-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='beam6'][CENTER][B][FONT="Comic Sans MS"][FONT="Arial"][SIZE="4"][COLOR="red"]A L A R M ! ! ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/B] [B][COLOR="black"][SIZE="3"]Godzinę temu widziano Roana w okolicach Selgrosa na Białołęce. W rejonie ulic Poetów, Aluzyjnej. Kto może tam podjechać ? Ja nie mam szans a informację dostałam telefonicznie. Jedyne co moge to opublikować ją :shake: [/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER][/QUOTE] Dzwonilas do Wlascicieli?
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']Nawet jak są, to ja już drązyłam temat i wiem, ze tych baz jest wiecej niż jedna ( nie udało mi się ustalić ILE). I jeśli się nie zadba by trafiły do bazy, a potem żeby im pozwolić na udostępnianie danych to nic Ci po chipie. To znaczy, tyle, ze mozesz udowodnić prawo do psa. Ale namierzyć własciciela.......... Zresztą nie tylko ja tak miałam dziewczyny na MIAU miały identyczną historię. W końcu własciela udało się namierzyc przez Związek Kynologiczny, bo tam nie robili cyrku, tylko przekazali namiar na hodowcę i właściela jednocześnie.....[/QUOTE] No wlasnie problem w tym ,ze jest kilkanascie baz a tylko jedna stworzona pod patronatem UE i z jej srodkow tam sa zwierzaki z calej Europy to : identyfikacja.pl -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wisnia, chlopaku prosze Ty sie nie wyglupiaj, jeszcze troche i bedzie wiosna....Musisz byc zdrowy! -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jak dane psa nie sa bazie identyfikacja.pl to mozna sobie czipowac do woli.... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']czy już umówicie się z Bambino, żeby jutro nie czekała? pieniążki wysłane wczoraj powinny wejść pierwszą sesją jutro, dziś było wolne.[/QUOTE] Ja przelalam w srode juz powinny byc bo z mBanku tylko chyba zapomnialam dopisac nicku.... -
[quote name='mysza 1']Bardzo, bardzo serdecznie proszę o reklamowanie allegra cegiełkowego Emi a Lilce dziękuję za jego przygotowanie:loveu: Zagłodzona prawie na śmierć - pomóż jej teraz żyć Wstawilam do wszystkich mozliwych grup na Fb i do wydarzenia Emi, widze ,ze cos drgnelo... Jestem ciekawa jaka sunie wieziesz do Megii? W czym trzeba bedzie pomoc?
-
[quote name='ronja']Elu, wysłałam im plakaty jak tylko mi je przysłałaś, prosiłam też o sprawdzenie Palucha i Józefowa, oplakatowane lecznic i całej okolicy. Pan nie odpowiedział do tej pory.[/QUOTE] Rozumiem....tak bardzo sie martwie:(
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ty weź nie podpuszczaj... Ja Cię na wylot rozpracowałam - mam niby przyjechać psa odebrać ze złych warunków? Jakby nie można wprost napisać, że brakuje trzeciego do flaszki... :diabloti: Ares-Mendzioch-Baryła chyba jest fajniejszy niż się spodziewałaś Gusiu? Wyobrażałam sobie jakiegoś mega przerażonego psa, a on taki skołowany był i miałam nadzieję, że dzisiaj będzie tak jak jest. I jeszcze w tym schronie mówili, że do ludzi się przyplątał... Chyba sporo mu się odblokowało w łepetynie. No cóż, urodę ma taką... psią, ale brak problemów z zachowaniem to bardzo fajna wiadomość.[/QUOTE] Mendzioch to bedzie przboj roku 2011:evil_lol: mmd, jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrow "Dziewczyny" z Lodzi, ktore szukaly Aresa od rana na mrozie :Rose: gusia, wiadomosci cudowne!Oby tak dalej!:multi: -
[quote name='esperanza']Dałam znać właścicielowi o tym schronisku.[/QUOTE] Dziekujemy, wazne zeby tam pojechac i sprawdzic bo same telefony nie odnosza skutku, wczoraj dostalam informacje od wolontariusza z tego schroniska ,ze nie widzial Roana i ze zwroci wieksza uwage ale uwazam ,ze najbardziej potrzebne sa plakaty, czy ktos jest z Bialoleki i moze powiesic plakaty, czy wlasciciele psa maja internet, przesle plakaty do wydrukowania na maila.....
