-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='nadee']cioteczki, na fb skontaktowałam się z dziewczyną, która bardzo aktywnie zajmuje się pomocą zwierzakom i adopcjami. zaoferowała pomoc!! tylko i Saba, i Puszek muszą być w Wwie, jak najszybciej.. czyli można by je razem wysłać w sobotę!!?? suni mogłaby znaleźć miejsce w schronie Józefowie i zajęłaby się sprawą zabiegu (to jest bbb. pilne!!!) a następnie szukaniem domku...! nie może jej wziąć do siebie, bo ma wiele zwierzaków. małemu możliwe, że znajdzie DT, ewentualnie weźmie do siebie jak tylko odda swojego tymczasowicza. Yv.. musisz pogadać z Lidzią... Niech nam daje 2 psiaki :-P Nutus mogłaby małego wziąć na kilka dni, ew. ja też..a może i wypali ten DT z Kamilem?[/QUOTE] Tylko nie do schroniska i nie do Jozefowa tam rozmnazaja suki!!!!!!!!!!!Matko szukajcie DT a nie do schroniska kto to wam zaproponowal ?
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nutusia']Nie no... ja osobiście nie zamierzam Ci puścić tego płazem!!!!! :)[/QUOTE] To moze chociaz gadem poprosze:) -
[quote name='nadee']jest zamieszanie to fakt... ;) najlepiej chyba jak nutusia czy ilon_n zadzwoni do niego... kamil dzisiaj telefonicznie mi powiedzial, ze na dogo jest kamilr ale nie korzysta z forum...[/QUOTE] No to mamy odpowiedz:)
-
Na niedziele to bedzie trudno kogos zorganizowac do sprawdzenia DT, Nutusia jest tylko w tygodniu w Warszawie.....Tyle tu zamieszania ,ze naprawde mozna sie pogubic kto jest kto, przeciez mozna wprost zapytac jaki nick na Dogo ma Kamil i nie beda potrzebne spekulacje....Pozdrawiam:)
-
[quote name='andegawenka']Nadee uważaj, bo łobuzeria grasuje po dogo i podpuszczają adopcjami...Dostał bana to założył nowy p[rofil. Na jednym wypisuje mordercze życzenia na innym proponuje adopcje...a teraz napisał że już adoptował i wkleił foty szczeniaka:shake:...[/QUOTE] Przepraszam gdzie to napisal bo moze szkoda czasu Nutusi i Waszego i trzeba szukac dalej.....
-
[quote name='Nutusia']Jestem! Internet i telefonia komórkowa to jednak niekwestionowane potęgi! Wygląda na to, że mam jutro... randkę! :) Rozumiem, że Kamil będzie jedynie DT dla maluszka-puszka? Dogadam szczegóły z Ilo - rozumiem, że teraz jest w pracy i... pracuje! :)[/QUOTE] Dziekuje Nutusiu:)
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Neigh']Mail doszedł dzisiaj.......coś się moze z onetem dzieje. A teksty są Nutusi a nie Lilki:-) Lilki jest cała piękna oprawa graficzna. Doła ciąg dalszy nastąpił.......[/QUOTE] To ukradlam zdjecia...... Tekst Nutusi i co jeszcze nie wiem:) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=137970146258587&index=1[/url] -
Saszka zamarzała w dziurawej budzie - teraz grzeje się w swoim domu! :)
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='woohoo']:multi::multi::multi:my się cieszymy bardzo!!!!!:D i czekamy co dalej zwarci i gotowi:)[/QUOTE] Serdecznie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!:) -
[quote name='nadee']:crazyeye: grazie dzień doberek. na pw wysyłam dane, które wysłala mi Yv kilka dni temu...tylko pls..zweryfikuj adres... tak na wszelki :p[/QUOTE] Kto moze zweryfikowac ten adres i podac mi na 100% wlasciwy,,,,,?
-
[quote name='Yv1958']Podaje linka Lidzi na N.K [URL]http://nk.pl/profile/27021414[/URL] Ten Maluch i ta szczenna suczka, to sprawy najpilniesze! OTOZ - w Gdynii dostal moj apel o przeslanie karmy. Przeslali moje pismo do oddzialu w Bydgoszczy.:shake: Jutro bede tam dzwonila. Cioteczki! Lidzia ma w sumie 20 zwierzakow! Zarabia 1200.-zl. To moze ja juz sobie pojde.....;), bo jak tak sie rozpisze o tym, ile tych zwierzat, to dostane w doope:mad: NIKT DO TEJ PORY NIE POMOGL! Nie macie pojecia, jak ja sie ciesze, ze JESTESCIE!![/QUOTE] Witam , przeslijcie namiary na Pania Lidke z adresem i nr telefonu postaram sie wyslac chociaz 1 worek karmy:) pozdrawiam
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Neigh']SUPER !!!!!!! Dzięki:-)[/QUOTE] Agnieszko mam niedobry adres mailowy albo masz zapchana skrzynke, wszystkie wiedomosci wracaja.Wstawiam allegro na FB, skorzystam z tekstow Lilki:) -
[quote name='ilon_n']zaglądam do Dudu :) muszę zapoznać się z maluchem przed spotkaniem z jego potencjalnym nowym opiekunem. Ronja, poproszę jeszcze o Twój nr tel. Mój numer znajdziesz u mnie w sygnaturze. Jeśli Dudu miałby jechać do Torunia w najbliższym czasie, to akurat my z tych okolic wysyłamy innego malucha do Wawy, można by połączyć transporty :)[/QUOTE] Ilo bardzo Ci dziekuje:)
-
[quote name='ilon_n']zaglądam do Dudu :) muszę zapoznać się z maluchem przed spotkaniem z jego potencjalnym nowym opiekunem. Ronja, poproszę jeszcze o Twój nr tel. Mój numer znajdziesz u mnie w sygnaturze. Jeśli Dudu miałby jechać do Torunia w najbliższym czasie, to akurat my z tych okolic wysyłamy innego malucha do Wawy, można by połączyć transporty :)[/QUOTE] Domek dla malucha od Ilo sprawdzi............Nutusia!!!!!!!!!!:)
-
Saszka zamarzała w dziurawej budzie - teraz grzeje się w swoim domu! :)
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
Trzymamy...:)