Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Pelno szczescia, alez one sie wspaniale bawia:)Miod na serducho!:)
  2. Poprosze jakis numer tel. do kontaktu, ktory bede mogla umiescic na FB.
  3. [quote name='Jola+Rani+Sari']Byłam, widziałam :) Ellig - dziękujemy Ci bardzo! Beza/Bajka dostanie pieniadze z aukcji na Fb, ktora konczy sie 27 grudnia, moja prosba o pomoc wlasnie dla niej zostala zaakceptowana, tylko bedzie trzeba pokazac, przeslac fakture dlatego mysle,ze warto kupic karme za te pieniadze na razie nie moge powiedziec ile to bedzie. http://www.facebook.com/event.php?eid=126646334064303&index=1
  4. Cudne !!!!!!!!!!Wspaniale!!!!!!!!!!!Jak zawsze ogromne uznanie dla Jamora i Jego pracy!:)
  5. Ale szczesliwa Malutka, tak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!:)
  6. Emitka czy ty wiesz ,ze Duderko wyjedzie?........
  7. [quote name='Jola+Rani+Sari']Byłam, widziałam :) Ellig - dziękujemy Ci bardzo! Nie ma za co, oby tylko odnioslo to jakis pozytywny skutek, na co oczywiscie licze i trzymam kciuki za bidulke, bede zagladac na wydarzenie i postaram sie pilnowac rozwoju wypadkow:)
  8. http://www.facebook.com/event.php?eid=157793534266406&num_event_invites=0
  9. [quote name='Jola+Rani+Sari']Ellig - Beza/Bajka nie ma zrobionego wydarzenia na FB! Jeżeli mogłabyś zrobić - bardzo prosimy :) Postaram sie zrobic jeszcze dzisiaj, rozumiem ,ze moge uzyc tekstu i zdjec zamieszczonych na watku:)
  10. Witam czy Beza ma zrobione wydarzenie na FB?
  11. [quote name='morisowa']Pisałyśmy z Czarodziejką. Jest miejsce, 300 zł miesiąc - potrzeba więcej deklaracji! Pies mieszkałby na zewnątrz ale poza budami jest tez garaż z posłankami - tam w zasadzie miałby jak w gorszym pawilonie (nie wszystkie są tak dobrze ogrzewane, jak ten, w którym obecnie Szafir mieszka). A ogólnie warunków i opieki to wiadomo, nawet nie ma co porównywać ze schroniskiem. Przejscie do nieogrzewanego pomieszczenia w takim wypadku to moim zdaniem nie jest dobry pomysl i jeszcze stres po schroniskowy. Ale jestem. Z pieniedzmi krucho, moze jakies puszki kupie?
  12. Gratulacje!:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/197887-Darmowy-Dt-od-stycznia-dla-kilku-pieskow[/url]
  13. [quote name='zuzlikowa']Przyznaję się bez bicia,że jestem ogromą panikarą,ale teraz to nie panika przemawia,lecz praktyka i doświadczenie z wetami- parez telefon nie jesteśmy w stanie opisać stanu i wyglądu psa i zalecenia weta są inne niż wtedy gdy widzi psa bezpośrednio(doświadczyłam tego,gdy walczyłam by wet przyszedł do Berciak,a ten udowadniał mi,przez telefon,że to nie potrzebne koszta,a jak przyszedł,natychmiast podejmował akcję reanimacyjną!)....często wtedy zupełnie inne działania podejmują niż sugerowali przez telefon. Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł,ale nie wiem,czy realny i niestety pociągający za sobą spore finanse,ale zastanówmy sie,czy to nie jest teraz najlepsze wyjście...a mianowicie,skoro Saba ma rodzić na godzinach,to może umieścić ją na ten czas w lecznicy(pod okiem lekarzy) i od razu zlecić uśpienie ślepego miotu i podanie suni środków przeciwlaktacyjnych po porodzie...tak sunia urodziłaby bezpiecznie i w cieple...a p.Lidzia nie miała problemów moralnych i nie widziałaby maleństw...wiem,że to nieco oportunistyczna propozycja i pociągnęłaby za sobą konieczność zebrania pieniążków,[B]ale może warta przemyślenia?[/B] Po porodzie może dt zgodziłby sie przyjąć sunieczkę do siebie i popracowałby nad jej socjalizacją ...[/QUOTE] Jestem za konsultacja z lekarzem wet. przynajmniej tyle, trzeba sie spieszyc!
  14. Kochana Nutusiu no wiesz, urodziny:) [img]http://www.swiatpl.com/zdjecia/1209488175_screenhunter_30.jpg[/img] Zdrowia-życzę dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazic słowami,co serce w ciszy co dzień powtarza. Szczęścia-życzę Ci również takiego,jak Ty sama pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie, a Ty-czym ono jest-odgadniesz. Miłości-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat-w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście Twój bagaż życiowy-mądrość- przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych niech bedą realne i jasne.Marzenia spełniają się często niech spełnią się też Twoje własne! Radości-też życzę Ci wiele by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz to tylko na krótką chwilę. Wytrwałości-życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwą bądz i odważną, by rzeczy dokonac wielu! Stara ciotka, klotka-Ellig
  15. Zimowy Sami pieknie sie prezentuje:)
  16. Cudowna Saszka, cudowny dom!Dziekuje!:)
  17. [quote name='ronja']jak mam ciasteczka na dworzu, to Dudu wszystko słyszy bardzo wyraźnie;)[/QUOTE] Duderko rozumek ma ja Mis Puchatek:)
  18. [quote name='ilon_n']W Toruniu akurat tylko Paulina właśnie jest z Wesołej Łapki i szkoli psiaki na terenie schroniska :) W bliższej okolicy jeszcze Justyna z Bydgoszczy. Ale to zależy jaki cel? :razz:[/QUOTE] Dudus oprocz uszu ma w sobie wszystko z beagla i trzeba popracowac nad jego reakcjami na komende np. stoj:)
  19. W nowym DS [img]http://images45.fotosik.pl/478/8262f21585cf71e2gen.jpg[/img]
  20. Juz jestem i wstawiam zdjecia suczek juz w nowym DS:) [img]http://images39.fotosik.pl/472/9b5ce2d6559aec16gen.jpg[/img]
  21. Szczesliwe chwile! Wisienka bardzo zadowolona!:)
  22. Wspaniala Wigilia i widac jaki ogrom pracy wlozyliscie po powodzi, ze wszystkie zwierzaki, stajnia wygladaja tak pieknie, sciskam serdecznie, zglosilam was do programu bo to Wy szczegolnie zaslugujecie na pomoc i psy na budy. Sciskam Swiatecznie!:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194979-Projekt-quot-Psu-buda-na-zim%C3%A9%E2%80%9D-czyli-Po-powodzi-%E2%80%93-fala-opadla-odslaniaj%C3%A1c-nag%C3%A1-tragedi%C3%A9[/url]
  23. [quote name='ilon_n']Elu, bez obrazy dla Pauliny, w razie potrzeby poszkolimy Dudu w lepszym miejscu i bardziej fachowymi siłami ;)[/QUOTE] Nie znam Pauliny, szukalam kogos z Wesolej Lapki w Toruniu:)
×
×
  • Create New...