, na dt w hotelikach...Z gory dzieki za odzew. I sorki za duze litery, ale w ogromie informacji to pewnie zgineloby;) [/SIZE][/FONT]
  20. Kobitki powiedzcie mi prosze ile psiakow macie pod swoja opieka - ile w hotelach, ile na dt no i ogolnie. I moze macie statystyki ile psiakow i kociakow udalo sie wyadoptowac w tym lub zeszlym roku.:roll: Pytam, bo chcialabym mniej wiecej widziec skale dzialan i w razie jakby ktos pytal zebym nie swiecila oczetami;)
  21. [CENTER] [FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3][U][SIZE=4]Wpłaty:[/SIZE][/U][/SIZE][/COLOR][/FONT] [LIST] [*][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3]saga_86 -[B] 30 zł[/B] :loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3]Kundelkowa Skarbonka - [B]50 zł [/B]:loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3]Maada - [B]20 zł :loveu:[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Purple]kika22[B] - [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3][B]10 zł :loveu: [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3]Lucyna - [B]20 zł [/B]:loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3]wig - [B]20 zł :loveu:[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3]wojtuś [B]- 30 zł [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3][B]:loveu:[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Times New Roman][COLOR=Purple][SIZE=3]Ulka18 - [B]25[/B] :loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT] [/LIST] [B]*** SUMA: 205 zł *** Kastracja była za 190 zł. Resztę pieniędzy (15 zł) - za Waszą mam nadzieje zgodą :lol: przekazuję na Mizti z tego wątku: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maleA-ka-z-odmroA-eniami-w-DT-Potrzebne-wsp-finans-na-utrzym-sterylke-i-weta[/URL] [/CENTER]
  22. [CENTER]Zdjecia do ogloszen, cig dalszy.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3MJ7nAU4dI/AAAAAAAACGA/W1N2caUq0Ds/P1080548.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3MJ8UrGQgI/AAAAAAAACGE/k9BILzVUjBg/P1080550.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3MJ89j69zI/AAAAAAAACGI/SGyFndY7Juk/P1080551.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3MJ9QefikI/AAAAAAAACGM/gIX4cM_WfcA/P1080552.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3MJ973YOVI/AAAAAAAACGQ/fMUMkQiZNX4/P1080553.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSV8b8txI/AAAAAAAACM8/tx0BlMG2i4s/s512/P1080748.JPG[/IMG] [I][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSbe0o87I/AAAAAAAACNg/G53_5_JoMVs/P1080758.JPG[/IMG][/I] [/CENTER]
  23. [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][SIZE=5] 15.04.2010 - decyzja, ze Czarny zostaje na stale w DT:) czyli u mnie.[/SIZE][/B] Wątek tem początkowo dotyczyl Luski, Czarnego i Rubi - psiakow ktore zakotwiczyly w mojej okolicy i ktorymi zaczelam sie opiekowac. Rubi znalazla domek w Trojmiescie, Luska pojechala do Krakowa. [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] To Luśka: [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/IMG_4706.jpg[/IMG] To Rubi: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26zEUp4A-I/AAAAAAAACDA/RfNfgWU_XxQ/s640/r5.JPG[/IMG]Na początku przerażona suczka, która nie dawała do siebie podejść wklejona w kąt budy [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5J3uv581eI/AAAAAAAACWk/rPGJAZ_PHXc/P1070051.JPG[/IMG] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A potem dama salonowa;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5J3u7ymPXI/AAAAAAAACWo/PmG3-SLZkU0/r5.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5J3vYb0yoI/AAAAAAAACWs/GWr5cJjbQ7I/P1070375.JPG[/IMG] A to Czarny - narazie bez domu.....:roll: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S1IP1nci_gI/AAAAAAAABn0/foocRDFQL4w/P1080205.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S1IP3Fj4L9I/AAAAAAAABoA/_gqTtcgPSDI/P1080231.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xw-JfWTI/AAAAAAAACCk/Ba3qHNtJ9a0/P1080540.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xypFk-hI/AAAAAAAACC0/JSTa93b4RDI/P1080545.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S1IQo2LVc_I/AAAAAAAABo0/TVk3GlBfJbg/P1080221.JPG[/IMG] A tak wtula się w glaszczaca go reke [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xsdbcWjI/AAAAAAAACB8/wyyVwskYrhY/P1080505.JPG[/IMG] Czarny ma okolo 8-9 lat i kawal ciezkiego zycia za soba...Czy mial kiedys dom tego nie wiem. Wiem, ze od kilku lat jest bezpanskim psem. Na poczatku byl bardzo nieufny i podchodzil z dystansem. Dopiero jak zaprzyjaznil sie z Luska pokazal swoje prawdziwe oblicze. Okazal sie psem wrecz spragnionym pieszczot, przytulania i glaskania. Niedawno po raz pierwszy zrobil helkopter z ogona, bo mnie niezmiernie ucieszylo, bo wczesniej chyba nie wiedzial co to merdanie...Teraz jest wrecz nachalny w domaganiu sie pieszczot. Dokarmiamy go, zrobilismy bude dla niego i Luski, w ktore sobie oboje spali... Ale Luska pojechala do DS, a on zostal sam...To co wyczynial przeszlo moje najgorsze oczekiwania. Caly dzien chodzi i jej szukal, wyl i piszczal...Nie sadzilam, ze aż tak ją kochal. Ale nie moglam pozwolic by Luska zostala bezdomna, gdy trafil sie cudowny dom...