Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wieczorne pozowanie Zuli [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7674/dscn4518ir6.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1433/dscn4522gy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8591/dscn4525eb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9710/dscn4530qq9.jpg[/IMG]
  2. Bo Tolcia jest obrazona; ostatnio reaguje dopiero na któreś tam zawołanie, najczesciej udaje ze nie słyszy, nie dopomina się juz tak miziania. To taki psi bunt. Za to zamęcza znajomych jak przyjdą i wtedy warczy na Zulę, gdy ta też chce troche na kolanka. Ale nie dziwie się Toli - Zula we wszystkim stara sie ją wyprzedzić, wpycha się pomiedzy nas a Tolkę, czasami po Tolce, aby tylko byc szybciej:mad: A Tola to taki trochę byczek Fernando;)
  3. Odezwał się domek z katowic? Oj Zadrunia nie będzie zadowolona:shake:
  4. Zulka dzisiaj prawie o świcie:lol: [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1167/dscn4514xq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3066/dscn4515gi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3102/dscn4517rx1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='wanda szostek'][B]Cieczka trwa 21 dni i nawet 21 dnia suczka może zostać pokryta.[/B] Czy gotowi bylibyście wysłać Zulkę do domu z ogrodem w Poznaniu? Pani jest wprawdzie zainteresowana Sonią, ale może podsunąć jej do rozważenia propozycję Zulki.Potrzebna szybka decyzja[/quote] Dziękuje za pamięć o Zulce; dom z ogrodem to bardzo dobra propozycja dla suni, prosze wiec o zapoznanie Pani z naszą malizną:lol: Jesli wybrałaby Zulke prosiłabym Goge o sparawdzenie domku, bo obiecałam juz sobie i suni ze po Warszawie nie wysle jej w nieznane. Rozumiem ze sunia mieszkałaby w domu?
  6. Pozdrowienia dla Noska! Kciuki oczywiscie mocno zaciśniete:lol:
  7. No, moja Tolka przed sterylka to miewała cieczki 3 tygodniowe i od pierwszego dnia do ostatniego stadko adoratorów przez całą dobę:shake: A Zula bez wielbicieli i cieczka przez tydzien. Moze Kropka pójdzie w jej ślady? Bo inaczej to faktycznie waleriana zdecydowanie potrzebna:evil_lol:
  8. :comp26: :comp26: :comp26::comp26:
  9. Poprosiłam o zrobienie banerka dla Sama; moze ktos zrobi i innym psiakom? To zawsze jakaś nadzieja:-(
  10. Bonzo - pokaż się wszystkim jaki jestes piękny i szczęśliwy:lol:
  11. Miejmy nadzieję...Bianeczka do góry po domek!
  12. :multi::multi::multi::multi:Super wiadomość, bardzo sie cieszę! Juz wszystkie psiaki od tego "hodowcy" mają domy:lol:
  13. Pamiętamy jak najbardziej:lol: Bianka - jak dowiedziałam się o Frytce byłam pełna podziwu, teraz czytam o Foksi i popadłam w zachwyt. Boję sie co będzie ze mna dalej;)
  14. Tylko Zulce chodzi chyba o prokreację:evil_lol:
  15. W domu wszystko ok tylko sukom z tej samotnosci coś sie pomieszało; Zulka cały czas wskakuje na Tolkę a Tolka stoi i nie protestuje:crazyeye:
  16. No fakt, motylem to teraz Zadrunia nie jest:evil_lol: Ona chyba grubsza od Myszy:evil_lol: Trzymam za domek w Katowicach:lol:
  17. Damulka zostaje dzisiaj po raz pierwszy na dłuzej z Tolką, bo my jedziemy do Kazimierza. Zobaczymy co zastaniemy po przyjezdzie:roll:
  18. Damulka zostaje dzisiaj po raz pierwszy na dłuzej z Tolką, bo my jedziemy do Kazimierza. Zobaczymy co zastaniemy po przyjezdzie:roll:
  19. No to czekamy dalej, ktos musi pokochac panienke jak marzenie!!!
  20. Nadal cisza:shake: Ciągle :kciuki: :kciuki: :kciuki: za nowy cudny domek, moze cud sie powtórzy...
  21. Ja tez zagladam i ciagle wypatruje domku dla cudnej pary. Moze po świętach majowych cos się znajdzie?
  22. [SIZE=3][COLOR=darkred][B]SAM jest stary, zrezygnowany, cierpiący. Te przerażliwie smutne oczy przesladują mnie odkąd tu zajrzałam i nie mogę o nim zapomnieć. Czy znajdzie się ktos kto go pokocha? On tego bardzo potrzebuje:-( Przecież psia starość tez powinna być godna... [/B][/COLOR][/SIZE]opis: Pies, który nigdy nie wychodzi z budy. Staruszek, który ma zerowe szanse na adopcje. Jest w boksie z malutkimi psami i jest przez nie tak czy siak zaszczuty. Radzi sobie na tyle, by nie zostać zranionym czy zagryzionym, ale co to za życie? W schronisku nie ma dla niego miejsca - skoro kilkunastoletni malutki piesek jest w stanie go zdominować... [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/39647165.jpg[/IMG]
  23. Bianka jestes niesamowita. Taka gromadka i znowu nowa sunia:lol: Nie nadążam:evil_lol:
  24. Bianka jestes niesamowita. Taka gromadka i znowu nowa sunia:lol: Nie nadążam:evil_lol:
×
×
  • Create New...