Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Wunia']jak ja te pierdy mam wpasować ... to też muzyka :D:D:D:D:D:D[/QUOTE] [video=youtube;5vAalqCpqCA]http://www.youtube.com/watch?v=5vAalqCpqCA&feature=fvw[/video] to byl oczywiscie Korsakow :loveu: i troche z historii muzyki.....[URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Wolfgang_Amadeusz_Mozart"]Wolfgang Amadeusz Mozart[/URL] wykorzystywał bąki podczas gry na klawesynie, kiedy nie mógł zagrać odpowiednio tonu. Podobno potrafił przewidzieć, jakiej tonacji będzie dźwięk bąka. Po śmierci kompozytora odnaleziono partytury do opery „Jajeczna bryza” w której znajdowały się nuty dla sekcji naturalnych instrumentów dętych, jednak prawdopodobnie autor nie mógł znaleźć odpowiednio utalentowanych i doświadczonych [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Muzyk"]muzyków[/URL];
  2. E tam................ no to jeszcze troche kultury, czyli ............................. [B]Poezja [/B] [LIST] [*]Od prawieków w całym świecie, [*]Kogo kolka w boku gniecie, [*]Każdy sobie pierdzi chętnie, [*]Cicho, smutno lub namiętnie. [*]Stary, młody, mały, duży [*]Wszystkim dym się z d*py kurzy, [*]Każdy chętnie portki pruje, [*]Bliźnim pod nos popierduje. [*]Pierdzą panny, dobrodzieje, [*]Księża, szlachta i złodzieje, [*]Nawet papież chociaż miernie, [*]Też kadzidłem sobie pierdnie. [*]Pierdzą ludzie na siedząco, [*]Na stojąco i chodząco, [*]Pierdzą nawet przy kochaniu, [*]By dać taktu jak przy graniu. [*]Krasawice w wieku kwiecie, [*]Pierdzą cicho jak na flecie, [*]A poważne w wieku damy [*]Wypierdują całe gamy. [*]I w teatrze i w kościele, [*]W dnie powszednie i niedziele, [*]I filozof i matołek, [*]Każdy pierdzi ciągle w stołek. [*]Jeden przebrał w jadle miarkę [*]I ma w d*pie oliwiarkę. [*]Gdy chciał pierdnąć na odmianę, [*]Obsrał okna, drzwi i ścianę. [*]Ten zaś smrodzi jak niecnota, [*]Jakby zjadł zdechłego kota. [*]A kiedy się czosnku naje, [*]To aż wiatrak w oknie staje. [*]A ten trzeci jest w humorze, [*]Kiedy pierdnąć sobie może, [*]Więc natęża siłę całą [*]By popierdzieć chwilę małą. [*]Tam jąkała w kącie stoi [*]Dupę ściska bo się boi [*]Chciałby sobie puścić bąka [*]Lecz w pierdzeniu też się jąka. [*]Jednym słowem w całym świecie, [*]Kogo bzdzina w d*pie gniecie, [*]Wszyscy niech se pierdzą chętnie, [*]Cicho, smutno lub namiętnie [/LIST]
