Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Pierwsze wyróżnione ogłoszenie Luli. https://www.olx.pl/oferta/najmadrzejsza-slodka-lula-do-adopcji-CID103-IDz6fRs.html
  2. Dostała leki przeciwbólowe, wszystko jest dobrze. To jest wyjatkowa sunia bardzo grzeczna , ogromna z niej pociecha <3
  3. Lula po zabiegu sterylizacji w domu u Ewy, miny domowników bezcenne. :)
  4. Lula jest już po zabiegu, czuję sie bardzo dobrze, wszyscy lekarze ją bardzo chwalą, że jest taka miła i spokojna, nie boi się być w lecznicy, teraz malutka jeszcze musi być pod obserwacją. Jak tylko będzie można ją odebrać to Ewunia tam "poleci "czym prędzej.
  5. To ten sam dom w którym była :) Wymagało to cierpliwości i dobrej woli z naszej strony, znalazłyśmy też wyjątkową osobę Kasię z Tychów do zrobienia wizyty po adopcyjnej. Z całego serca Jej dziękujemy.
  6. Holly w DS, wizyta po adopcyjna wypadła dobrze, Holly jest zdrowa, piękna i wesoła, wiecej później napisze Ewa.
  7. Lula w przychodni, trzymamy kciuki za udany zabieg sterylizacji i usunięcia kłów przetrwałych. Z Ewą.
  8. Wielka szkoda ,ze nie sa te psiaki kastrowane. Lula ze smaczkiem :)
  9. Betinka ma dwa wyróżnione ogłoszenia na OLX na Tychy i Katowice i jedno na Gumtree na Katowice.
  10. Dziękuję bardzo ;) https://www.dogomania.com/forum/topic/349540-lula-młodziutka-czarna-sunia-przegubowiec-na-krótkich-łapkach/
  11. Bardzo nas cieszy aktywność, radość Luli.
  12. chciałam wkleić link do wątku nowej podopiecznej ale dogo szaleje...
×
×
  • Create New...