[U] S[/U][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U]zukam dla niego [B]domu stalego,[/B] gdzie w koncu pozna co to milosc i opieka...Jest naprawde świetnym psem.[/U][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Poczatkowo nieufnym, ale jak juz sie przekona do kogos to kocha calym sercem. Niesamowita byla jego przemiana - z psa nieufnego, niemal dzikowatego;) w przytulaka i pieszczocha. Wydaje sie byc psem mega elastycznym...Nadaje sie do bloku jak i do domu. Do bloku nawet bardziej, potrafi chodzic na smyczy, a kanapa to jego zywiol... Dodam, ze pies jest przejrzany przez weterynarza, stan ogolny bardzo dobry. Jest zaszczepiony przeciw wsciekliznie i chorobom zakaznym - w grudniu, jest takze odrobaczany i ma ksiazeczke zdrowia. Niestety nie jest sprawdzony do dzieci i kotow... [SIZE=4][COLOR=DarkRed]On wprost kipi potrzebą kontaktu z czlowiekiem..[/COLOR][/SIZE]. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=4][U]Czarny jest wykastrowany [/U][/SIZE] Udało sie to dzięki pomocy dogomaniakow, którzy ta przyjemność mu zafundowali :evil_lol: za co bardzo dziękuje.:loveu: Lista darczyńców jest w czwartym poście.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]*************************************************************************** [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [SIZE=4][B] TEKST DO OGŁOSZEŃ [/B][/SIZE] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] Ponizej zamieszczam opis, ktory mozna kopiowac do ogloszen, gdyby ktos chetny chcial go gdzies oglosic tudziez polecic znajomym;) [SIZE=3][U]Zdjecia w pierwszym i trzecim poscie.[/U][/SIZE] [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [I][B][U][FONT=&quot]Przesympatyczny średni psiak szuka domu[/FONT][/U][/B][/I] [I][FONT=&quot]Czarny / Ząbek, bo tak został nazwany ma około 8-9 lat i obecnie przebywa w domu tymczasowym.[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Mimo swego trudnego życia jest [U]niezwykle ufny, podbiega i domaga się pieszczot[/U], a ogon chodzi z prędkością światła. Weterynarz ocenił go na 8-9 lat, ale Czarny ma wspaniałą kondycję – jak 3-4 latek. Jest niezwykle wytrzymałym psem zahartowanym przez życie. Może nie jest klasycznym psem przystojniakiem, ale za to jest niesamowitym pieszczochem.[/FONT][/I] [I][FONT=&quot] Idealny do bloku bo uwielbia spędzać czas w domu. Noc przesypia na posłaniu zawinięty w kłębuszek.[/FONT][/I] [I][U][FONT=&quot]W stosunku do innych psów jest uległy i unika konfrontacji, reaguje tylko gdy drugi psiak go zaatakuje... Uwielbia natomiast towarzystwo suk[/FONT][/U][/I][FONT=&quot][I]. Koczował z Luśka, suką która także czekała na dom. Byli bardzo zaprzyjaźnieni. Teraz gdy został sam szukamy mu domu gdzie nie musiałby tęsknić już za nikim, gdzie mógłby zapomnieć o poprzednim życiu. Jest [U]wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony na wściekliznę i choroby zakaźne[/U]. Jest zdrowy i w świetnej kondycji. Z[B]apraszam do kontaktu ze mną:[/B] 600 797 313 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pies przebywa w domu tymczasowym w Kielcach, ale w miarę możliwości istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce[/I] [/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#0000b1][SIZE=3][COLOR=Black]I banerek Czarnego [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-BRAKUJE-90-zA"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/czarny.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. Moja sunia przybledka sama sobie wybiera gdzie chce spac. W lato oczywiscie na zewnatrz. Nie wiem jakie sa tego powdy, ale wolami sie jej do domu nie wciagnie. Zauwazylam, ze np w nocy poluje sobie na rozne gryzonie, co oczywiscie uwielbia. Znam duzo psiakow ktore mieszkaja na dworze i sa to szczesliwe psy, ktorym tak naprawde nic nie brakuje. Nie ma natomiast opcji zeby nie mial dobrej budy i kontaktu z czlowiekiem, ale mysle ze na pewno psu sie krzywda spiac na dworze nie dzieje. Oczywiscie sa psy, ze sie nie nadaja, bo wypiecuszone itp itd. No i trudno sobie yorka wyobrazic na zewnatrz... Poza tym no umowmy sie - psy stosunkowo niedano weszly do naszych domow, a ich natura ma zrodlo w wolnym zwierzaku, ktory spal w roznych warunkach. Dlatego uwazam, ze wlasciwy jest umair i rownawaga a jak pies jest kochany, zadbany i szanowany to nie ma wiekszego znaczenia gdzie spi....Ale to jest tylko moje zdanie...
×
×
  • Create New...