  3. Jestem na zaproszenie [B]Jola+Rani+Sari, [/B]czy oprocz pieniedzy sa jeszcze jakies pilne potrzeby?
  4. [quote name='Wunia']Fajne no nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]Zapobieganie wpadce [/B] Kiedy czujesz, że bąk daje o sobie znać delikatnym obijaniem się o wnętrze jelita grubego, a jesteś w miejscu gdzie uwolnienie bąka jest niewskazane, należy: [LIST] [*] Udać się do najbliższej [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Ubikacja"]ubikacji[/URL] w celu wypuszczenia namolnego towarzysza. W tej sytuacji można dodatkowo odkręcić wodę w kranie, lub znacząco chrząkać, aby zamaskować wszelkie bączne hałasy; [*] Wyjść na otwartą przestrzeń, aby tam w samotności oddać go Matce Naturze; [*] Oswobodzić go w tłumie tańczących ludzi. Dla dodatkowego kamuflażu możesz ustalić uprzednio odpowiedni [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/index.php?title=Rytm&action=edit&redlink=1"]rytm[/URL] i z takowym go wypuszczać; [*] Jeśli znajdujesz się w towarzystwie siedzącym i wszyscy siedzą na drewnianych krzesłach możesz spróbować niewinnie „pobujać” się na krześle celem wywołania skrzypienia. Przy pewnej wprawie możesz dobrać odpowiedni dźwięk maskujący. Oczywiście istnieje ryzyko, że ktoś z siedzących gości przejrzy twoje zamiary i rzeknie znane zdanie: [I]Mebel waćpan zniszczysz, zaś tonu pan nie dobierzesz[/I]; [*] Najlepszą metodą jest jednak mocne zaciśnięcie pośladków i czekanie, aż atak ustanie, często jednak kończy się to kłopotliwymi odgłosami ze środka brzucha; [*] Jeśli jednak ucieknie z więzienia to spróbuj zwalić na kogoś innego. Jest to jednak bardzo ryzykowna i desperacka próba ratowania swojej reputacji. [/LIST]
  5. [B]Wunia............................ zapomnialas o................ :)[/B] [B]Środki ostrożności [/B] [LIST] [*] Chronić przed [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Dziecko"]dziećmi[/URL]; [*] Unikać zanieczyszczenia oczu, nosa i skóry; [*] Zanieczyszczone uszy/nos natychmiast przemyć dużą ilością [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Woda"]wody[/URL] lub [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/W%C3%B3dka"]wódy[/URL] oraz zasięgnąć porady [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Lekarz"]lekarza[/URL]; [*] Nie zbliżaj bąka do [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Ogie%C5%84"]ognia[/URL]! Jest łatwopalny, spala się jasnym białym światłem; [*] Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu; [*] Unikać [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Fasola"]fasoli[/URL] i [URL="http://nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Groch"]grochu[/URL]; [*] Nie spożywać (zawiera konserwanty); [*] Jeśli zostanie zmieszany z Kwasem Trójpierdzianowogrochowym wybuch po 0.11111111 sekundy [*] Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy bąk niewłaściwie wypierdziany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu (i osobom w twoim otoczeniu) [*]Używać w samotności bez osób narażonych na zatrucie bronią chemiczną. Używanie w samotności może pomóc zachować reputację. [/LIST]
  6. Przepraszam ale moze warto pokazac Panu dr. np. Kapsla na razie nie udalo mi sie znalezc jego wiekszego zdjecia.... .
  7. Gdzie moge znalezc jakies zdjecie Kapsla....Ktos chcialby je zobaczyc , moze bedzie szansa na dom, podkreslam szansa...
  8. "Kapsel jest juz zupelnie normalnym, zsocjalizowanym psem! Chodzimy na spacerki na dlugiej 8 metrowej linie, prawie zawsze wraca na wolanie. Jest mega spragniony czlowieka, jak sie nikt dluzej nie pokazuje to Kapselek bardzo placze i dopomina sie spaceru. Po wybieganiu chlopak grzecznie wraca do siebie i czeka na nastepne odwiedziny. Jesli ktos moze to potrzebna bedzie tez karma dla Kapsla i moze ma ktos jakies zabawki, gryzaki?" http://www.dogomania.pl/threads/143870-Kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-nie-moA-e-wrA-ciAE-nad-WisA-AE-Zbieramy-na-hotel
