Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Na to pytanie poprosimy o odpowiedz osobe odpowiedzialna za Lakusia i to odpowiedz na watku, zeby wszystko bylo jasne i nie odbywalo sie za naszymi plecami.To pytanie nie moze byc skierowane do Wiosny.
  2. /Tekst 15 maja 2010 r/ [B]urwisek[/B]: "[B]Tchórzyka[/B] (suczka) [COLOR=red](Już czeka na Nią dom) [/COLOR]Dziś odwiedziliśmy Rodziców pewnej młodej Dziewczyny, której Tchórzyka już dość dawno przypadła do serca. Odwlekało się to nasze spotkanie bo obie strony miały sporo zajęć a i odległość nie ułatwiała sprawy. Jednak... Jest decyzja - Długie lata wyczekiwany - własny psiak - już niebawem będzie ze swoją Panią. Jako, że to pierwszy - pewnie będzie tym najukochańszym - zresztą... wszystkie są naj [IMG]http://www.naszestworki.pun.pl/_fora/naszestworki/smilies/%5Bdblpt%5D%29[/IMG] Dziewczyna zobowiązała się dbać o niego z całego serca - my ze swojej strony odwiedzać - zawsze doradzić, pomóc jak zajdzie potrzeba. Przed nową Panią jeszcze tygodniowy, szkolny wyjazd - po powrocie Tchórzyka jedzie do Niej a ja zapraszam TU z relacją z nowego domu":)
  3. [quote name='mmd']A ja już byłam na przeszpiegach i widziałam: [URL]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?pid=25#p25[/URL] ;) Gumtree zrobione i wyróżnione. Teraz atakujemy Poznań - dajmy ludziom z Krainy Kwitnącego Kartofla jakieś szanse na dorwanie się do tych uroczych maluchów:) edycja: nawinął się bazarek to zamówiłam (80 stronek) [url]http://www.dogomania.pl/threads/184852-TYLKO-4-MIEJSCA!-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-do-22.05[/url]![/QUOTE] Dzieki ogloszeniom [B]mmd[/B], Allegro [B]Lilki[/B], [B]Ra_dunia[/B] przybedzie tu z "dobra nowina":) Ra jestes WIELKA:)
  4. Tak, jestes tu Ty, ja i jeszcze kilka osob tylko dlatego ,ze maja ludzkie uczucia i ,ze sa wdzieczne Wiosnie za to co zrobila dla Lakusia. Dlaczego nie ma na watku odpowiedzi , informacji, konkretow,gdzie Lakus bedzie mial teraz dom, gdzie bedzie umieszczony, czy trzeba zadzwonic do fundacji NN, zeby sie dowiedziec????????????????A moze lepiej napisac do gazety, ktora tak pieknie opisala historie Luckiego, na wszelki wypadek kopjuje wszystkie watki!!!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='Igiełka']Witajcie Urwisek nie można się poddawać- dosyć przygnębiających myśli- to są tylko liczby nie ma sensu się tym przejmować-nieraz jest dużo wejść niby zainteresowanie ogromne a tymczasem rzadnego konkretnego tel. Wiem łatwo powiedzieć się nie przejmować- ale zamartwianie się tutaj nic nie da. Zobaczysz wszystkie maluszki znajdą domy- wszystko się ułoży a Ty będziesz mógł odwiedzać Szczenięta w nowych Ds i będziesz dumny jak sobie świetnie radzą.:lol::lol: Uszy do góry. :evil_lol::evil_lol: Wszyscy Jesteście Wspaniali z taką ekipą dogomaniacką nie ma prawa nic się nie udać.:loveu:[/QUOTE] Igielko dziekuje w imieniu [B]Opuncji i urwiska[/B] za slowa pociechy, jak tylko beda mieli dostep do internetu to napisza , moge tylko powiedziec ,ze sa tez dobre wiesci:)
  6. Od dzisiaj wszystkie platne ogloszenia a jest ich naprawde sporo beda oplacane z zebranej puli pieniedzy wplaconej na konto [B]urwiska[/B] przez moich przyjaciol z poza dogomani.Srednio jest koszt prawie 200 zl miesiecznie!
