Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Sunia jest odrobaczona, wyczyszczona - zalecana wizyta u weta za 10 dni, zeby ponownie ją odrobaczyć. Trzeba tez sunię uczyć regularnego załatwiania się na dworze - czasami zdarzają się jej pomyłki... [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]
  2. Mam zdjecia, moze wieczorem Ktoś mi je wrzuci
  3. Pędzelek to super sunia:lol: Juz drugi dzień jest u mnie:lol: Wczoraj bardzo było mi jej szkoda; chyba pierwszy raz była w mieszkaniu - siedziała w kątku, przywierała do podłogi za każdym razem jak ktos otwierał drzwi, gdy słyszała jakis stukot, bała sie nawet wejść do kuchni. Na spacer trzeba było wynosic ją na rękach - bała się schodów, wejścia do mieszkania, wyjścia, spacerowania - cały czas łapki rozciągniete na boki a brzuś przy ziemi. A dzisiaj:lol: Sunia spaceruje swobodnie po mieszkaniu i dworze, wchodzi po schodach trochę tylko podciągana, próbuje się nawet bawić. Jest wielkim żarłokiem - cały czas chodzi za mną do kuchni i upomina się o jedzenie. A w domu porusza się jak baletnica - delikatnie i subtelnie. I podobnie skacze na przywitanie i gdy chce się bawić. Nie reaguje zupełnie na koty - dzisiaj była w odwiedzinach u zaprzyjaźnionej suni i 3 kotów - pełen luz:lol: A z moja sunia jest juz zaprzyjaźniona - chodzą cały czas obok siebie, pyszczkami zapraszają sią do zabawy. [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]
  4. Myślę, że jeżeli Magda zgodzisz się jechac z sunią, to mozna dzien wcześniej - w piątek. Jutro nie da rady - zabieram ją ze schroniska dopiero po pracy :lol: - kąpiel, wizyta u weta, kizianie no i trzeba szykować się do spania. A rano w piątek można jechać. Decydujcie dziewczyny
  5. Rozmawiałam dzisiaj z przyszłą właścicielką Rudego; obie panie czekają na niego z niecierpliwoscią. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  6. A w aucie zachowywała się tak, jakby podróżowała codziennie:lol:
  7. Tłuścioszek, tłuścioszek. A jaka jest piękna! Z jesienia jej do twarzy:lol: Ogonek jeszcze podkulony, ale będzie dobrze! Pani Joanno - dziekujemy!!!
  8. Sunia była bardzo grzeczna, choć przestraszona. Dzielnie znosiła oględziny w gabinecie, jakby czuła, że warto to wszystko przeczekać, bo teraz będzie juz tylko lepiej...
  9. Miło mi będzie gościć Pędzelka u siebie:lol:
  10. Kąpiel i odpchlenie biorę na siebie, w poniedziałek dowiem się o szczepienia, ale wydaje mi się, ze ma tylko przeciwko wściekliznie.
  11. U nas pogoda listopadowa - pada deszcz, wieje wiatr... Myslę o Pędzelku, bidulka siedzi na pewno smutna w budzie Ale juz niedługo zaświeci słoneczko w życiu slicznej suńki :multi:
  12. Bardzo cieszę się, ze jest taka szansa dla suni:multi: Myslę, ze wszystko da sie jakos ułożyć. To młodziutka sunia, bardzo wesoła, pogodna więc z dziećmi na pewno dogada się. Do innych psów jest przyjaźnie nastawiona. Jak wypuszczałam ją z boksu to najpierw robiła te swoje ósemeczki, a potem próbowała zachęcić do zabawy inne sunie. Nie jest wysterylizowana - od początku przebywa w psim przedszkolu, więc nie miał jej kto nauczyć czystości, ale myslę, że szybciutko zrozumie, czego od niej się oczekuje. W poniedziałek podjadę do schroniska i zobaczę, jak z chodzeniem na smyczy.
  13. Bardzo prosimy o pomoc dla Rudego __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  14. Przyłączam się - prosimy bardzo o pomoc dla Rudego __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  15. Co słychać u ślicznotki? __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
  16. Sunia jest super, zasłużyła na taki domek __________________ [URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][U][SIZE=3][COLOR=darkorange]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/SIZE][/U][/URL]
  17. Co u Szany i jej chłopców? [COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko/"][B][COLOR=darkgreen][COLOR=darkorange]http://republika.pl/zamosc_schronisko/[/COLOR][/COLOR][/B][/URL][/FONT][/COLOR]
  18. Kto pokocha Pędzelka? [COLOR=#ff6600][B][I][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko/"][COLOR=#ff6600][FONT=Times New Roman]http://republika.pl/zamosc_schronisko/[/FONT][/COLOR][/URL][/I][/B][/COLOR][COLOR=#ff6600][/COLOR]
  19. To przecież Ty i Asia wypatrzyliście Pędzelka w psim przedszkolu. A co do zakochania się to oznajmiam, że juz dawno zawładnęła moim sercem:loveu: Gdyby nie to, że moja apodyktyczna sunia nie zgadza się na koleżankę, to juz dawno Pędzelek byłby ze mną. Jest cudowna, cudowna.....
  20. Romek bardzo się cieszymy ze jesteś na dogo:multi:
  21. Cudna jest:loveu: I jaka oryginalna! [URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko/"][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B][I]http://republika.pl/zamosc_schronisko/[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
  22. Nie ma nikogo u suni:-( __________________ [URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko/"][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B][I]http://republika.pl/zamosc_schronisko/[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
  23. Czekamy na wynik badania histopatologicznego. Będzie dobrze. Musi być dobrze!!!
  24. Pędzelek czeka na ciepły domek....
  25. Zimno, śnieg a Pędzelek w schronisku...
×
×
  • Create New...