-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Dla przypomnienia: Skarpeta Klubowo-BalonowaKażdy jest ważny- Każdy może pomóc i dać coś od siebieWpływy ze Skarpety Klubowo-Balonowej:-przeznaczone są na jednorazowe wsparcie bezdomnych psiaków w potrzebie przebywających w BDT a także BDTzDFormy zasilenia Skarpety Klubowo-Balonowej:-deklaracje stałe czyli Klubowa Składka itp-deklaracje jednorazowe-zakładanie bazarów dochód przeznaczony na SkarpetęWysokość finansowej pomocy:-leczenie do 200zł-transport do 100zł-karma do 100złZasady udzielania pomocy:-Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)-Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy i wkleja banerek w I poście tego wątku.- Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy.Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków. Wykonane przez Ellig Banerek: Logo klubu:
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
Ellig replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Super Śnieżka! Powodzenia! -
Cześć! Czy potrzebujecie budę dla Waszych psiaków, mam do oddania nową budę drzwiczkami i z dodatkowym wyjmowanym ociepleniem, kupiona w Zooplusie.O ile dobrze pamiętam to jest ta , wariant największy: http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/dwuspadowy_dach/budy_spike/339448 plus ocieplenie:http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/izolacja/48840?rrec=true i drzwiczki.http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/dwuspadowy_dach/budy_spike/389385
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Dziękujemy bardzo!
-
Nadanie 2017-03-21 10:06 UP Warszawa 104 Przesyłka w transporcie 2017-03-21 11:00 Przekazano do doręczenia 2017-03-23 08:01 UP Katowice 1
-
Super!!!
-
Przesyłka z bransoletką wysłana dzisiaj rano priorytetem.
-
Jordi biegaj szczęsliwy za TM.... Ewa jest mi bardzo przykro.
-
Po potwierdzeniu wplaty.Najpóźniej jutro poleci przesyłka priorytetowa z bransoletką.
-
Dziękujemy!