Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. 50 zł jednorazowo ode mnie.
  2. Lula jest już w domu, była jednak nie na Mazurach a w Milanówku. Wszystko jest w porządku. Wczoraj poranny spacer.
  3. Dostałyśmy zdjęcia Fionki z Domku, serdecznie dziękujemy.
  4. Mamy aktualne zdjęcia Fionki, z domku, serdecznie dziękujemy :) https://zapodaj.net/247050d120bf6.jpg.html https://zapodaj.net/8f2b3d8a53f2f.jpg.html
  5. Przed adopcyjny spacer edukacyjny. Lula, w ramach nauk przed adopcyjnych, zaliczyła dziś długi spacer miejski, wszystko odbyło się na smyczy,ponieważ dźwięki miasta trochę przerażają Lulaszka, ale super dzielnie sobie radziła, przekonywana pieszczotami i smaczkami,że wszystkie te straszne dźwięki jak piszczące, szybkie rowery, dzieci, deskorolki i inne tam takie, nie stanowią zagrożenia. Donosimy, że z dziećmi Lula jest za pan brat:) dziękujemy miłej rodzinie za spotkanie i edukacyjny przystanek.Najgorsze są rowery i niespodziewane dźwięki samochodów turbo oraz motocykle. Spacer miejski zaliczony na piąteczkę. Zaliczyłyśmy sesję w kwiatach i spotkania z pieskami.Lula perfekcyjnie chodzi na smyczy. Trzeba ją też oduczyć biegania za ptakami i wiewiórkami, gdy te powyższe są, dostaje małego świrka, ale też jest bardzo karna na ostrzejsze zawołanie, tylko troszkę pracy trzeba w to włożyć."
  6. W wiadomości na OLX ktos napisał "Boże jaka piękna!"
×
×
  • Create New...