Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. :multi: :multi::multi:To wspniała wiadomość! Teraz tylko trzeba Emi kochanego pańcia, który pozwoli zapomniec o wszystkich zlych wspomnieniach i pokaze jak wyglada szczęsliwy psi żywot. Trzymam kciuki za tylko dobre dni Emi
  2. Faktycznie Bianka pisała o 4 rano:crazyeye: Puniek - wstrzymaj sie chłopcze z amorami chociaz do 7 bo marny twój koniec:evil_lol: A Zulka wyprowadzona na prostą:multi: Nie ma problemów z brzusiem, waży 5.30 i dzisiaj miała szczepioną wsciekliznę:lol: U weta zachowywała sie tak, jakby przyszła z wizytą towarzyską. Jest śliczną i grzeczną sunią, bez zadnych oznak agresji w stosunku do ludzi i zwierząt. Do wszystkich chce na ręce, macha ogonkiem, podskakuje. A wczoraj na wieczornym spacerze spotkała jeża, chyba pierwszy raz w życiu. Podchodom nie było konca; a to z tej strony, a to z drugiej, wreszcie przylgnęla do ziemi w bezpiecznej odległosci i obserwowała. Moja Tolka to od razu szczeka, próbuje dotknąc. A Zulka chyba chciała załatwic go spokojem;) A przy tym Zula zakochała się:loveu: W czasie cieczki mało interesowała sie facetami, tak w granicach rozsadku;) , oni zreszta Zulką też. A tu taki wybuch uczucia, że pierwszy raz nie reagowała na przywołanie:shake: Alex mieszka niedaleko, jest serdelem na krótkich łapkach i kiedys adorował Tolkę. Jeszcze nie wiem co na to Tolka;)
  3. Gdzie sie czlowiek nie obejrzy tam nowe psie tragedie:-( tak mi szkoda tych psow. Nie wiem co poradzic. W takiej samej sytuacji jest Sam ze schroniska w Lodzi, on ze strachu nie wychodzi w ogole z budy:-( Trzymam za lepsze dni Maksi. Moze wyjdzie cos z jakims tymczasem?
  4. Szeleczki ma zdejmowane zawsze na noc, a w dzien to roznie bywa. Jutro idziemy do weta na pierwsze szczepienie:lol: A tu Zulcia jeszcze w kwietniu [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7008/dscn4405cw7.jpg[/IMG]
  5. To dzieki Tobie Aga - Ty ja wypatrzylas na dogo:) Co nowego u Jetki?
  6. Goga rozumiem Cie, wszyscy cieszylismy sie, ze Bianka zostanie u p. Natalii, taka bidula po przejsciach znalazla nagle tyle czulosci i oddania... No coz, nie zawsze sie udaje, nie wszystko zalezy od nas, a tu Bianka nie zrozumiala problemu:-( Nowy dom to nowe emocje, czekanie, niepewnosc..Dobrze ze bez zwierzat, moze teraz sie uda. Ja od wczoraj mysle o Biance, jak ona przyjmie nowa sytuacje, nowy dom i nowa Pania... Prawdopodobnie p. Natalia byla dla niej pierwsza osoba, ktora okazala jej tyle milosci. Czy Bianka zakceptuje zmiane, bo przeciez tez pokochala bardzo...Boje sie ze bedzie chciala uciec z nowego domu i szukac Natalii. ale trzeba przeciez byc dobrej mysli.
  7. Jeszcze pare spacerków, pare pelnych misek, miziania, glaskania a Frytka spojrzy na nas inaczej:lol: Juz Bianka sie o to postara:lol:
  8. :kciuki::kciuki::kciuki: Za lepsze dni Moni i Krecika
  9. Wiem, dom najwazniejszy, ale poki co to myslalam o pojedynczym boksie. Ale to nierealne:-( Nie wiem jak moge pomoc:-( Tak malo osob zaglada do tych psiakow. A ogloszenia?
  10. Sobote dziewczynki spedzily wylegujac sie na trawce, bo pogoda byla piekna. Nawet Zulka lezala spokojnie, bo zazwyczaj to zrywa sie nawet przy podmuchu wiatru, albo znienacka odwiedza sasiadów:evil_lol: A dzisiaj pada i pada, suczydla popadly w melancholie i tylko z kanapy na kanape a Zula w przerwach rowniez od miski do miski:mad: Dzisiaj damulka nie chciala wyjsc za próg jak zobaczyla deszcz, trzeba bylo uzyc sily, myslalby kto ze nigdy przedtem w deszczu nie spacerowala:evil_lol: [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/381/dscn4545sn5.jpg[/IMG]
  11. Dobranoc Zadra. Moze jutro bedzie lepiej z domkiem ...
  12. Slicznemu rudaskowi zycze duzo milosci:loveu: Bardzo sie ciesze ze ma swoj wlasny wlasniutki dom
  13. Bedziemy cierpliwie czekac na nowe wiesci o Meli:lol:
  14. Cudna sunia:loveu: Czekamy na nowe wiesci:lol:
  15. [quote name='BIANKA1']Dobrze , że chociaż na innych wątkach i na pw dostaję pocieszające wiadomości . Ta cisza na wątku Foksi jest potępieniem mojej decyzji ?:shake:[/quote] Dopiero przeczytalam i mysle ze nikt nie potepia Bianka Twojej decyzji bo chyba nikt z nas nie zdecydowalby sie na wziecie suni w takiej sytuacji, tym bardziej ze masz juz nowa sunie na tymczasie. Biedna ta Foksia, trzeba chyba tak jak radzi Alpina, pomalutku i malymi kroczkami oswajac ja z czlowiekiem... Ale kto w warunkach schroniska podejmie sie tego...Moze znajdzie sie ktos oswojony z tego typu przypadkami, ktos z doswiadczeniem kto bedzie mogl zabrac jednak sunie do siebie i bedzie w stanie poswiecic Foksi caly swoj czas...Miejmy nadzieje...
  16. [IMG]http://upload.miau.pl/3/5804.jpg[/IMG] One musza by razem:loveu: Kibicuje tej parce nieustannie
  17. To czekamy na wiesci...
  18. [quote name='ewatonieja']sam potrzebuje natychmiastowej pomocy, jest gnębiony prze mniejsze psy i nie ma juz siły się bronić!!!!!!!!![/quote] Trzeba cos zrobic, pomoc jakos temu psinie, moze uda sie przeniesc go do osobnego boksu? Ja wiem jak to jest w schroniskach, ale moze warto sprobowac? Nie moge przestac myslec o tym psie:-(
  19. To wlasnie ten watek psow z Lodzi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61612[/URL]
  20. Nie moge uaktywnic banerka Sama tak zeby po kliknieciu otwieral sie watek:shake: Kto moze to zrobic i przeslc mi?
  21. Ale klusia:loveu: Trzeba ja dac do dzialu metamorfozy:lol: A Katowice milcza:shake: Ich strata. Zadra szukaj domku, bo sie zasiedzisz w Kosiorkowie i potem bedzie coraz trudniej sie rozstac
  22. Slodka ta Frytka:loveu:, sesja "na trawie" super. A tak w ogóle to bardzo lubie ten watek:lol: Az lepiej robi sie na duszy jak czlowiek czyta takie wiesci; sunia dzikusek, nieucywilizowana a tu prosze - po tak krótkim czasie takie postepy:multi: Brawo Frytka, brawo Bianka:multi:
×
×
  • Create New...