-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Havanka replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Asiu, super ! To trzymam mocno kciuki za krakowski domek ! Oby się udało.... -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja też zerkam do Fadusia i mam nadzieję, że zaczyna wierzyć w lepsze życie. -
Ratujemy kolejne, psie życie i zbieramy na transport oraz na karmę Hepatic dla porzuconego, chorego pekińczyka. Na bazarku można zakupić pisankę ażurową wykonaną z wydmuszki gęsiego jaja: A poniżej Toffik, beneficjent bazarku: Prosimy o pomoc !
-
Widoki bajkowe. Szkoda, że ich urok blednie w obliczu psich tragedii, których jest tam tak wiele. Suczka jest naprawdę śliczna, mała i młoda. To jej atuty, które pomogą w znalezieniu domu. Tymczasem zapraszam na bazarek dla zamojskiego Toffika, który wkrótce pojedzie do Szafirki.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Havanka replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Na wątku maluszków zaproszę też na bazarek transportowy dla pekinka Toffika. -
Tania i Beza są żywym przykładem, ze zawsze warto próbować szukać domów nawet tym zdawałoby się bardzo lękliwym i wycofanym psiaczkom. Tak się cieszę, ze te dwie skrzywdzone istoty będą miały wspaniałych opiekunów. W tym wypadku sprawdzilo sie powiedzenie; " Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło..." Teraz tylko trzymamy kciuki za szybką aklimatyzacje i za nieustające zdrowie suczek !
-
Szczerze mówiac, nie zdziwiły mnie złe wyniki u Tofika pekineczka. Jego zły stan fizyczny przełożył się na takie a nie inne wyniki. Jednak wierzę, ze pod dobrą opieką, leczenie przyniesie poprawę. Kredkę i Koksika ogłaszam jako Krecika i Fruzię. Ogłoszenie przeniosłam na Kraków, bo stało jak zaczarowane:https://www.olx.pl/oferta/podwojne-hebanowe-szczescie-do-wziecia-CID103-IDye9kj.html
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Havanka replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Filmik z Kamą i kotkiem cudny !!!! Miałam dziś zapytanie o Kamę (Inkę). Rodzina mieszka w dużym mieszkaniu w Opolu. Prosi o kontakt. Podała swój numer telefonu, bo twierdzi, że nie znalazła numeru do kontaktu w ogłoszeniu. Sprawdziłam - jest i to w treści. Zdjęcia Keni i Lilki fantastyczne ! Wydziergałam ogłoszenie dla Mini i Keni na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/wygraly-walke-z-choroba-teraz-czekaja-na-lepsze-zycie-CID103-IDz9ZSI.html https://gratka.pl/zwierzeta/wygraly-walke-z-choroba-teraz-czekaja-na-lepsze-zycie/oi/10582299 -
Oby teraz miał więcej szczęścia niż dotychczas. Trzymam kciuki za dobre wyniki !
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Cudowna wiadomosc ! Chyba pierwsza okraszona optymizmem,na którą wszyscy czekali. Boże,jak się cieszę !