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Hehe, co chwile ją biorę na ręce i jest spoko. Caluje, pieszczę i ściskam :) Musiała być strasznie zestresowana, teraz już nie dziabie. Ale nadal jest przerażona i przymiera klapkiem do ziemi. Bierzemy się ostro za socjalkę :lol: Pierwsze spotkanie Amstaffy vs pyyytbull zakończone pozytywnie 8)[/QUOTE] Wspaniale!!!!!!!!!!!!!:) -
[quote name='salo']Dziękuję. Co do schroniska - najbliższe jest w Kruszewie, ale podobno mają tam z 400 piesków i nie potrzebują nowych bidulków :( . Kurde, kurde, kurde, jaka ja głupia jestem !!! Piotrek pojechałby ze mną do Józefowa nawet o 5-6 rano, bo potem musi wracać do pracy. A ja po 13-stej mam pociąg do Poznania z Centralnego. Kurde, nie wiem, nie wiem, co robić. Wracam około 17 stycznia, może wtedy spróbuję ją złapać, może ktoś by pomógł... ale gdzie ją wtedy umieścić, skoro u Tattoi pokoiki są zajęte?! :([/QUOTE] Jestem pelna podziwu dla Ciebie Solo ,ze sama wszystko robisz moze to ten Twoj nick ma cos z tym wspolnego....
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Cudnie Malinka sie otworzyla:) -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']naprawdę piękna!!! i widać teraz, że malutka, bo jakoś nie mogłam uwierzyć Kini:) ale fajnie się zachowuje jak to na jaki dziś szok przeżyła, znała tylko życie w drewutni na podwórku ze swoimi psami, a tu coś nowego, że nawet panele mogą zaskoczyć ;) Ellig a jaki piesek zaginął?[/QUOTE] Zaginal Roan kiedys Grzybek....... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
O matko!!!!!!!!!!!!!!!!Cudne!!!!!!!!!!!!!! -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']czemu? i przestan bo jak na nia teraz patrze śpiącą to tez mi sie wyc chce... mam dosyc takiego świata!:([/QUOTE] No wlasnie , tak nie wiele tym psiakom do szczescia potrzeba a tyle jest zla,zeby chociaz nie przeszkadzali....niektorzy, to juz by bylo lepiej ale to tak dzisiaj mam a i tak od rana siedze i pisze wszedzie gdzie sie da bo zaginal kolejny biedak..... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']strasznie martwie sie o tą sukę...naparwde trzeba uwazac zeby nie zwiala...Malinke wyprowadzilam to zaczela sie wic jak wegorz zeby uciekac...ale ja wyprowadzilam ja na obrozy benka i jego szelkach i na dwoch smyczach hehe w domu juz sie osmiela...boi sie chodzic po panelach... Jak sobie pomysle ze te psiaki pierwszy raz widza dom i czuja ze im cieplo to strasznie mi smutno... Malinka wystawia brzuch do drapania i pod dupka merda ogonkiem, troche przysypia, dalam jej jesc, ma jaja pchel na karku, brzuch nie jest spuchniety od robakow, ale nie wyklucza to oczywiscie ze je ma.[/QUOTE] Kurcze, Kinia poplakalam sie! -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'] Pisalam juz ze wplaty beda aktualizowane z konta Fundacji w piatek! [/QUOTE] Sa takie dni kiedy jestem po prostu "bardzo zmeczona" i nie zawsze jestem w stanie ogarnac wszystkie wydarzenia i wszystkie wpisy na dogo. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Na Gusiowe, tak będzie najprościej. Majqa czy możesz darować sobie wypisywanie tych przydługich postów, których i tak nikt nie jest w stanie doczytać do końca? Czemu to ma służyć? Pies jest u Gusi i koniec tematu. Możecie mu zawsze pomóc zamiast bezproduktywnie klepać w klawisze.[/QUOTE] Mysza wyslij mi prosze nr konta, dziekuje:) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Witaj Ares!Hej dobre Kobiety! Ewa, nie ma co pisac wystarczy zajrzec post 507 i 508 w sumie dalam dla Aresa 2 wory specjalistycznej karmy Hill,sa....Dla mnie wazny jest pies ale wazni sa tez ludzie ,wlasnie tacy jak Wy, osoby, ktore wczoraj pomagaly w kazdy mozliwy sposob.I to nie jest wazne skad jestesmy, tylko jacy jestesmy.Zagladalam tu po to by pomagac, wstawiac ogloszenia na inne portale teraz chcialam dowiedziec sie jak czuje sie Ares i Dziewczyny po akcji....... a co widze?:shake: Szkoda slow, trzeba robic dalej swoje.....Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!! -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
OK, dziekuje. Nr. tel. ajlii wyslalam na pw.