-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Tak wlasnie zrobilam:)Dziekuje za pomoc;) A ja myslalam, ze to czarna magia jakas jest;) Dziekuje. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Luska i Czarny juz po kolacji, a ja podnosze przedkolacyjnie;) Dobrze, ze maja siebie...:roll: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja przyznam, ze sama tak mialam. Co prawda nie przez fundaje ani nic, ale jak probowalam sie wlasnie dowiedziec co zrobic z bezdomnym psem, to gosc pierwsze co mnie zapytalal to czy ktos go karmi. Odpowiedzialam, ze tak - wszyscy sasiedzi. A on mi na to, ze nich sasiedzi przygarna, bo karmienie psa jest "prawnym sprawowaniem" opieki nad psem. No i tak w urzedach wlasnie sie dzieje, no mowiac juz ze wiele gmin nie ma w ogole problemu bezdomnych zwierzat...Noz sie w kieszeni rozklada. Ekhhh... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Rubi wczoraj dojechala[/SIZE], jest juz w swoim nowym domku, licze na to ze dozgonnym;) A tak sie zapowiada. Mozna wiec zdjac ja z pierwszej strony. [B][COLOR=DarkSlateBlue]A przy okazji także życze Wam wszystkim przede wszystkim odpoczynku,spokoju i wyciszenia, aby w nowym roku nie bylo co ratowac, a jak juz - to zeby w tempie blyskawicy psiaki znajdowaly cudowne domki.[/COLOR][/B] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Rubi wczoraj w nocy dojechala. Jest na same swieta w swoim nowym domku. :multi: [B][SIZE=3]Dziekuje jeszcze raz cytrynie12345;)[/SIZE][/B] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']A może stanie się cud i ktoś da dom dwójce przyjaciół:p.[/QUOTE] O czyms takim bym marzyla....A jak nie to najlepiej dwa domy, ale w jednym czasie.:roll: Bo one naprawde caly czas sa razem, calutki czas :lol: -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Musze podlinkowac sobie te banerki, ale chyba jestem jakas ciemna i nie wiem jak. Tzn zrobiony jest podlinkowany, ale nie wiem jak wstawic taki do sygnatury. Dziekuje za bannerek blyskawicznej Kashdog. Ona zrobila, podlinkowala a ja tylko wstawic chcialam...I nie wiem jak... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No powstawiam powstawiam, bo rzeczywiscie cos nie tak...A poza tym mam obawy, ze jak ktos ja wezmie to Czarny sam zostanie i na odwrot...Boshe za duzo rozmyslam...Ale oni sie tak koleguja pieknie, spia w budzie i wygryzaja sobie rozne "dziady" z siersci;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dziekuje kochane za odwiedziny;) Postaram sie teraz porobic troche nowych fotek, bo te po ciemnku sa najaktualniejesze, ale nie za bardzo widac. Luska teraz taka baryla, ze szok. Mozna na niej jezdzic (co czasem czynie). Zjesc potrafi, of potrafi;) Czarny z kolei ma piekna blyszczaca siersc. Blystek;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Psiaki maja na nieogrodzonej dzilace niedaleko mojego dumu zrobiona bude i pelne miseczki narazie. W mrozy cieple jedzonko i troche pieszczotek. No ale nie da rady za duzo, a one sa straszne pieszczochy. W zwiazku z tym nie ma narazie potrzeby deklaracji, bo sa bardziej "pienieznie" potrzebujace psiaki. No ale dom - wiadomo - niezbedny, zeby psiak byl szczesliwy. A nawet nie bylo pol telefomu w spr czarnego i w spr Luski jeden, ale Pan chcial ja z kotem w domu, wiec nie podjelam ryzyka;) Dla nich raczej juz DS lub bezterminowy DT, zeby juz nie musialy w razie czego wracac na ulice. Luska calkiem zsocjalizowana - wiadomo do obcych troche nieufna, ale do tych co zna to super, zero agresji do ludzi, oprocz obszczekiwania przechodzacych obok dzialki, co jest zrozumiale. Do mnie nigdy nie pokazala zabkow, a juz troche ja znam. Czarny tez obszczekiwacz, ale nieagresyny. Przytulak, troche nieufny, ale tylko przez moment - potem sobie "przypomina" jak to fajnie byc mizianym:) On wymaga kastracji, finansowo moglabym pomoc, ale najlepiej juz w nowym, ewentualnym domu. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wlasnie powysylalam kilka prv, mam nadzieje, ze mnie nie wyklna;) Ale WKURZA mnie tto ze trzeba czekac 60 sek na wyslanie nastepnej - masakra jakas... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No ma, ale jakos tak nie mam wizji reklamowania go. Wlasnie przegladam gdzie moglabym go wrzucic i rozreklamowac, ale tyle tych bid i kazda potrzebujaca...Chyba powysyłam prv;) Jak cos to "reklamujcie" w miare mozliwosci. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie - czy ktos mogłby zrobic lub poinstruować mnie jak sie robi banerki? Bo chcialabym Luśce i Czarnulkowi zrobic, a zupelnie nie wiem jak...:oops: A to link do ich znikajacego watku. Musze tam pare rzeczy pozmieniac, ale to jak juz Rubinka bedzie u siebie. To link w razie czego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-LuA-ka-i-jej-przyjaciel-NA-ULICY-Rubi-juA-na-DT-czekajAE-na-prawdziwe-domy[/URL] Moze z tym zdjeciem.. [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/e5/07/bd-main.jpg[/IMG] i ze :bez domu na swieta" czy "juz od kilku lat na ulicy..." Rubi w trasie na Gdansk...:-o Przekazanie ma byc okolo 17. Ale sie denerwuje....Pani z Gdanska wczoraj niezwlocznie po przekroczeniu granicy sie ze mna skontaktowala, wiec spoko. Bo juz na rano mialam urlop wypisany w razie czego...I juz szykowalam sie na wczesnoranna jazde po psice. Ale narazie idzie zgodnie z planem. Trzymajcie kciuki ogromnie mocno.:cool3: -
Powiem szczerze, ze tylko zrobilam allegro i nic wiecej, ale taka slodzinka malutka. I jak molestowalam o namiary to iwop mi napisala, ze ma duzo na glowie. Napisz moze do niej na prv, oczywiscie o ile jeszcze sie z nia nie kontaktowalas. No czy w ogole z kims kto zna psice;)
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jesli moge;) Napiszcie moze ze "Gdzie jak wiadomo psy [U]nie zawsze / niekoniecznie[/U] mają łatwe życie." czy "Gdzie zdarza sie, ze psy nie maja latwiego zycia." Taka uwaga, bo z tego wynika ze na wies to nie bardzo i ktos moze miec jakies zazalenie w tej kwestii...:) A moje psiny są najlepszym przykładem, ze nie zawsze maja ciezko :evil_lol: -
Czy byl jakis odzwe w sprawie myszki? Tak pytam z ciekawosci. Jak cos to bede odnawiac to allegro do skutku;) Mozecie wrzucic wiecej zdjec? Zawsze to jakos lepiej;)
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kobitki dzis nie jade...Babka do mnie napisala i ma jeszcze wieczorem zadzwonic. Ale nauczona doswiadczeniem mam ograniczone zaufanie i wypisalam sobie na jutro ewentualny urlop...Trzymajcie kciuki za "transakcje". Dla uspokojenia dodam, ze jak wszytsko wyjdzie ok to mam dziewczyne na wizyte poadopcyjna, wiec sie wszystko przeswietli. ALe jeszcze kropka nad i nie postawiona.... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Super, dzieki za wyrozumialosc;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aaaa. Pani sie odezwala do mnie. Miala wypadek - i stad brak kontaktu. Psice bierze, ale jeszcze czekam na potwierdzenie...Dajcie mi znac do 15 tym razem, bo naprawde robie wszystko by nie jechac...Wtedy juuz na pewno potwierdze. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']czy Divia jedzie w koncu dzisiaj do W-wy? ma ktoś do niej nr tel? Marka pisała, że mogliby wziąsć tą sunieczkę: [URL="http://img504.imageshack.us/i/091130suniazbilczyf.jpg/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7546/091130suniazbilczyf.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Na chwile obecna jade, ale na prawde czas mnie bedzie bardzo gonil, bo ruszamy kolo 16.30, a trzeba jeszcze wrocic. Wiec jakby ktos mogl dostrczyc sunie na Witosa a w Warszawie odebrac na 100 % na Heroldow. Ewentualnie gdzies po drodze moglabym wziac piese - jade albo Okrzei do ronda i kolo dworca, albo Jagiellonska do Krakowskiej. Sorki, ze takie "wymagania", ale naprawde na ostatnia chwile to wszystko i naprawde nie mam czasu. Prosto po pracy ped do domu, zabranie kierowcy:) i heja na wawe. Wiec jak ktos odbierze Piese w okolicach tych heroldow - to sa Mlociny czy jakos tak to spoko. TYLKO NA PEWNO, zeby ktos tam czekal, bo chyba by mnie fader zamordowal, albo zostawil...Juz i tak nie w smak mu ze musi jechac.;) Ale czego sie dla corcie nie robi. Dajcie znac co i jak. A ja ostateczna odpowiedz dam okolo 14. Juz wtedy na 100%. Teraz jest na 80% A to moj nr: 600 797 313 -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja bede wiedziala dopiero jutro kolo 14 czy jede do Wawy, a jechac jak juz to bym jechala kolo 15.30, wiec decyzja musialaby byc naprawde na bardzo szybkich obrotach. Ale to narazie nie jest pewne. Jezeli do jutra do 13-14 nie odezwie sie do mnie babka od Rubi to bede jechala po nia bo tam gdzie jest i skad by jechala do Gdanska moze byc do sr rano. Ale tak jak mowie - zupelnie nic pewnego, mam nadzieje, ze nie bede musiala jechac...;( Babka jeszcze do soboty pisala do mnie bardzo obficie i zdecydowalam sie wyslac mala az na drugi konic PL, a tu narazie zonk i to jaki. Wiec jak cos to mozna wstepnie przygotowac psine, gdybym jednak jechala, bo musialaby to byc akcja blyskawica. ALE MOWIE, ZE TO ZUPELNIE N IC A NIC PEWNEGO, WIEC PROSZE SIE ZA BARDZO NIE NASTWIAC.... -
Nie ma za co, oby tylko domek sie znalazl;)
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ona ogolnie jest bardzo, ale to baaaardzo grzeczna. Pani u ktorej jest na kilka dni w Warszawie (wielkie dzieki dla niej) tez mowi, jakby psa nie bylo;) Kochana sunieczka. Mam nadzieje, ze wszystko sie uda, ale pewna bede dopiero jak psiak dojedzie na miejsce. Narazie jej nie zdejmuje, bo tfu tfu tfu nigdy nic nie wiadomo... A Luska i Czarny dalej bez domu.. Odnowilam im allegro: [URL]http://allegro.pl/item861365728_luska_mieszka_na_ulicy_potrzebuje_domu_pilne.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item861364667_czy_czarnulek_nie_ma_juz_szans_na_dom.html[/URL] Mam nadzieje, ze na dniach uda mi sie zrobic zdjecia za dnia i beda duzo ladniejsze nic obecne;) -
Zrobiłam allegro na 3 województwa i wrzuciłam na kupsprzedaj.pl przy okzazji.:cool3: [URL]http://allegro.pl/item861148734_mieszkam_na_ulicy_czekam_na_dom_mloda_sunia_sama.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert3691030.html[/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jakie Figunia ma piekne oczeta. Idzie utonac w nich. Niebywale;)