-
Posts
52040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
[quote name='agusiazet']Zdjęcie przehit, jak im się udało we dwie zmieścić we wcale nie za dużej paczce?[/quote] Miejsce pierwsza zajęła Tolka, a Zulka jak zwykle jakby Tolki nie było i też hop do paczki:evil_lol: A wszystko dzieki burzy:evil_lol:
-
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
Tola replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz przeczytałam wszystko, ale wiedziałam o jamniczkach z wątku Zulki i trzymałam kciuki. Rozstania zawsze są smutne:-( Ale to dobrze ze cudowne dziewczynki maja już swój stały domek:lol: Niech im sie wiedzie jak najlepiej:multi: -
No i jak pierwsze spotkanie Bianki z nową Pańcią? Zaiskrzyło?
-
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Tola replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Za szybkie oswojenie Foksi:kciuki::kciuki: -
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Tola replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
:kciuki: :kciuki: Nadzieja w ogłoszeniach... -
Nieważne że ciasno i niewygodnie - najważniejsze, że udało się schowac przed burzą:evil_lol: [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3781/dscn4575ng7.jpg[/IMG]
-
Jestem w pracy bo odrabiam majowe święta:roll: i tak w przerwie zajrzałam do Zadziorki:lol: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/6539/img2553jpgut7.jpg[/IMG] Ojejej:evil_lol: Romek, jestes pewien że była mowa o 4 maluszkach:evil_lol:
-
[quote name='BIANKA1']No co Wy mówicie :shake:.Jak Zuli nie będzie to Tola będzie za nią tęskniła :cool1:[/quote] :evil_lol:Wczoraj Zula została porządnie skarcona, bo rozszalała sie na dobre; za każdym razem po deszczowej pogodzie jak pańcio wnosi Tolkę do łazienki i myje to Zula szaleje:mad: A wczoraj rzuciła sie na Tolkę i prawie wskoczyła jej na kark. I to wszystko chyba z zazdrości, bo o co może chodzić takiemu maluchowi? A Tolka jakas melancholiczka sie zrobiła ; na spacerach to pierwsza agresorka, a w domu ucieka przed miniaturką:evil_lol:
-
Rozważna i romantyczna :evil_lol: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/967/dscn4478di9.jpg[/IMG]
-
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Tola replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha te biedne psinki? Są [COLOR=black]spragnione miłości, samotne i opuszczone, gotowe dać nam swe serce i bezgraniczne oddanie. [/COLOR][COLOR=black]Kto da im szansę na nowe życie?[/COLOR] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Tola replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Powodzenia suniu na nowej drodze poza schronem:lol: -
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jak ogladam zdjecia ślicznej, odkarmionej i wypieszczonej Maszy to trudno uwierzyc, ze jeszcze niedawno wyglądała tak: (u weta z Bianką parę dni przed wyjazdem do Poznania) [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/8085/stp60384zi6.jpg[/IMG] -
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaOdMaszy']Hmm, ponieważ zdjęcia pojawiają się i znikają, podaję link do strony ze zdjęciami i filmikiem - Maszeńka w roli głównej. Na razie jest tylko kilka, ale na dodanie czeka pokaźny stosik :) [URL]http://album.aufeminin.com/album/see_291338/Masza.html[/URL][/quote] Obejrzałam wszyściutkie - zwierzyniec cudny:loveu: I w jakiej zgodzie żyje! Udało sie Maszy, udało, szczęsciara z niej:loveu: Rodzinka super! -
Głodzone suczydła [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2528/dscn4560ip2.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1315/dscn4561xx7.jpg[/IMG]
-
Fakt. Zaskoczenie ogromne:-o Martwi mnie tylko brak pokarmu u Zadry...Biedaczka nabrała sie tyle leków zaraz po wyjsciu ze schronu
-
To czekamy na rozwiązanie. Oby przebieglo bez problemów.
-
W zamojskim schronisku jest tez jeszcze sunia bardzo podobna do Jetki - mieszkały w jednej budzie. Sunia ma ok 2 - 3 lat [IMG]http://www.zamosc_schronisko.republika.pl/listopad%202006/DSCN3740.JPG[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3127/dscn4469ej7.jpg[/IMG]
-
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Tola replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Kupiłam im dziś obroże....czerwone.... :loveu:[/quote] To czekamy na zdjęcia w tych miłosnych obrożach:loveu: -
Dostanę wreszcie śniadanie czy nie? [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7525/dscn4557gs2.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8926/dscn4558yo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6494/dscn4559uu6.jpg[/IMG]
-
[quote name='LALUNA']Owszem, stara siersć wychodzi, wiec i skóra zaczyna być luźniejsza, łuszczyć się aby wypuścić stary włos. O ile nie ustąpi, albo nawet teraz możesz ja wykąpać w szamponie ludzkim Nizoral ( ale nie jest tani) Taki wiosenny peeling. A jeżeli chodzi o drapanie to: - za dużo białka w żywieniu - oczyscic gruczoły okołoodbytowe.[/quote] Dzięki Laluna za rady, sprobuje Nizoral no i dzisiaj kupię ten tran z olejem z wiesiołka:lol: Gruczoły były teraz sprawdzane przy szczepieniu, jest ok. Z gruczołami mamy doswiadczenie, bo Tolka juz parę razy miała oczyszczanie.