-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
TAK. Ja moge zrobic;) Mam juz male doswiadczenie, a chociaz tak moge pomoc;) Czekam na wiesci. Poza tym zrobie jeszcze jeden - z moich fantow. Robilam jeden, ale czekam na jeszcze jedna wplate i dopiero zrobie rozliczenie. ALe jak juz pisalam Erce chyba pieniazki beda przeznaczone na zdiagnozowanie podejrzenia nuzycy u Czarnego i szczepienie Luski i Czarnego... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No tak mi sie po tych oczkach wydaje...Ale kurcze kiedys okolo rocznego psa okreslilam mianem staruszka:oops:...Wiec moje oko chyba jednak nie najlepsze.:cool3: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No dzieki, tez troche rozjasnialam, ale rzeczywiscie za malo troszke. Tak jak pisalam - zdjecia z zooma a aparat niekoniecznie pierwszej klasy... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Reszta zdjec tutaj: [URL]http://picasaweb.google.com/gajek.malgorzata/107_PANA#[/URL] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No szaleje to dogo. Najpier mi nie zamiescilo posta, upisalam sie drugi raz, patrze a tam ten poprzedni jest. No to teraz juz zdjecia: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GNEGnYsI/AAAAAAAAAuY/U1uvNo47n6g/P1070928.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GMtVpvxI/AAAAAAAAAuU/0sxRzzo4Cz4/P1070953.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GMT_pnEI/AAAAAAAAAuQ/yIARXBMr3zg/P1070942.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GLHb-AFI/AAAAAAAAAuE/_OdoS6QzHjM/P1070937.JPG[/IMG] Umiem szczekac;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GJ9tq7xI/AAAAAAAAAt4/O1Z0GHF91Yo/P1070930.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GI3uZ_nI/AAAAAAAAAts/QQsiHUCHxio/P1070925.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GD_5S8_I/AAAAAAAAAs0/_krNdqucHLw/P1070906.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GALl03aI/AAAAAAAAAsU/OYOqrYHn_G4/P1070894.JPG[/IMG] Sunia chyba znalazla sobie schronienie, bo sa tam 2 nowe bydynki, co prawda z oknami, ale wydaje mi sie ze gdzies stamtad wychodzila. I jest tam taki zadaszony grill i lawki wiec w razie czego tam by mogla byc. Strach tylko, bo[FONT="] tam duzo sie ludzi kreci i zeby tylko jej nikt krzywdy nie zrobil i zeby pod samochod nie uciekla, bo e-7 obok. Co do ewentualnego lapania - oby - to nie mam jeszcze opcji. Bede tam jezdzic w tyg dokarmiac i probowac oswajac, zeby choc dotknac jej mozna. Osaczac ja strach bo dzis wyprula mi wlasnie w strone trasy. Ale jakby byl jakis widok na dt to jakos chyba dalabym rade. Tyle wiem narazie. [/FONT] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Widze, ze choc troche sie ruszylo z adopcjami. Ja niestey nie pisze z dobra informacja;( Otoz jak kiedys przejezdzalam kolo parkingu jakies 2 km ode mnie katem oka zobaczylam tam psa. Nie dawalo mi to spokoju, bo tam raczej nie ma blisko domow. Pomyslalam, ze moze ktos sie zatrzymal wysikac tam psine, ale nie moglam sie uwolnic od mysli..No i pojechalam tam wczoraj. No i byl...Zdystansowany i nieufny. Sypnelam karmy i niestety odjechalam, bo bylo juz ciemno. Dzis pojechalam znow... No i byl, w wlasciwie byla....Oczywiscie dalej nieufna i na odleglosc. Zrobilam kilka zdjeci niestety na duzym zoomie stad taka jakosc. Troche obrobilam jakims programem, ale rewelacji nie ma. Suczka, a przynajmniej tak sadze na 90 % - bylam tam ponad godzine i czekalam az sie wysika...No i wisylaka sie po suczkowemu....Ma na szyi cos jak obroza. Taka ladna, domowa. Wydaje