Jump to content
Dogomania

Drzagodha

Members
  • Posts

    3703
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Drzagodha

  1. Macia, jaka to gmina? Czystość w kojcu pozostawia wiele do życzenia... Ostatnio masakryczny syf widziałyśmy w kojcu w Rawiczu. Kupy sprzed tygodnia, albo i lepiej, pełno syfu, psy w kojcu na łańcuchu... Brak słów.
  2. BUDRYSEK jest chyba z Żywca
  3. Witamy kolejną jamniczą cioteczkę :)
  4. Macia, bo nie każdy niestety umie współpracować z innymi ;) xxxx52, dla Twojej wiadomości - pies jest pod opieką naszego stowarzyszenia, przebywa w schronisku w Głogowie (co zresztą zostało napisane już przed Twoim pytaniem, wystarczy uważnie czytać). Wizytę po uzgodnieniu z dziewczynami z Leszna przeprowadziła ciotka Yorija (za co serdecznie dziękuję :loveu:). Oczywiście w umowie był zapis odnośnie zakazu trzymania psów na łańcuchu, jednakże znamy realia - do czasów wizyty poadopcyjnej nigdy nie wiemy, w jakich warunkach przebywa zwierzak, który został adoptowany. Zdarzały się już na dogo sytuacje, że nawet dom, który przeszedł super wizytę przedadopcyjną, na poadopcyjnej już tak dobrze nie wypadł. Nigdy nie mamy 100% pewności, do jakich ludzi trafiają nasze zwierzaki. Z ciekawostek - zanim ludzie, którzy adoptowali Bessy dowiedzieli się, gdzie sunia przebywa stwierdzili, że pies im... zdechł. Wrzuciłam już ich na czarne kwiatki dla przestrogi.
  5. [quote name='AgaiTheta'] Będziemy później dokładać kolejne organizacje.[/QUOTE] Jakby co daj znać, wyślę nasze logo ;) A można plakat w dużym rozmiarze na maila? To porozwieszamy ;) [email][email protected][/email]
  6. Fasolka zrobiła się bardzo waleczna. Rzuca się w kojcu, jak ktoś nowy przechodzi...
  7. Wszędzie tak jest. Ale zdarzają się ludzie, którzy przychodzą z zamiarem adopcji młodego psa, a wychodzą z kilkuletnim ;) U nas ostatnio 6-7 latki często domy znajdują.
  8. To ja zgłaszam Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Amicus" ;)
  9. Otwiera się, ale ten w poście, a nie ten w cytacie ;)
  10. W skrócie - w sobotę do nowego domu pojechał Rudek. Za to w piątek trafił do nas dorosły kot po wypadku oraz dwa małe kocie szczyle. W sobotę kolejny, przerażony dorosły kot. Wczoraj kolejne dwa małe kociaki i niewidomy staruszek, a dziś już trzy szczeniaki podrzucone do szpitala... Masakra jakaś.
  11. Żeby było jasne - Feler wcale tak ładnie nie pozuje, on tylko wgapia ślepia w smaczek :evil_lol: Inaczej nie chciał współpracować :eviltong:
  12. [quote name='giselle4']sliczny piesek podniose i znajdzie dom Jagodko prawda?[/QUOTE] Ja wychodzę z założenia, że na każdego przyjdzie pora ;)
  13. Wrzućcie go na labradory.info, można również spróbować podesłać go do Primy...
  14. [IMG]http://i56.tinypic.com/6poi8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2nv6n35.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2z7fqqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2mwt1cx.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i52.tinypic.com/2gtvh9h.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/1eaqg1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/25hnxvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/iempw9.jpg[/IMG]
  16. Psiaki są u nas w schronisku w Głogowie. Ogórek jest spokojniejszy, potrafi zostawać sam. Fasolka nie lubi zostawać sama. Początkowo psiaki mieszkały w pomieszczeniu, ale Fasolka wygryzła dziurę w drzwiach :eviltong: Także teraz mieszkają normalnie w kojcu, którego część znajduje się w budynku, a część na zewnątrz. Mieszkają tylko w dwójkę. Jeśli miałyby trafić do domu z ogrodem, ogrodzenie musi mieć porządną podmurówkę - w przeciwnym wypadku bardzo chętnie się podkopują i wychodzą na spacery :evil_lol: Jeśli jest z nimi człowiek nie ma tego problemu, wtedy to aniołki :diabloti:
  17. [quote name='giselle4']Jagodko,jeszcze nie znalazlas im tymczasu? takie sliczne psiaki[/QUOTE] Było kilku chętnych, ale sami się wykruszyli... A ja akurat te psy wydam tylko osobie doświadczonej w pracy z takimi psami, jestem pewna, że większości osób te psy po prostu zwieją. Podejrzewam, że skończy się to tak, że sama je wezmę :eviltong: A o Bobiku ciotka wszystko na bieżąco u niego na wątku ;)
  18. No właśnie na pewno - kierowniczka kojarzy wcześniejszych właścicieli tego psa. Oni go komuś oddali, a po jakimś czasie pies wylądował na ulicy... Oczywiście nowi właściciele nie znani. Ja nie wiem, jak można oddać komuś psa i nie wiedzieć komu :shake:
  19. Witamy cioteczkę :)
  20. Jamnicze ciocie, zaglądnijcie proszę do naszej Fasolki i jej syna: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211811-Jamnikowata-Fasolka-i-jej-synek-Og%C3%B3rek[/url] [img]http://i53.tinypic.com/2cp7pna.jpg[/img]
  21. Jamnicze ciocie, zajrzycie do naszej Fasolki i jej syna: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211811-Jamnikowata-Fasolka-i-jej-synek-Og%C3%B3rek[/url] [img]http://i53.tinypic.com/2cp7pna.jpg[/img]
  22. Bo ciotki się weekendują :evil_lol:
  23. Muszę się wziąć za ogłoszenia, ale jakoś nie mam weny...
×
×
  • Create New...