-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kajtus ma 3 obserwatorow na allegro...Wiem, ze zupelnie nic to nie znaczy, ale ciesze sie jak dziecko z tego. Rekordzista jest Leos - w ciagu 10 dni chlopa odwiedzilo ponad 250 osob. I zaraz za nim plasuje sie Rózia kochana - 160 wejsc i jeden obserwator:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Navy] "Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - Mark Twain[/COLOR] [/B] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I tu tez do gory cytatem;) "Za pieniądze możesz kupić psa, ale nie machanie jego ogona" - Anonim -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A Kielce do gory cytatem ida;) "Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!" - Anne Tyler -
Podniose malucha cytatem;) [INDENT]"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta."[/INDENT] — [B]George Bernard Shaw[/B]
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dzieki wielkie;) Im wiecej tym lepiej. -
Podaje spis wszystkich watkow bazarkowych na kieleckie psiaki- czyli głownie na Albinke i Jagiego. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177318-Hand-made-notesiki-A-eby-uratowaAE-A-ycie-Albinki-do-15-01-ZAPRASZAM[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177264-DODANA-BIA-U-Torebki-kosmetyki-beret-do-15-01-dla-Albinki-ktA-ra-walczy[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177380-Dla-psA-w-z-Kielc-IKEA-poA-ciel-sztuAE-ce-komplecik-do-spania-buty-do-23-01-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177374-Karteczki-dla-Babci-i-Dziadka-oraz-album-na-kieleckie-bidy-do14-01-zapraszam[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177269-National-Geographic-rocznik-2008-dla-kieleckich-bezdomniakA-w-do-22-01-zapraszam[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177359-DzieciAE-ce-kobiece-rA-A-noA-ci-na-KIELCE-Bazarek-do-20-01-10[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10[/URL] Mam nadzieje, ze nic nie pominelam...Jak ktos jeszcze to dopisze:)
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
ma allegro na 3 wojewodztwa plus takie bez precyzowania - czyli Polska. I cisza narazie. Zdjecia sa z tych co na watku. W sumie takim psiakom ciezko super zdjecie zrobic, bo one od razu podchodza i sie domagaja pieszczot. -
No to moze jest jakas szansa...O rety - oby;)
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']Luśka jest na prawdę ładna, w innym województwie już by miała dom, w świętokrzyskim jest mnóstwo bezdomniaków niestety[/QUOTE] Tylko ze ona moze byc dowieziona do innego wojewodztwa...Ogloszenia ida glownie na ślaskie i narazie cisza. Byly 2 telefony - jeden z kotem, co nie zaryzykuje a drugi do malego mieszkania. No i mail jeden - warunki super bo dom z ogrodem. Ale sie juz nie odezwali. Jakby byl dom w innym wojewodztwie to i transport by sie zorganizowalo....Ona naprawde bedzie super psiakiem.... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Zupłenie tego nie rozumiem, dlaczego nikt ich nie chce:roll:. Czarny jest ogłaszany , co prawda od niedawna, ale Luśka juz ponad rok chyba i nic:shake:. A to taka piękna sunia, na żywo jeszcze piękniejsza niz na zdjeciach:lol:[/QUOTE] Wiem własnie. Na adopcje czarnego jakos sie bardzo nie nastawiam, ale Luska - piekna, nieagresywna, przymilna. Ona uwielbia byc z czlowiekiem. Jak tylko mnie gdzies w okolicy zobaczy od razu beignie sie witac i domagac pieszczot. Zna juz samochod, jak przyjezdzam z pracy to leci z dzialki sie witac....No super psiak.:multi: -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://r9.fodey.com/2088/c30338a9410248c480212ec3ebf425e2.0.gif[/IMG][/URL]">[URL="http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2088/c30338a9410248c480212ec3ebf425e2.0.gif[/IMG][/URL] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Przyjaciele maja pelne brzuszki juz, ale serduszka dalej otwarte na szukanie swojego człowieka...;( -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Hooopsa do gory. -
[quote name='eneda'] Żaden psiak nie miał ani kropli wody, ani żadnego jedzenia....wydarłam się co sił w płucach na tego ....... ale on ze stoickim spokojem stwierdził, że te psy mają u niego dobrze i że był głupi, że się nad nimi tak LITOWAŁ..... Podobno nad żoną i dziećmi też tak się lituje... Wiem tylko, że musimy zabrać pozostałe zwierzęta........ Tylko człowiek może zrobić coś takiego...[/QUOTE] Boshe, to jest to co mnie najbardziej wku...a...Taka beznadziejna, bezdenna głupota. Jeszcze deb..l mogl tak powiedziec. W takich przypadkach szkoda newrow na tlumaczenie, tylko dziada przywiazac do metrowego lancucha i trzymac tak bez jedzenia i pica raz na jakis czas traktujac kijem. Bo juz chyba nie ma innego sposobu. , Problemem jest ze jak te zwierzaki sie zabierze, to przeciez nie problem dla niego wziac kolejnego....