mi sie wiec, ze albo komus zwiala, albo ktos wyrzucil. Miejsce calkiem dobre na takie przestepstwa. Nie ma ludzi, domow, ciemno... Jak zrobilam wywiad maly to okazalo sie ze suczka tam jest na pewno kilka dni. Jedzenie zostawione wczoraj zjadla, ale dopiero potem jak odjechalam. Dzis tez widac bylo, ze glodna, ale jednak strach byl wiekszy. Zostawilam jej karmy no i pisze tu....Moze macie jakis pomysl, chocby tymczas. Narazie nie mam opcji zlapania jej, bo to jest przy ruchliwej drodze, wiec narazie wizja gonienia odpada, bo moglo by sie to zle skonczyc...Ale bede tam podjezdzac i dawac jej jesc w tygodniu, wiec moze sie przekona. Tylko oczywiscie nie moge jej wziac - protest domownikow...Suczka nie wydaje sie bardzo mloda, choc do konca ciezko stwierdzic. Ale wydawalo mi sie ze oczka ma juz z mala zacma czy jaskra. Nie wiem - takie bialawe troszeczke jak u starszych psow. Ale moglo mi sie tylko wydawac. To zdjecia. Tak jak pisalam jakosc co najmniej srednia, ale sucz nie podchodzil. Jedyne co, to nie boi sie samochodow, bo jak wsiadlam to podeszla blizej i wtedy przez szybe ja fotografowalam. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Witamy noworocznie. Psiaki maja sie dobrze po wczorajszej nocy. Cale i zadowolone, wiec nie bylo tak zle;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Przyjaciele sylwestrowo do gory. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No dzis Czarneo oglaszalam na wszystkie strony, Luske jutro planuje, bo dzis juz nie zdazylam;.. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Racja. Teraz zmienilam tekst do ogloszen i zapomnialam, ze przeciez zwierz na 1. str wisi. Wysle na prv tekst, tylko mam taki dluzszy to moze wybierzesz co sie nadaje, ok? -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Przyjaciele do gory, raz !!! -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']divia_gg, czym Ty karmisz tego psa, że tak się błyszczy :crazyeye:.[/QUOTE] Wstyd sie przyznac ale niczym szczegolnym:oops: Makaron dla psow plus czasem sucha, taka raczej zwyklejsza. I on jeszcze nie jest jakims zjadaczem zawodowym, bo nie zawsze wszystko wciagnie. Zaczal tak po odrobaczeniu, chyba go zarly te robale rowno. No i oczywiscie jego osobisty urok :cool3: A poza tym - musze wtracic - -on jest po prostu NIESAMOWITY pieszczoch, no mowie Wam uwielbia sie przylulac i nawet na rekach byc. No taki stary kon :evil_lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzis Luska i Czarny byli szczepieni. Co sie bali to ich. Takie odwazne, a tu jednak strach. Zostaly zaszczepione przeciw wsciekliznie jak i chorobom zakaznym. No i Czarny ma już swoją książeczkę. Zeby je zaszczepic musialam je "zaprosic do siebie", moje agresory pochowac. No i okazalo sie ze czarny umie - choc podgryzajaco chodzic na smyczy. Dodatkowo zamknac je na chwile musialam w takim domku na podworku - tam jest miedzy innymi wersalka. No i Czarny bezbłednie zlokalizował wersalke i sie na niej w kłębuszek ułożył. Wiec jestem przekonana, ze mimo, ze to pies wolny i od lat bezdomny to jednak doskonale by sie odnalazl w domu na kanapie[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szteerk5j3I/AAAAAAAAASk/1DFOzZZLQU0/P1070734.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sztee__wVqI/AAAAAAAAASo/I2gPb3X-qjc/P1070735.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sztervr0nHI/AAAAAAAAATE/CQZh9VrSW18/P1070744.JPG[/IMG] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dzis Luska i Czarny byli szczepieni. Co sie bali to ich. Takie odwazne, a tu jednak strach. Zostaly zaszczepione przeciw wsciekliznie jak i chorobom zakaznym. No i Czarny ma już swoją książeczkę. Zeby je zaszczepic musialam je "zaprosic do siebie", moje agresory pochowac. No i okazalo sie ze czarny umie - choc podgryzajaco chodzic na smyczy. Dodatkowo zamknac je na chwile musialam w takim domku na podworku - tam jest miedzy innymi wersalka. No i Czarny bezbłednie zlokalizował wersalke i sie na niej w kłębuszek ułożył. Wiec jestem przekonana, ze mimo, ze to pies wolny i od lat bezdomny to jednak doskonale by sie odnalazl w domu na kanapie;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szteerk5j3I/AAAAAAAAASk/1DFOzZZLQU0/P1070734.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sztee__wVqI/AAAAAAAAASo/I2gPb3X-qjc/P1070735.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzteezZ3kWI/AAAAAAAAASs/1nrxO316GHA/P1070736.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sztee4pjAZI/AAAAAAAAASw/RwatP1HQCT8/P1070737.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SztefC9n75I/AAAAAAAAAS0/mZgj44fUnes/P1070738.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzterAWhzTI/AAAAAAAAAS4/qACUjD9l-aE/P1070739.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzterDu97SI/AAAAAAAAAS8/Iu7F4RkkSVU/P1070740.JPG[/IMG] A na tych zdjęciach taki jamnikowaty jakis wyszedł - a przeciez ma piekne dluuugie nogi;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SzterTAbAGI/AAAAAAAAATA/UHGH_84pFbw/P1070743.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sztervr0nHI/AAAAAAAAATE/CQZh9VrSW18/P1070744.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/SztersJ5LdI/AAAAAAAAATI/JfrLfIt9bpM/P1070745.JPG[/IMG] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oni pisali chyba w dziale Przygarne psa. Tam andzia polecila Luske, Barego i psy ze stadionu. Chyba ze to cos innego, ale nie wydaje mi sie. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Jakby się tak domek znalazł dla tej dwójki, to by było cudownie:). W końcu Czarny, to niewielki psiaczek i do jednej budy z Luśką by sie pewnie zmieścił. Tylko pewnie trzeb by go wykastrować , skoro taki z niego kogucik:evil_lol:[/QUOTE] Kastracja obowiazkowa;) No i przeciez teraz sie mieszcza w jednej budzie, co prawda troche wiekszej, ale przynamniej im ciepelko:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No i filmik z Czarnym - znaczy jego zdjeciami:) [video]http://picasaweb.google.pl/gajek.malgorzata/Filmy#5420382592024345698[/video] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No i jednak zobrazuje - Luśka dziś;) [CENTER][URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8ZRPoRcI/AAAAAAAAAGU/QqURmAw0md4/P1070619.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8ZiA0xOI/AAAAAAAAAGY/fZBWbjXrQ14/P1070620.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8clXeEFI/AAAAAAAAAGw/Q5vToZ92LLg/P1070647.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8dqLDQ_I/AAAAAAAAAG4/bwGgbVmaonw/P1070650.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8eQRo1MI/AAAAAAAAAG8/Zeck9srDj44/P1070654.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8f_P9fjI/AAAAAAAAAHI/hhhqFGMI8bU/P1070665.JPG[/IMG][/URL][URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8j1ikbWI/AAAAAAAAAHo/V0sMK1Oa-iE/P1070719.JPG[/IMG][/URL] [/CENTER] No i razem [CENTER][URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8i2eAbLI/AAAAAAAAAHg/gvfc376t6bE/P1070714.JPG[/IMG][/URL] [/CENTER] No, ale zeby Luske w pozycji stojacej zlapac to tez mistrzostwo - ciagle by sie lezalo, wstaje jak sie cos na terenie dzieje, ale zaraz potem siada lub zazwyczaj sie kladzie. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] A dlaczego ten Czarnulek ma taką pokiereszowaną mordkę?[/QUOTE] On juz dlugo jest bezdomny i mysle, ze to wynik walk ulicznych. Bo on bardzo chetny na wszelkie suczki - male czy duze, za duzym ogrodzeniem czy malym, wszystko jedno i tak da rade..- i chyba przez to ma takie slady po pogryzieniach - no wiadomo jak to psy przy suce... Bo to sa zagojone ranki juz i taka skora zostala. A i Luska w zabawie go lapie za ten ryjek;) No i jednak zobrazuje - Luśka dziś;) Wiem, ze na picasse nie kazdemu sie bedzie chcialo wejsc;) [CENTER][URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8ZRPoRcI/AAAAAAAAAGU/QqURmAw0md4/P1070619.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8ZiA0xOI/AAAAAAAAAGY/fZBWbjXrQ14/P1070620.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8clXeEFI/AAAAAAAAAGw/Q5vToZ92LLg/P1070647.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8dqLDQ_I/AAAAAAAAAG4/bwGgbVmaonw/P1070650.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8eQRo1MI/AAAAAAAAAG8/Zeck9srDj44/P1070654.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8f_P9fjI/AAAAAAAAAHI/hhhqFGMI8bU/P1070665.JPG[/IMG][/URL][URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8j1ikbWI/AAAAAAAAAHo/V0sMK1Oa-iE/P1070719.JPG[/IMG][/URL] [/CENTER] No i razem [CENTER][URL="http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8Yd84E_I/AAAAAAAAAGM/GcDzMzS97eo/P1070616.JPG"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj8i2eAbLI/AAAAAAAAAHg/gvfc376t6bE/P1070714.JPG[/IMG][/URL] [/CENTER] No, ale zeby Luske w pozycji stojacej zlapac to tez mistrzostwo - ciagle by sie lezalo, wstaje jak sie cos na terenie dzieje, ale zaraz potem siada lub zazwyczaj sie kladzie. A i filmik - znaczy pokaz zdjec Czarnego: [video]http://picasaweb.google.pl/gajek.malgorzata/Filmy#5420382592024345698[/video] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Na poczatku i na koncu wstawiam. Taki z niego przytulak, ze hej. Nie moglam mu dobrego zdjecia zrobic tak sie wiercil i przytulac chcial[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj9yedy3rI/AAAAAAAAAJA/YD5J-Rh4BR8/P1070631.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj9ztg7ffI/AAAAAAAAAJE/d6u2IU5d7VM/P1070634.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj90cY6_yI/AAAAAAAAAJI/Ol7cdsGn50I/P1070638.JPG[/IMG] Kłebuszek słodziutki [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj91tu_JrI/AAAAAAAAAJU/x4SAtlw8lRQ/P1070661.JPG[/IMG] Czujny jestem: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj92BRUV4I/AAAAAAAAAJY/_Ih5S4fAbVw/P1070678.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj92vxLODI/AAAAAAAAAJc/Q20MK0lAbsE/P1070682.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj93qO6k9I/AAAAAAAAAJk/QSb9JVWjSNQ/P1070690.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj94c4jC8I/AAAAAAAAAJs/evHWitId3EA/P1070695.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj943xZFTI/AAAAAAAAAJw/PXDw6IrNLO4/P1070696.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj95dlYHKI/AAAAAAAAAJ0/PMQ07ggwsCk/P1070722.JPG[/IMG] On wprost uwielbia wszelkie pieszczoty, a nawet stary koń na rekach sie calkiem dobrze czuje [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] No to chyba narazie tyle. A i dzis byl jeden tel o Luske - niestety do malego mieszkania, a Luska raczej jako luzno latajacy podworkowy pies, z czasem moze wchodzacy do domu. Rubi u siebie, tak jak pisalam. Poczatki byly bardzo trudne, swieta na telefonie spedzilam. Ale juz duzo lepiej i ta pani jest bardzo zdeterminowana w wyprowadzeniu Rubi na prosta.