  7. To sa naprawde wspaniale wiesci, bardzo dziekuje za taka cudowna opieke i za socjalizowanie suni, ona teraz juz zrozumie ,ze nic jej nie grozi i nie musi walczyc o jedzenie. Pozdrawiam:)
  8. Renia no juz podziele sie z Toba, Wunia i jescze jedna czolgistka..... [img]http://photos.nasza-klasa.pl/5842835/441/main/a82a73c08d.jpeg[/img]
  9. [quote name='RenW'][B]Ellig[/B] smaka mi narobiła i poszła:D:D:D:D[/QUOTE] Renia cmoknij zabcie w lapcie i pojedz na wakacje.Buzka, spadam..... [img]http://photos.nasza-klasa.pl/5842835/788/main/43745178af.jpeg[/img]
  10. Dobranoc, milych snow z Panami, ktorych nie opuszcza poczucie humoru:) [img]http://photos.nasza-klasa.pl/5842835/323/main/a1594247c2.jpeg[/img]
  11. Wyjec teraz gdyby mial dawane imie to bylby "Maly Ksiaze" [img]http://images36.fotosik.pl/181/0694f42ac7fc40b3med.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/149/a94b231454bf70f5med.jpg[/img]
  12. [quote name='Wunia']Uważam, że trzeba na Polskę całą puścić te ogłoszenia, bo coś to mazowieckie i Warszawa jest nie trafione ...[/QUOTE] mmd "pusci", kolejne ogloszenia na Krakow:)
  13. Zajrze jutro, jezeli szczeniaki pojada do [B]Slay [/B]to wysle im karme, bedzie troche wiecej czasu na znalezienie DS.
  14. Men dla Reni juz czeka z poranna kawka:) [img]http://photos.nasza-klasa.pl/5842835/1076/other/std/3f8bdc9730.jpeg[/img]
  15. Tchorzyka i spotkania pierwszego stopnia:)Ale on ma noooooooooooooossssssssssss! [img]http://images37.fotosik.pl/289/3a8523c5c447fa89med.jpg[/img] Tylko mnie nie liz... [img]http://images40.fotosik.pl/290/966899f087649d7bmed.jpg[/img]
  16. [img]http://images35.fotosik.pl/149/160d4092a5298eb4med.jpg[/img] Opuncja, Uszatka i kotka [img]http://images45.fotosik.pl/295/f8695cad93e99629med.jpg[/img] Ale on jest wielki...... [img]http://images41.fotosik.pl/290/acb199c92219fbf5med.jpg[/img]
  17. Zdjecia [B]Urwiskow[/B] Uszatka z onkami... [img]http://images44.fotosik.pl/294/e385b0797cec1466med.jpg[/img]
  18. [quote name='RenW']Naszej[B] Ellig[/B] sie oberwało....:shake::angryy:nerwowo... A gdzie Wunia??:roll: Wuuuuuniaa Kobito chociaż przywitaj się!!!:razz::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Jak widac "zadymiar" nie brakuje.....to juz nie pierwsza akcja Tej panienki, ciekawe do jakiego kraju europejskiego je wyadoptowuje?
  19. [quote name='RenW']Ale ruch u Gapcia, każdy tylko za ka(Wunię) i wybywa:D:D:D:D:D:D[/QUOTE] Weszlam na watek , na ktory zaprosil Wojtus i zobaczcie jak sobie dziewczynki poczynaja, chcialam Was zaprosic ale teraz to leccie tam z palami:):):) Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. [quote name='erka']Elig, jakie pytanie , taka odpowiedź Jaagi. Znajdź domy dla tych szczeniaków, a my tez będziemy sprawdzać , gdzie trafią. Bo jak na razie to maja największe szanse trafić do kieleckiego schronu-umieralni.[/QUOTE] Przykro mi ale nie takie bylo moje pytanie to juz dalszy ciag nie potrzebnie toczacej sie dyskusji, wlasnie dzwonie i szukam domow dla maluchow, pisze do znajomych, problem to odleglosc ale zawsze trzeba miec nadzieje.....
  21. [quote name='Jola+Rani+Sari']Oczywiście - poczekamy na wiecej informacji :) Mam nadzieję, że ktoś szuka tego psiaka...[/QUOTE] Tez mam taka nadzieje:)
  22. [quote name='Jaaga']Świetnie. Pomagaj dalej i troszcz się. Ja tez pomagam i nie jestem półgłowkiem, który zbywa zwierzęta, gdzie się da.[/QUOTE] Przepraszam ale w taki sposob prowadzonej rozmowie nie bede brala udzialu, pyskowki mnie nie interesuja, natomiast bardzo interesuja mnie to gdzie psy trafia mam nadzieje ,ze bedzie mozna sprawdzic gdzie przebywaja? Dziekuje.
  23. [quote name='wojtuś'][B]Ellig[/B] dzięki za przybycie :)[/QUOTE] Witaj [B]Wojtus[/B], nie ma za co dziekowac, musimy jeszcze sciagnac tu kilka Cioteczek:)
×
×
  • Create New...