Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Myślę, że w kwietniu lub w maju, żeby za czerwiec wpłaty nie przychodzily na konto fundacji.
  2. W niedzielę minęło 5 lat od adopcji Duszki Taki SMS dostaliśmy: Wspominamy pierwsze wspólne chwile i świętujemy z naszą ukochaną sunią
  3. Po tylu latach w tak strasznych warunkach Maurycy w swoim tempie, powolutku poznaje, jak wygląda normalne psie życie i miłość człowieka. I chyba mu się to podoba.
  4. Na razie cisza w sprawie Rudzi O kociaki są zapytania, ale to nie są dobre domy. Czekamy. Dla Rudzi dom bardzo by się przydał, bo jej brat czeka na ulicy na zabranie, a p. Kamila więcej kotów nie weźmie do mieszkania.
  5. Dziękuję Jeśli można, to na Katowice . Kotka jest kontaktowa, w DT chodzi za opiekunem krok w krok. W Dt nie ma psa, ale prawdopodobnie boi się ich, była bezdomna. Tutaj moje ogłoszenie na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/pokochaj-mnie-rudzia-bez-ogonka-CID103-ID19N5YF.html?bs=olx_pro_listing
  6. Czy ktoś może pomóc i zrobić olx Rudzi bez ogonka? To ta koteczka, która próbowała wraz z kociakiem ogrzać się w zimie w komorze silnika. Została poraniona, trzeba było amputować ogonek. Rudzia jest teraz w bardzo awaryjnym DT w Zamościu, bardzo przydałby się jej własny dom. U p. Kamili jest jeszcze siostra Rudzi, a na ulicy czeka na zabranie ich brat. Rudzia ma ok 3 4 lat, jest zaszczepiona, ma wykonane testy, w marcu będzie kastrowana. Jest fantastyczną kotką, bardzo potrzebuje człowieka.
  7. Wpłaty będą przeznaczone na opłacenie hoteliku u Murki, będę prowadziła rozliczenie (jak będą kolejne).
  8. Dzięki m.in. Waszej pomocy tutaj na forum na zawsze zmieni się życie 5 kocich dziewczynek ze stodoły i ich matki. W czwartek po południu (po badaniu kontrolnym w lecznicy) do DT w Zamościu, którym opiekuje się AlaskanM, pojedzie Siena, Sepia i Aura, a do Murki - Merida bez oczka i Fionka. Dwie ostanie są leczone, mają jeszcze objawy kk, a dzięki wcześniej zakupionej lampie do hoteliku łatwiej będzie walczyć z wirusami; w DT jeszcze takiej nie mamy. Jeśli wszystko będzie dobrze, to w środę w Zamościu zabieg kastracji będzie miała mama koteczek. Meridę czeka zabieg oczyszczenia i zaszycia oczodołu, wszystkie koteczki zabieg kastracji. Wpłaty na karmę Ocalonelapki.pl 139,99 zł – elik 49.99 zł – Jo37 17,73 zł – Nesiowata 140 zł - Poker 24,15 zł – Nesiowata 49.99 zł - Paweł K. Warszawa (syn Alaskan M. 17,73 zł - Nesiowata 75,60 zł - Iwona z Sosnowca 162,90 zł - margajko Razem: 679,08 zł Do Murki dotarła już paczka z OcaloneLapki.pl z karmą za 522,02 zł, kolejna paczka przyjdzie w następnym tyg. tutaj do Zamościa dla 3 koteczek w DT.
  9. Pozdrowienia od Sisi i Funi z Krakowa
  10. Wpłata dla Maurycego na konto ZEA: 100 zł - Iwona z Sosnowca (02.03.)
  11. Potwierdzenie zakupu karmy przez margajko - 162,90 zł - pięknie dziękujemy
  12. Pięknie dziękuję za wpłaty na koty pod opieką ZEA: 30 zł - Iwona z Sosnowca (02.03.) 70 zł - Aldrumka (03.03.) 175 zł - Poker bazarek (03.03.) 40 zł - Magdalena K. Lublin (03.03.) 140 zł - Poker (09.03.)
  13. Na koncie ZEA jest wpłata dla Pixelka 280 zł - Grażka123 (09.03.)
  14. Wpłaty dla Greya na koncie ZEA : 20 zł - AlfaLS (25.02.) 10 zł - Nesiowata (02.03.) 60 zł - Grażka123 (09.03.)
×
×
  • Create New...