-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
A to jest własnie niespodzianka, to nie jest Kami, to jest Frotka- sunia rasy Coton de Tulear lub w typie tej rasy, jej Pani długo szukała podobnego psiaka do Frotki, tak z ciekawości, aż znalazła Kami i to ją pozytywnie poraziło, Frotka ma 4 lata i jest z państwem od szczeniaka. Teraz wiemy jaką sierść będzie miała Kami i jak ją pielęgnować.
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Kciuki mocno trzymam! :)
-
Ćwiczymy też komendę "siad" :) " Powoli psinka opanowuje komendę siad. Jesteśmy na etapie siadu bez dłoni i smakolyka. Samo słowo. Robię to ratalnie, bo kami mocno się skupia i meczy. Za to na moje własne potrzeby wypracowałam komendę biegnij . To tak troszkę inaczej.Tutaj chodzi o zachowanie na spacerze , o wielkie psy, jakieś nerwowe sytuacje, nieznane dla Kami emocje. Na komendę biegnij, odrywa się od celu i idzie szybkim krokiem przy nodze , dopóki nie powiem stój. "
-
Kami, nie tylko się bawi , ale też bardzo dużo się uczy, tym bardziej cieszę się ,że trafiła do Rodzinki Sylwii, która konsekwentnie z nią ćwiczy, chodzenie na smyczy, nie załatwianie się w domu, nie szczekanie na mężczyzn, nie skakanie na ludzi itd. Rodzinka ma dużo cierpliwości i bardzo kocha Kami... Kami pomaga łapać muchy :) Tak się zmienia sierść i umaszczenie suni :)
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Deklaruję 20 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy. Chłopaku, żeby wypatrzył cię najlepszy dom pod słońcem. -
Betinka wciąz czeka na dom.