-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ja sie nie wypowiem, bo po prostu nie wiem. Moze rzeczywiscie natura silniejsza....Hmm jednak moze wizyta u weta, bo ja nie mialam doswiadczenia. Moja Zuza miala przed sterylka ciaze urojone - ale chwile miala zastrzyki hormonalne, tfu swinstwo, a po sterylce nic a nic....WIec nie wiem... A odbiegajac od dyskusji, mialam dzis przymusowe kapanie Czarnego. Odwiedzil perfumerie i wytarzal sie w lajnie jakims normalnie....Ale teraz taki czysciutki ze hej:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Co do Petry to tez jej tak powiedzialam;) Ale z tego co wiem ma jakiegos innego psiaka w potrzebie i chyba go wezmie. Wrzuce go pewnie tutaj, coby polecac. A Gucia to trza chyba "łodcarować":) Bo dziad maly juz przesadza. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jestem na chwilke. Bylysmy z Ewelina po psa...Tego ze Słowika od p. Kazi. Zajechalysmy, majac juz plan co i jak. Na miejscu byla juz p. Kazia i jacys panstwo. Okazalo sie, ze Ci panstwo go zostawia u siebie. Nieco sie zdziwilysmy, no ale pozytywnie oczywiscie. Wiec psiak zostal na podworku w przychodni. Tam codziennie oprocz niedzieli sa ludzie, a w niedziele p. Kazia bedzie go karmic. Ewelinka pewnie jutro wrzuci zdjecia. Psiak bardzo sympatyczny, okolo 2 lata. Lapka troche bolaca, ale juz na nia staje i nie jest spuchnieta. Wiec akcja zakonczona pozytywnie, bo jeden bidak mniej w potrzebie;) A i chyba Petra/ Kielce ma jakas energie pozytywna, bo ktorys juz pies mial na tymczas do niej jechac i jakos tak sie nie sklada. No ale to chyba dobrze;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Napisalam do tej dziewczyny, ona byla chyba raz na dogo i cos pisala, Petra/ Kielce . Czekam na odpowiedz, ale kurcze ten weekend majowy moze pokrzyzowac szyki. Jak tylko odpowie dam znac co i jak. A czy gdyby sie udalo to p.Kazia dala by go rade na chwile na podworko zagonic;) Bo wtedy nie ma ryzyka, ze gdzie polezie. Ale narazie nic nie wiem wiec nie gdybam. -
............................ [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1T0GzgkI/AAAAAAAADDI/fXr6FnZLCA0/Lara%2030.04.10%20%2840%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1XXrd_5I/AAAAAAAADDg/rJHm0329ydA/Lara%2030.04.10%20%2846%29.JPG[/IMG] i patyczka mam;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1YjqWvXI/AAAAAAAADDo/OJKyf-CeFuc/Lara%2030.04.10%20%2848%29.JPG[/IMG] Drzemiacy z patyczkiem :evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1ZZsrdGI/AAAAAAAADDs/6_iFhQXsRqA/Lara%2030.04.10%20%2849%29.JPG[/IMG] No i tyle ..... [/CENTER]
-
[CENTER]Wiem doskonale co t lozko:) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1Kv6jtpI/AAAAAAAADCI/9EQ09SihPkY/Lara%2030.04.10%20%2821%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1L8wGyRI/AAAAAAAADCU/05H5ETOZvn4/Lara%2030.04.10%20%2824%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1MlqQbfI/AAAAAAAADCc/fvVYoSCX7c0/Lara%2030.04.10%20%2826%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1OvrYgWI/AAAAAAAADCo/6t9k8-4d7I0/Lara%2030.04.10%20%2832%29.JPG[/IMG] I zabe umiem robic;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1ReiH-XI/AAAAAAAADC4/LfdipZvOQLs/Lara%2030.04.10%20%2836%29.JPG[/IMG] [/CENTER]
-
