-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Sunia jest odrobaczona, wyczyszczona - zalecana wizyta u weta za 10 dni, zeby ponownie ją odrobaczyć. Trzeba tez sunię uczyć regularnego załatwiania się na dworze - czasami zdarzają się jej pomyłki... [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]
-
Mam zdjecia, moze wieczorem Ktoś mi je wrzuci
-
Pędzelek to super sunia:lol: Juz drugi dzień jest u mnie:lol: Wczoraj bardzo było mi jej szkoda; chyba pierwszy raz była w mieszkaniu - siedziała w kątku, przywierała do podłogi za każdym razem jak ktos otwierał drzwi, gdy słyszała jakis stukot, bała sie nawet wejść do kuchni. Na spacer trzeba było wynosic ją na rękach - bała się schodów, wejścia do mieszkania, wyjścia, spacerowania - cały czas łapki rozciągniete na boki a brzuś przy ziemi. A dzisiaj:lol: Sunia spaceruje swobodnie po mieszkaniu i dworze, wchodzi po schodach trochę tylko podciągana, próbuje się nawet bawić. Jest wielkim żarłokiem - cały czas chodzi za mną do kuchni i upomina się o jedzenie. A w domu porusza się jak baletnica - delikatnie i subtelnie. I podobnie skacze na przywitanie i gdy chce się bawić. Nie reaguje zupełnie na koty - dzisiaj była w odwiedzinach u zaprzyjaźnionej suni i 3 kotów - pełen luz:lol: A z moja sunia jest juz zaprzyjaźniona - chodzą cały czas obok siebie, pyszczkami zapraszają sią do zabawy. [COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]
-
Myślę, że jeżeli Magda zgodzisz się jechac z sunią, to mozna dzien wcześniej - w piątek. Jutro nie da rady - zabieram ją ze schroniska dopiero po pracy :lol: - kąpiel, wizyta u weta, kizianie no i trzeba szykować się do spania. A rano w piątek można jechać. Decydujcie dziewczyny
-
Rudy nie żyje ;( Odszedł kochany...
Tola replied to Pestka111's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozmawiałam dzisiaj z przyszłą właścicielką Rudego; obie panie czekają na niego z niecierpliwoscią. __________________ republika.pl/zamosc_schronisko -
A w aucie zachowywała się tak, jakby podróżowała codziennie:lol:
-
Sunia była bardzo grzeczna, choć przestraszona. Dzielnie znosiła oględziny w gabinecie, jakby czuła, że warto to wszystko przeczekać, bo teraz będzie juz tylko lepiej...
-
Miło mi będzie gościć Pędzelka u siebie:lol:
-
Kąpiel i odpchlenie biorę na siebie, w poniedziałek dowiem się o szczepienia, ale wydaje mi się, ze ma tylko przeciwko wściekliznie.
-
U nas pogoda listopadowa - pada deszcz, wieje wiatr... Myslę o Pędzelku, bidulka siedzi na pewno smutna w budzie Ale juz niedługo zaświeci słoneczko w życiu slicznej suńki :multi:
-
Bardzo cieszę się, ze jest taka szansa dla suni:multi: Myslę, ze wszystko da sie jakos ułożyć. To młodziutka sunia, bardzo wesoła, pogodna więc z dziećmi na pewno dogada się. Do innych psów jest przyjaźnie nastawiona. Jak wypuszczałam ją z boksu to najpierw robiła te swoje ósemeczki, a potem próbowała zachęcić do zabawy inne sunie. Nie jest wysterylizowana - od początku przebywa w psim przedszkolu, więc nie miał jej kto nauczyć czystości, ale myslę, że szybciutko zrozumie, czego od niej się oczekuje. W poniedziałek podjadę do schroniska i zobaczę, jak z chodzeniem na smyczy.
-
Rudy nie żyje ;( Odszedł kochany...
Tola replied to Pestka111's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo prosimy o pomoc dla Rudego __________________ republika.pl/zamosc_schronisko -
Rudy nie żyje ;( Odszedł kochany...
Tola replied to Pestka111's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyłączam się - prosimy bardzo o pomoc dla Rudego __________________ republika.pl/zamosc_schronisko -
Co słychać u ślicznotki? __________________ republika.pl/zamosc_schronisko
-
Wspaniała suczka Dalmatynka już w nowym domu! :-)
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Sunia jest super, zasłużyła na taki domek __________________ [URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][U][SIZE=3][COLOR=darkorange]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/SIZE][/U][/URL] -
Kto pokocha Pędzelka? [COLOR=#ff6600][B][I][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko/"][COLOR=#ff6600][FONT=Times New Roman]http://republika.pl/zamosc_schronisko/[/FONT][/COLOR][/URL][/I][/B][/COLOR][COLOR=#ff6600][/COLOR]
-
To przecież Ty i Asia wypatrzyliście Pędzelka w psim przedszkolu. A co do zakochania się to oznajmiam, że juz dawno zawładnęła moim sercem:loveu: Gdyby nie to, że moja apodyktyczna sunia nie zgadza się na koleżankę, to juz dawno Pędzelek byłby ze mną. Jest cudowna, cudowna.....
-
Romek bardzo się cieszymy ze jesteś na dogo:multi:
-
Cudna jest:loveu: I jaka oryginalna! [URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko/"][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B][I]http://republika.pl/zamosc_schronisko/[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
-
Nie ma nikogo u suni:-( __________________ [URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko/"][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B][I]http://republika.pl/zamosc_schronisko/[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
-
Czekamy na wynik badania histopatologicznego. Będzie dobrze. Musi być dobrze!!!
-
Pędzelek czeka na ciepły domek....
-
Zimno, śnieg a Pędzelek w schronisku...