-
Posts
52032 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Nasze kotki w DT w Zamościu pochorowały się - najpierw zaczęła wymiotować i mieć biegunkę Aura, potem Siena i Sepia. Napędziły nam strachu, bo zawsze się myśli o tym najgorszym:(. Testy wykluczyły panleukopienię; po paru kroplówkach i podaniu antybiotyku kotki czują się już dobrze. Trzeba było jednak znowu odłożyć szczepienie, na które wszyscy bardzo czekamy. Te u Murki wcześniej brały antybiotyk na kk, jeszcze w tej stodole i to na pewno zwalczyło i wirusa.
-
Pięknie dziękuję za wpłaty na konto ZEA: 10 zł - malti (10.03.) 150 zł - DS Stefci (19.03.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (30.03.) koty
-
***** Proszę wstrzymać wpłaty ***** JASNA ** Pola ** Druga Duch ***** malutka
Tola replied to rozi's topic in Psy do adopcji
Wpłata dla Poli na konto ZEA: 200 zł - Anna GR (23.03.) -
Wysłałam Ci te kwoty zaraz po Twoim wpisie 08.10. - dla Lindy i dla Greya, dla Greya była to wtedy kwota 750 zł. W momencie, gdy proszę o przelanie uzbieranych wpłat na konto ZEA, Ratujemy Zwierzaki potrącają z tego 6%. Informowałam też wtedy, że Greya nie będzie już na Wirtualnych Adopcjach. Linda jest nadal na Wirtualnych Adopcjach; pisałaś, że ktoś inny ma zbierać na suczkę, czekam na potwierdzenie, to ją usunę. Nazbierała około 900 zł.
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Tola replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Gaja w boksie była spokojna, podchodziła do siatki, nie bala się wyciągniętej ręki. W panikę wpadała natomiast w momencie, kiedy ktos wchodził do boksu od środka. Teraz zmienił się jej świat, a ona jeszcze nie rozumie, że na lepsze. -
Podobno Gaja była bardzo spanikowana przy wyłapywaniu. Ale po tylu latach w boksie bez wychodzenia, w tamtych czasach, z tamtymi pracownikami to ma prawo mieć ogromną traumę.
-
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Tola replied to mari23's topic in Psy do adopcji
-
Jak robiłam to zdjęcie to sunia miała opinię bardzo wystraszonej. Od wolontariuszki w poniedziałek dostałam info, że została przeniesiona do boksu wolontariackiego, dziewczyny pracowały z nią no i udało się jej znaleźć dom w Rzeszowie. Poszperałam trochę na profilu schroniska i to chyba ta sunia, tak wypiękniala po zabraniu z boksów ogólnych. Te boksy ogólne to zawsze była tragedia. https://www.facebook.com/share/v/1CFmfGbCvL/. https://www.facebook.com/share/p/1CgVGsYi7e/. https://www.facebook.com/share/p/18FNLkHXW6/
-
Bardzo dziekuję Murce za piękne zdjęcia Metody i Fionki,postaram się jej najszybciej zrobić chociaż po jednym olx. U nas dzisiaj były ciężkie chwile, bo Aura wczoraj trochę zaniemogła, obawialiśmy się najgorszego, bo jest w DT dopiero od tygodnia. Na szczęście to tylko jakaś niestrawność, skończyło się na kroplówce i lekach.