Oby bylo wszystko dobrze. Bylam wczoraj w odwiedzinach i nie moglam uwierzyc, bo psicy sie zaczyna lsnic siersc. Dostaje witaminki - co prawda raczej z dolnej polki plus jajko i daje efekty.;) Poza tym uwielbia byc z czlowiekiem, kazdego kocha. Umie sepic przy stole i jest, hmm rozpieszczona panna...;) I zdjecia, znow cale stado;) [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1EpwnobI/AAAAAAAADBY/MKkS9MlLgc0/Lara%2030.04.10%20%289%29.JPG[/IMG] Z serii moich ulubionych - nos na pierwszym planie;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1Frs9wMI/AAAAAAAADBg/08fTCls1KR0/Lara%2030.04.10%20%2811%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1GJrfXYI/AAAAAAAADBk/pS4SUtW3MF4/Lara%2030.04.10%20%2812%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1HGLgl2I/AAAAAAAADBs/9DEQKxPUM0A/Lara%2030.04.10%20%2814%29.JPG[/IMG] I dooopa na pierwszym planie. Wlochata dodajmy;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9s1KDAYPrI/AAAAAAAADCE/Kf0VAC-ZrOE/Lara%2030.04.10%20%2820%29.JPG[/IMG] [/CENTER]
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
U mnie raczej psiaki spia na swoich miejscach, no poza Akajem seniorem, ale spi u moich dziadkow na lozku:) Zuza i Czarny spia na swoich miejscach, ale ostatnio wola spac na zewnatrz. Smiejemy sie ze sezon letni sie zaczal bo Zuza nie chce juz w domu spac. No przeciez w nocy tyle roboty jest, ze szkoda spac. Za to obydwoje w dzien odsypiaja, teraz np nietomni obydwoje. Spia i odpoczwaja. Poza tym Czarny robi genialnie dawaj psa. Obroty w miejscu nawet sa, plus sygnaly dzwiekowe. CZasem nawet wplecie zdech pies...Nagle kladzie sie na boku, sekundke lezy po czym znow ucieka. Pieronek jest tak zwinny, ze hej. On to ma kondycje naprawde jak 3-4 latek :evil_lol: -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wiesz, o ile dobrze kojarze ta suczke - byla jakis czas w okolicy tylko i gdzies zniknela - to miala dluzszy wlos i sliczne umaszczenie, wiec to po mamusi, o ile to ta sunka.... A teraz zdjecia z przedwczoraj. Balagan na podworku zamierzony, bo bylo sadzenie kwiatkow. Moja Zuza to ogrodniczka, wiec asystowala. A chlopaki w bezpiecznej odleglosci spagladali na poczynania;) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9vaa-tnFgI/AAAAAAAADFw/qVgcPlhrAnk/Psy%20i%20sadzenie%20kwiatk%C3%B3w%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9vaayKPpFI/AAAAAAAADF0/SoZz97dUYIQ/Psy%20i%20sadzenie%20kwiatk%C3%B3w%20%283%29.JPG[/IMG] Czarny byl 'dystrybutorem" ziemi;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9vab7NwOoI/AAAAAAAADF4/IXXm0ZFHdJ0/Psy%20i%20sadzenie%20kwiatk%C3%B3w%20%286%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9vacaUJTWI/AAAAAAAADGA/vstrF4TcFDU/Psy%20i%20sadzenie%20kwiatk%C3%B3w%20%281%29.JPG[/IMG] A tak sepimy;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S9vae5oQiNI/AAAAAAAADGE/e3pcRaYq7Fc/Psy%20i%20sadzenie%20kwiatk%C3%B3w%20%285%29.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ale zwinnosc na pewno ma po nim. Czarny jak robi dawaj psa, to wlasnie podobnie jak małą. Ale Rubi jest taka, hmmm troche jakby szlachetniejsza. No jak to dziewczynka;) -
No wiesz nalezy jej sie. Teraz musi nadrobic;) Ale zeby nie zasmiecac watku ratunkowego o ktorego zamkniecie poprosze przeniesmy sie z relacjami na watek trzech bid ktore znalazly domki;) Czyli watek pierwotny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-Czarny-zostaje-w-DT.Ma-juz-dom-%29-Luska-i-Rubi-tez-%29[/URL]
