-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Super, bardzo dziękujemy <3
-
Moze Kraków? Dziękujemy bardzo.
-
Ewuniu, to jest prezent dla Betinki.
-
Betinka ma wyróżnione ogłoszenie na Katowice i jedno na Częstochowę. https://www.olx.pl/oferta/betinka-bezmiar-milosci-w-zasiegu-reki-CID103-IDwil3X.html https://www.olx.pl/oferta/czarnulka-betinka-prosi-o-dom-CID103-IDxzUH5.html
-
Kami bardzo lubi śnieg, chociaż na początku się go trochę bała. Kot i kumpel Bibi ją wyprowadził do ogródka i szaleli tam ,że ho ho. Dzisiaj śnieg trochę stopniał a Kamisia czeka na więcej . I już nie marznie, nie musi nosić kubraczka taka ma sierść. :) A tak pięknie o niej pisze Sylwia. " Teraz nabrała masy porządnej, jest silna. Taka chudzinka była wcześniej.Dlugo nie przybierała na wadze, ale w końcu ruszyła.Nie ma dokarmiania obiadkiem ze stołu, dziewczyny nawet nie próbują. Jak mama powie tak ma być. A tak na serio to wiedzą że brzuszek Kamisi jak brzuszek Zuzi nie wszystko może jeść . Długo pracowałam by ją wzmocnić , nie utuczyc a nie rozwalić zoladka " "Ta jej wdzięczność do dziś że ma dom. To coś niesamowitego. To lizanie jak się naje, mokry nos jak dzwoni mi budzik... To pożyczanie mojego koca jak wstanę. Ja bardzo lubię jak wracamy z porannego spaceru, coś tam przekąsi, bo lubi rano jeść i się wtula i idzie spać. Taka błogość ..."
-
Jak się czujecie Dziewczynki?
-
Oj, Betinka, zasiedziałas się...
-
-
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w spokoju i w obecnosci opiekunki Ewy, odszedł Misio... Od jakiegoś czasu Misio źle sie czuł, chodził cale noce, siusiał w domu itd. starość jest straszna. Z całego serca dziękujemy Ewie K. za opiekę ,za to ,ze byla z Misiem do końca. " Misiek był w bardzo złym stanie psychicznym, doktor powiedziała, że prawdopodobnie z bólu. Nie miał żadnej dolegliwości, którą można byłoby leczyć. Jedynie prostata do operacji, ale nie w tym wieku... Biedny ledwo co się mógł podnieść, jego wstawanie rano trwało około godziny...przy próbie pomocy wejścia do posłanka chciał gryzc.Po prostu okropna starość". Misiu, biegaj szczęśliwy za TM. <3 -
Pomyłka :)
-
-
-
Oj tak...<3
-
-
-
-
Myszka jak widać potrzebuje trochę czasu na naukę normalnego życia w domu, do tej pory żyła w stadzie 40 psiaków i nie miała wzorów po za psimi zachowaniami...będzie dobrze <3