[quote name='agusiazet']Tak patrzę na te małe czarne kulki i myślę, że tak musiała wyglądać mała Jetka, Zadra, Zulka i Gina! Czy czasem te sunie nie rozmnażają się w schronisku, podobieństwo jest zdumiewające![/quote]
Jetka i Gina od szczeniaka były i sa w schronisku, Zadra nie wiadomo a Zula trafiła do schronu z ulicy. Ale byc moze ktos rozmnaza takie psy u siebie, a potem konczą na ulicy. Pare dni temu byłam na rowerku i spotkałam dziewczyne z identyczna sunią jak Zula. I wiecie co? W rozmowie dowiedziałam się ze znalazła ją jako szczeniaka ok 5 lat temu!!! A Zula tez ma ok 5 lat:shake: