Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Sa też zapytania o to 1. jaka to rasa> Nie opowiadam na takie pytania. 2. Jak Myszka czułaby sie w domu z dziećmi? 3. Jak Myszka czuła by sie w domu z kotami?
  2. Oraz drugie wyróznine ogłoszenie. https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenięta/katowice/myszka-czeka-na-dom-i-kochającego-człowieka/1004011201520910480538809?activateStatus=pendingAdActivateSuccess
  3. I pierwsze wyróżnione ogłoszenie na Katowice https://www.olx.pl/oferta/myszka-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-IDydGFU.html
  4. I poprawione zdjęcia Anecik. Tu już bez linki i nie jest tak wystraszona...
  5. Zdjęcia Myszki, te robione przez fotografkę.
  6. Kulki bez problemu są zdejmowane, Kamisia to lubi. Dziękuję , oczywiście powtórzę, Uzupełniaja się nawzajem, ale tylko dzięki cieżkiej pracy z Kamisia, teraz sie doskonale rozumieją .
  7. Kami na żywo. https://opole.tvp.pl/40729852/zuzia-w-coraz-lepszej-formie-bolesnych-ran-jest-coraz-mniej?fbclid=IwAR2MvEkSpol5p9K5yBvJnVKxsg_DWF_91XhNKBJqsi9cz3PTMeJV-r-WI1o
  8. Ewuniu, trzeba przyciąc lub wytrymować. Ma sierć jamnika bez trymowania.
  9. Dziękujemy :) Zdjecia Myszki, na naszą prośbę Anecik po nowym roku pojedzie z sunią do gromera.
  10. Oczywiscie, serdecznie dziękujemy :)
  11. Tu ogłoszenie Figi-Kruszynki :) https://www.olx.pl/oferta/malutka-i-mlodziutka-2-letnia-kruszynka-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDxaO1a.html
  12. To tylko takie zabawy Bibiego były, al już się skończyły. Dzisiaj Kamisia cieszy się śniegiem.
  13. Na FB ma ogłoszenia w kilkunastu grupach, zdjęcia ma tylko jedno to ostatnie pokazujące jak jest.
  14. Na OLX ma trzy ogłoszenia, jeszcze na Gumtree i paru innych portalach :)
  15. Kamisia i Bibiś... Ten bałagan pod choinką to nie my.Samo się zrobiło.Pięć minut normalnie.... Pierwsze cudowne Święta dla Kamisi już za chwilę...
×
×
  • Create New...