  9. http://www.dogomania.pl/threads/181560-sunia-i-szczeniak-muszAE-zniknAE-AE-A-rody-24-03-co-z-nimi-bedzie-za-2-dni
  10. Wlasnie przeczytalam ,ze sunia z wypadku znalazla juz dom staly:)
  11. http://www.dogomania.pl/threads/180549-przejechana-sunia-jest-hotelik-potrzeba-kasy-na-leczenie-i-pobyt-POMOCY W razie co mam telefon do Lulki:) w Ryni tez jest do wziecia na jutro sunia , dzielna matka 8 szczeniakow , ktore urodzila w norze w lesie.do dzisiaj byla w osrodku Promenada w Ryni ale dyrektor osrodka nakazal do srody suke "usunac", zostal tez jeszcze jeden szczeniak:(
  12. [quote name='Pipi']Słyszałam o tym,że można brać z lasu odpady,które leśniczy pozwoli,ale trzeba samemu je szykować,pociąć je i samemu zabrać z lasu.Nie mam piły,nie mam czym zabrać,no i sama tego nie zrobię.Tu za wszystko trzeba płacić.Jak zdun naprawiał mi piec,to trzeba było gliny mu dostarczyć,przywieźć furę piasku ze żwirem i owszem poprosiłam jednego miłego pana i chętnie mi to przywiózł,ale musiałam zapłacić 150 zł.Zdun za zrobienie porządku z piecem ziął 50,a "przysługa"sąsiada kosztowała 3 razy tyle.Nie ma tu nic za darmo,nie ma takiego słowa jak proszę.Każdy zapyta,masz kasę?[/QUOTE] Pipi, przepraszam ale moze zapytam wprost, rozmawialas z Lesniczym o pomocy dla Ciebie?Nie pisz o tym co slyszalas tylko zapytaj,pisalem o tym do ciebie ponad miesiac temu, wiem ,ze masz duzo pracy ale moze wystarczy zadzwonic. Lesnicy to jednak troche inni ludzie niz urzednicy gminni:)
  13. [quote name='Pipi']Na szczęście z tej strony graniczącej z pustym siedliskiem,od strony pola.Jutro będę naprawiać,o ile mi się uda.To się nazywa mieć szczęście. . . .[/QUOTE] Pipi a kontaktowalas sie z lesnikami, oni naprawde chetnie pomagaja i daja drewno trzeba tylko do nich dotrzec poprosic o pomoc, najlepiej do najblizszego Lesniczego:)
  14. [quote name='elik']Zostały usunięte posty ?? Sorki zupełnie nie łapie o co chodzi ? Mocno zaangażowałamsie gdzie indziej i nie byłam tu ładnych kilka dni. Czy było coś niestosownego w tych postach, że zostały usunięte ?[/QUOTE] No wlasnie! Moim zdaniem nie, zadalas pytanie, 2 osoby odpowiedzialy w tym ja i postow nie ma....fru....................
  15. Dzien dobry!:) Jak sprawy Luckiego czy juz sie cos wyjasnilo?
  16. Jak ma byc muzycznie to moze zajrzycie ( przepraszam, Wuniu):iloveyou: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181978-MEGABAZAR-MUZYCZNY-na-hotel-Lennona-do-31-III[/URL]
  17. Mysle ,ze jeszcze preparat na stawy Dr. Seidla ArtroTine - Zdrowe stawy 60tabl., ktory kupilam dla Lennona. tyle jest psiakow to i pogubic sie nie trudno:)
  18. w takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zajrzec na http://www.dogomania.pl/threads/181978-MEGABAZAR-MUZYCZNY-na-hotel-Lennona-do-31-III :)
  19. Idol potrzebuje swiatla w koncu to jest prawdziwa "gwiazda":) Teraz to dopiero pokaze jaki jest z niego "facet":)
  20. [quote name='Wunia']72 - to sporo :D[/QUOTE] Wunia, ja musze na nie odpowiedziec :placz:
  21. Ja pije juz, dziekuje :) Musialam zresetowc kompa bo cos mi siadlo i dostalam wlasnie 72 e-maile o matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. Przepraszam dopiero teraz zobaczylam Twoj wpis.Bardzo prosze i serdecznie dziekuje za wielkie serce:)
  23. Ja niestety odpadam.....:flaming: PA!:)
  24. [QUOTE]=Isadora7;14338528]No to masz przegibane idę sie przespać i zacznę nadawać [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][/QUOTE] Juz spi..............:nerwy::sleep2:
×
×
  • Create New...