[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Mam nadzieje, ze wszystko sie uda i Rubi bedzie psem wpatrzonym w pania jak w obrazek - bo pani juz jest[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Najswiezsze zdjecia Czarnego. Wiem, ze go za bardzo nie znacie, ale to najlepszy przyjaciel Luśki[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Taki z niego przytulak, ze hej. Nie moglam mu dobrego zdjecia zrobic tak sie wiercil i przytulac chcial[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj9yedy3rI/AAAAAAAAAJA/YD5J-Rh4BR8/P1070631.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj9ztg7ffI/AAAAAAAAAJE/d6u2IU5d7VM/P1070634.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj90cY6_yI/AAAAAAAAAJI/Ol7cdsGn50I/P1070638.JPG[/IMG] Kłebuszek słodziutki [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj91tu_JrI/AAAAAAAAAJU/x4SAtlw8lRQ/P1070661.JPG[/IMG] Czujny jestem: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj92BRUV4I/AAAAAAAAAJY/_Ih5S4fAbVw/P1070678.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj92vxLODI/AAAAAAAAAJc/Q20MK0lAbsE/P1070682.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj93qO6k9I/AAAAAAAAAJk/QSb9JVWjSNQ/P1070690.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj94c4jC8I/AAAAAAAAAJs/evHWitId3EA/P1070695.JPG[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj943xZFTI/AAAAAAAAAJw/PXDw6IrNLO4/P1070696.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Szj95dlYHKI/AAAAAAAAAJ0/PMQ07ggwsCk/P1070722.JPG[/IMG] On wprost uwielbia wszelkie pieszczoty, a nawet stary koń na rekach sie calkiem dobrze czuje [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] A to linki do wszystkich zdjec Luśki: [URL]http://picasaweb.google.pl/gajek.malgorzata/Luska#[/URL] I Czarnego: [URL]http://picasaweb.google.pl/gajek.malgorzata/Czarny#[/URL] A o ich watek celem przypomnienia i zaproszenia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-DwA-jka-przyjaciA-A-na-ulicy-LuA-ka-i-Czarny-wciAE-A-czekajAE-Juz-ponad-rok[/URL] No to chyba narazie tyle. A i dzis byl jeden tel o Luske - niestety do malego mieszkania, a Luska raczej jako luzno latajacy podworkowy pies, z czasem moze wchodzacy do domu. Rubi u siebie, tak jak pisalam. Poczatki byly bardzo trudne, swieta na telefonie spedzilam. Ale juz duzo lepiej i ta pani jest bardzo zdeterminowana w wyprowadzeniu Rubi na prosta.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Mam nadzieje, ze wszystko sie uda i Rubi bedzie psem wpatrzonym w pania jak w obrazek - bo pani juz jest[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No ja jeden o Luske;) Ale do malego mieszkania;( -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Tu sa wszystkie zdjecia Luśki: [URL]http://picasaweb.google.pl/gajek.malgorzata/Luska#[/URL] A tu czarnego: [URL]http://picasaweb.google.pl/gajek.malgorzata/Czarny#[/URL] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/174814-Rubi-w-DS-LuA-ka-i-Czarny-wciAE-A-czekajAE"][IMG]http://images39.fotosik.pl/237/fcbcbd4776c00ae7.png[/IMG][/URL] Banerek dwojki przyjaciol, ale z posta not found, wiec bierzcie prosze z mojej sygn...Znow chalpniczo dzialam, no ale coz...:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Banerek u mnie w sygnaturze, prosze sie czestowac;) Jak wstawiam do tekstu to niestety not found.