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Tez zywie sie ta nadzieja, ze to oko, jedyne prawdziwe go po prostu nie wypatrzylo....Musi ktos go pokochac...no musi... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No ja tylko go oglaszam odkad cos pomagam czyli od listopada mniej wiecej i w miare regularnie, tylko wtedy mial slabe zdjecia. Myslalam, ze jak sie zrobi piekne zdjecia to sie domy beda bily o niego...Skorkowance jedne czego nie chca takiego psa, no czego.....? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga'] Divia, może rzeczywiscie p. Kazia cos bedzie wiedzieć. Ona chociaż ma oczy otwarte i psy nie sa dla niej przezroczyste, jak dla reszty mieszkańców.[/QUOTE] To juz erka z p. Kazia sie skontaktuje na pewno i jak cos, to bede mogla podjechac. Troche odsapnelam wiec i ogloszen moze troche dam rade zrobic.... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bylam w Sitkowce i psa...nie byolo. Chodzilam dobre z pol godziny rozgladajac sie i wolajac i przepytujac ludzi. Oczywiscie nikt nic nie widzial....Erka ma sie kontaktowac jeszcze z p. Kazia, ale nie wiadomo czy nie ma dzis pogrzegu...wiec, hmmm no nie bardzo. Dalam namiar takiej kumatej kobitce w razie co ma mi zadzwonic....Przykro mi, ale nie udalo sie go znalezc... -
Dzis pisalam z pania no i wyglada na to ze sie doczekac nie moga;) Pani kupila juz malej zabawki w tym konga, ktorego zasugerowalam zeby sie psica zajecla. Choc boje sie, ze zadowola ja gazety i ich rozrywanie. ;) No ale Pani juz nie moze sie doczekac kupna poslanka i takich tam. Zaproponowalam, zeby zianwestowali w dobra karme, bo sunia narazie nie je rarytasow - niestety kasiorowo az tak dobrze nie jest. No ale musze sie zwiedziec jaka sie poleca, zeby polecic pani..
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaka karme polecacie dla 7 mies. duzego psa? Chopdzi mi o Lare. Jakas dobra, witamin zeby miala duzo - bo sunia zabiedzona byla i przejemna cenowo, choc w miare. -
Wprowadzam zmiany:) [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Albinka – psi aniołek szuka swojego nieba[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Albinka to sunia po zdrowotnych przejściach. Nie dane jej było zakosztować życia z kochającym człowiekiem jako zdrowy pies. Bo zaraz po zgarnieciu jej z ulicy, po sterylizacji zaczely się jej problemy. Prawdopodobnie na skutek zatoru w rdzeniu sunia stracila władzę w tylnich nozkach. Po zabiegach ratujących jej życie trafila do domu tymczasowego w Katowicach, Tam stanela na nogi, ale nie jest w 100% sprawną sunia. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po konsultacjach i badaniach w Brnie ustalono, ze sunia nie kwalifikuje się do operacji, a wymagana jest rehabilitacja. Niestety w miejscu gdzie jest obecnie nie ma takiej możliwości. Sunia nie potrzebuje wózka, bo chodzi, ale podwija lapki, a czasem sa dni, ze chodzenie sprawia jej ból. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][U]O co nam chodzi?[/U] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szukamy dla niej domu - marzymy z ogrodem, zeby sunia jak najmniej musiala chodzic [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]po schodach [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] - gdzie właściciel będzie mogl poswiecic jej czas na rehabilitacje. Nie chodzi o cale dnie pracy z sunia, ale poswiecenie jej uwagi i chec do pracy z nia choćby kilka minut dziennie. Nie chodzi o wozenie Albinki na zabiegi, a na cwiczenie z nia samemu. Niby niewiele, ale dla Albinki to szansa na normalność, na swojego człowieka…Na DOM, jedyny, wymarzony, wytęskniony .[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sunia ogólnie jest zdrowa, jest zaszczepiona, wysterylizowana, zaczipowana, odrobaczona. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Kocha ludzi, kocha inne psy i koty a nade wszystko kocha dzieci. Czy ktos pokocha ją?[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Kontakt:[/B][/SIZE][/FONT]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[U]Terri, Berta, Bary, Sonia i ten psiak ze stadniny[/U] - moze Stanio go nazwac;) maja [B]gratke, olx[/B] odpowiednio do lokalizacji. I bez berty maja [B]gumtree[/B], bo Berty nie moge tam umiescic - nie wiem czemu mi nie przyjmuje. A i maja wszystkie[B] cafe animal.[/B] -
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Stworzylam takie cos. Jesli cos przekrecilam, czy nie tego oczekujecie, no czy cos nie gra to piszcie. Wspolnymi silami moze cos wymyslimy;() [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Albinka – psi aniołek szuka swojego nieba[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Albinka to sunia po zdrowotnych przejściach. Nie dane jej było zakosztować życia z kochającym człowiekiem jako zdrowy pies. Bo zaraz po zgarnieciu jej z ulicy, po sterylizacji zaczely się jej problemy. Prawdopodobnie na skutek zatoru w rdzeniu sunia stracila władzę w tylnich nozkach. Po zabiegach ratujących jej życie trafila do domu tymczasowego w Katowicach, Tam stanela na nogi, ale nie jest w 100% sprawną sunia. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po konsultacjach i badaniach w Brnie ustalono, ze sunia nie kwalifikuje się do operacji, a wymagana jest rehabilitacja. Niestety w miejscu gdzie jest obecnie nie ma takiej możliwości. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][U]O co nam chodzi?[/U] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szukamy dla niej domu, gdzie właściciel będzie mogl poswiecic jej czas na rehabilitacje. Nie chodzi o cale dnie pracy z sunia, ale poswiecenie jej uwagi i chec do pracy z nia choćby kilka minut dziennie. Nie chodzi o wozenie Albinki na zabiegi, a na cwiczenie z nia samemu. Niby niewiele, ale dla Albinki to szansa na normalność, na swojego człowieka…Na DOM, jedyny, wymarzony, wytęskniony .[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sunia ogólnie jest zdrowa, jest zaszczepiona, wysterylizowana, zaczipowana, odrobaczona. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Kocha ludzi, kocha inne psy i koty a nade wszystko kocha dzieci. Czy ktos pokocha ją?[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Kontakt:[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Czy Justyna ma zakładać mu wątek? Divio, daj znac, jak cos bedzie wiedziec o psie.[/QUOTE] No ja raczej na zakladanie watku sie nie pisze...Czas...:mad:Moze bede mogla w razie co pomoc w jakis aktualizacjach czy rozliczeniach. No ale nie gdybajmy, bo zobaczymy czy on w ogole tam jest. Bede miec info, ale wrzuce dopiero wieczorem, wiec prosze o cierpliwosc;) -
[quote name='Atomowka']Sorry, że się wtrącam ale skoro Twoja sytuacja życiowa uległa poprawie to czemu nie zabierasz Rubi z hoteliku tylko szukasz następnego psa? No chyba, że lada moment Rubi będzie w Twoim domku z powrotem[/QUOTE] No wlasnie sie poprawila. Z tego co Pani pisala wychodzi na prosta i na dniach bedzie w Polsce i zabierze Rubi do siebie z powrotem. Ale to juz prosze kontaktujcie sie bezposrednio z Niebieska...
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jutro jade go obfocic, o ile bedzie i sie zorientowac. Oby jutro jegomosc chcial pozowac / czyt. byl/:roll: