-
Posts
3703 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Drzagodha
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Drzagodha replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Macia, jaka to gmina? Czystość w kojcu pozostawia wiele do życzenia... Ostatnio masakryczny syf widziałyśmy w kojcu w Rawiczu. Kupy sprzed tygodnia, albo i lepiej, pełno syfu, psy w kojcu na łańcuchu... Brak słów. -
Malwinka pojechała do ds do Sosnowca, kciuki bardzo potrzebne!
Drzagodha replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Ja mam do Polkowic niedaleko. -
BUDRYSEK jest chyba z Żywca
-
Witamy kolejną jamniczą cioteczkę :)
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Drzagodha replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Macia, bo nie każdy niestety umie współpracować z innymi ;) xxxx52, dla Twojej wiadomości - pies jest pod opieką naszego stowarzyszenia, przebywa w schronisku w Głogowie (co zresztą zostało napisane już przed Twoim pytaniem, wystarczy uważnie czytać). Wizytę po uzgodnieniu z dziewczynami z Leszna przeprowadziła ciotka Yorija (za co serdecznie dziękuję :loveu:). Oczywiście w umowie był zapis odnośnie zakazu trzymania psów na łańcuchu, jednakże znamy realia - do czasów wizyty poadopcyjnej nigdy nie wiemy, w jakich warunkach przebywa zwierzak, który został adoptowany. Zdarzały się już na dogo sytuacje, że nawet dom, który przeszedł super wizytę przedadopcyjną, na poadopcyjnej już tak dobrze nie wypadł. Nigdy nie mamy 100% pewności, do jakich ludzi trafiają nasze zwierzaki. Z ciekawostek - zanim ludzie, którzy adoptowali Bessy dowiedzieli się, gdzie sunia przebywa stwierdzili, że pies im... zdechł. Wrzuciłam już ich na czarne kwiatki dla przestrogi. -
[quote name='AgaiTheta'] Będziemy później dokładać kolejne organizacje.[/QUOTE] Jakby co daj znać, wyślę nasze logo ;) A można plakat w dużym rozmiarze na maila? To porozwieszamy ;) [email][email protected][/email]
-
Fasolka zrobiła się bardzo waleczna. Rzuca się w kojcu, jak ktoś nowy przechodzi...
-
Pyszczolinka ma ds pod Częstochową:) powodzenia mała!
Drzagodha replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wszędzie tak jest. Ale zdarzają się ludzie, którzy przychodzą z zamiarem adopcji młodego psa, a wychodzą z kilkuletnim ;) U nas ostatnio 6-7 latki często domy znajdują. -
To ja zgłaszam Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Amicus" ;)
-
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Drzagodha replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Otwiera się, ale ten w poście, a nie ten w cytacie ;) -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
W skrócie - w sobotę do nowego domu pojechał Rudek. Za to w piątek trafił do nas dorosły kot po wypadku oraz dwa małe kocie szczyle. W sobotę kolejny, przerażony dorosły kot. Wczoraj kolejne dwa małe kociaki i niewidomy staruszek, a dziś już trzy szczeniaki podrzucone do szpitala... Masakra jakaś. -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Żeby było jasne - Feler wcale tak ładnie nie pozuje, on tylko wgapia ślepia w smaczek :evil_lol: Inaczej nie chciał współpracować :eviltong: -
Wyłowiono mnie z Odry... Na szczęście znalazłem NOWY DOM! :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']sliczny piesek podniose i znajdzie dom Jagodko prawda?[/QUOTE] Ja wychodzę z założenia, że na każdego przyjdzie pora ;) -
Pyszczolinka ma ds pod Częstochową:) powodzenia mała!
Drzagodha replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jaki cudak :loveu: -
Bezdomne labradory już nikogo nie wzruszają :( WYADOPTOWANY
Drzagodha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wrzućcie go na labradory.info, można również spróbować podesłać go do Primy... -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.tinypic.com/6poi8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2nv6n35.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2z7fqqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2mwt1cx.jpg[/IMG] -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i52.tinypic.com/2gtvh9h.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/1eaqg1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/25hnxvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/iempw9.jpg[/IMG] -
Psiaki są u nas w schronisku w Głogowie. Ogórek jest spokojniejszy, potrafi zostawać sam. Fasolka nie lubi zostawać sama. Początkowo psiaki mieszkały w pomieszczeniu, ale Fasolka wygryzła dziurę w drzwiach :eviltong: Także teraz mieszkają normalnie w kojcu, którego część znajduje się w budynku, a część na zewnątrz. Mieszkają tylko w dwójkę. Jeśli miałyby trafić do domu z ogrodem, ogrodzenie musi mieć porządną podmurówkę - w przeciwnym wypadku bardzo chętnie się podkopują i wychodzą na spacery :evil_lol: Jeśli jest z nimi człowiek nie ma tego problemu, wtedy to aniołki :diabloti:
-
[quote name='giselle4']Jagodko,jeszcze nie znalazlas im tymczasu? takie sliczne psiaki[/QUOTE] Było kilku chętnych, ale sami się wykruszyli... A ja akurat te psy wydam tylko osobie doświadczonej w pracy z takimi psami, jestem pewna, że większości osób te psy po prostu zwieją. Podejrzewam, że skończy się to tak, że sama je wezmę :eviltong: A o Bobiku ciotka wszystko na bieżąco u niego na wątku ;)
-
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
No właśnie na pewno - kierowniczka kojarzy wcześniejszych właścicieli tego psa. Oni go komuś oddali, a po jakimś czasie pies wylądował na ulicy... Oczywiście nowi właściciele nie znani. Ja nie wiem, jak można oddać komuś psa i nie wiedzieć komu :shake: -
Witamy cioteczkę :)
-
Boję się kochać bo znowu dostanę BATY!!! Terry juz w swoim domku :)
Drzagodha replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jamnicze ciocie, zaglądnijcie proszę do naszej Fasolki i jej syna: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211811-Jamnikowata-Fasolka-i-jej-synek-Og%C3%B3rek[/url] [img]http://i53.tinypic.com/2cp7pna.jpg[/img] -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Drzagodha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Bo ciotki się weekendują :evil_lol: -
Wyłowiono mnie z Odry... Na szczęście znalazłem NOWY DOM! :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Muszę się wziąć za ogłoszenia, ale jakoś nie mam weny...