-
no kawalek urwalo Twojej wiadomosci...
-
Napisalam ci na prv;)
-
Zrobilam jej na ślask, wiec jakjest mozliwosc to moze na inne wojewodztwa - małopolski, łodzkie czy mazowieckie. Jak tam uznasz za stosowne. A to jest to co ja robilam, wiec stamtad mozesz wziac wszystko. No i jest jak widzialas na szczeniakowym.;) [URL]http://allegro.pl/item885249328_mieszkam_na_ulicy_czekam_na_dom_mloda_sunia_sam.html[/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bidna podobno ma jakies schronienie na osiedlu, ale teraz nie wiadomo kto i co...Kolejna bida sierscioszka... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy mozemy zamiescic w pierwszym poscie ta dziewczynke z Ostrowac. Jakos przez przypadek znalazlam jej watek i dziewczyna została prawie sama. Spi na dworze, interesuje sie nia tylko jedna osoba. A szkoda malej. to jej watek - co prawda na wymarciu... [/SIZE][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175433-7-msc-suczka-A-pi-na-dworze-Szukamy-chociaA-tymczasu-Ostrowiec-A-w[/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] To opis malej: [/SIZE][/FONT] [CENTER][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Młoda około 8 miesięczna sunia mieszka na ulicy – jeszcze zmienia zęby. Sunia jest nieduża – około 50 cm [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]w kłębie i większa raczej nie urośnie. Waży około 15 kg. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] Jest z niej mała baryłka, ale tylko dzięki dokarmianiu dobrych duszyczek. Duszyczki te zrobiły dla niej także budę. Buda jest niestety wolnostojąca, gdzie dostęp ma każdy… A wiadomo jak niektórzy „życzliwi” mogą się „zająć sunia”. Przecież to jeszcze dziecko, a tak już doświadczone przez życie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] Sunia jest nieufna, trochę dzikawa. Nie ma się czemu dziwić, bo pewnie nie raz oberwała. Dlatego boi się gwałtownych ruchów. Sunia jednak jest chętna do nawiązania kontaktu – jak to szczeniak. Nadawałaby się do domu z innym psem, kontakt z którym ułatwiłby jej socjalizację. [/SIZE][/FONT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [B]Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Bedzie sterylizowana jeśli znajdzie sie dom na przetrzymanie suczki po zabiegu.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] To relacja z pierwszego kontaktu „opiekunki”:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] „ Obszczekała mnie z daleka i uciekła, więc wróciłam z moim psem, po psów się nie boi, chyba że dużych. Jak go zobaczyła to wyszła z kryjówki i widząc, że on podchodzi do mnie, nic mu nie robię i jeszcze daję coś dobrego, odważyła się podejść. Po paru minutach oswajania przy pomocy suchej karmy dawanej z ręki dawała się wszędzie dotknąć, nawet zajrzeć w zęby. Później zaczęła sobie nawet na mojej ręce dziąsła masować.”[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3691030&cid=1558#"][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/24/f0-main.jpg[/IMG] [/URL][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/24/f1-main.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3691030&cid=1558#"][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/24/f2-main.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3691030&cid=1558#"][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/24/f3-main.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3691030&cid=1558#"][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/24/f4-main.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B] Kontakt:[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3] +48 666 880 621[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][I][SIZE=4]Mała została zaadoptowana na jeden dzień, po jednym dniu nowi własciciele wywalili ja. Powód: "Bo jednak woleliby psa, a nie suczkę.." Oto Ostrowiec.[/SIZE][/I][/FONT] [/LEFT] -
Czyli mysza dalej na ulicy? Robic dalej jej allegro? Bo w sumie wejsc ma mala sporo...A oglasza ja ktos w ogole? Wiem, ze nie ma czasu pewnie na to - sama robie ogloszenia dla kilku, wiec nie bardzo w tej kwestii moge pomoc. Robie dalej to allegro - choc tak pomoge i pozapraszam pare osob na watek moze...
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
leack zrobila kilka i ma konczyc w tym tyg. -
Dzis puscilam do ogloszenia w mojej lokalnej gazetce Marcela i tego owczarka z postu nr 2 z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177332-Psy-z-Buska-pilnie-potrzebujAE-domu[/URL] Tam zawsze - co miesiac daje nasze psiaki w ilosci sztuk trzech. Tym razem postanowilam puscic psiaki z przytuliska, bo pomoc potrzebna;)
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeny, jakie słodkie łapeczki ma;)