[quote name='Nikus']dzięki Elig za info...hotelik bez karmy to 300 zł.:) Co do bazarku to już o jednym który będzie zorganizowany wiem,ale powie o nim ta osoba ,która się go podjmie zrobić;) chyba wiesz o kim myślę?;) Co do karmy już zaglądam i cioteczkom też radzę to zrobić i szybko podejmować decyzje:)[/QUOTE]
To swietnie ,ze ......zrobi bazarek, karme bez problemu , bez oplaty do hoteliku moze dostarczac kurier....
Moge jednorazowo wplacic 30 zl, poprosze dane do wplaty i przelewu na pw.
Niestety wiecej nie moge ciagne ostatkiem sil , mam juz pod opieka 37 psow :)