-
Posts
3703 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Drzagodha
-
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Porozsyłałam trochę wątek, ale jakoś cisza :( -
Coś mało ciotek u jamniorów... Trza wątek rozreklamować ;) Kto pomoże?
-
Kto chętny napisać Korkowi tekst do ogłoszenia? Warunek - tekst musi być napisany w pierwszej osobie, tak jakby to Korek mówił!
-
Jakoś tak pusto u maluchów...
-
Mix szpica wilczego, żywiołowa Muka już w SWOIM DOMKU! ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Muszę je jeszcze wykadrować i zmniejszyć, ale dzisiaj się jeszcze powinny pojawić ;) -
Rap na cztery łapy w poszukiwaniu Bobisiowego domku :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Karoliną, której znajomymi są osoby zainteresowane tym panem. Póki co są jak najbardziej na TAK, dzisiaj wyjechali na urlop, wszystko się okaże po powrocie, ale jestem dobrej myśli :) -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia już na komputerze, muszę się zebrać w sobie, żeby je wykadrować i zmniejszyć. EDIT: No to obiecane zdjęcia ;) [IMG]http://i51.tinypic.com/28s24x5.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/23r0ozm.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/rcosxx.jpg[/IMG] -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Wiem, że widziałaś, widziałam na fb Twój znacznik "Lubię to" pod zdjęciem Gosi ;) -
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Ciotki od sznaucerów o nim już wiedzą, ale dzięki :) -
Mix szpica wilczego, żywiołowa Muka już w SWOIM DOMKU! ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjęcia wilczej panny, muszę tylko zrzucić z aparatu ;) -
Daisy zaprasza do odrobinę młodszego kolegi Mastera ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211989-Kud%C5%82aty-olbrzym-Master-czy-kto%C5%9B-go-jeszcze-pokocha[/url] [img]http://i54.tinypic.com/2nqfqr.jpg[/img]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Drzagodha replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zapraszam na obiecany wątek Mastera, po południu będą nowe fotki ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211989-Kud%C5%82aty-olbrzym-Master-czy-kto%C5%9B-go-jeszcze-pokocha[/url] -
Imię: Master Wiek: ok. 8-9 lat Płeć: pies Rasa: mieszaniec Miasto: Głogów Sterylizacja: tak Szczepienia: tak Kontakt w sprawie adopcji: * [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] * 667 096 617 Kiedy Master trafił do naszego schroniska, myślałam, że się nie polubimy. Rzucał się w kojcu na kwarantannie, na wszystkich potwornie szczekał, kiedy chciałam podać mu tabletki na odrobaczenie pokazał mi bardzo szeroki "uśmiech"... Minęło kilka dni, trzeba było na chłopaka kilka razy krzyknąć, bo pozwalał sobie na wszystko. Ciężko go było nawet zamknąć ponownie do kojca. Jednak po tych kilku dniach Master zaczął się zmieniać. Coraz chętniej podchodził, dawał się głaskać, złagodniał. Popatrzył mi kiedyś w oczy i wiedziałam już, że ten pies w głębi duszy to olbrzymi pluszak. Mimo jego wielkich rozmiarów i tego, jak na początku reagował na obcych zaufałam mu. Teraz Master to zupełnie inny pies. Już nie wścieka się na ludzi odwiedzających schronisko (a przynajmniej nie tak jak na początku ;) ), bez problemu wychodzi na spacery, nie stanowi raczej zagrożenia. Ten ogromny kudłacz to straszny pieszczoch, który uwielbia się przytulać. Mimo tego, że bardzo wiele osób odwiedzających schronisko się go boi wiem, że jeśli tylko ktoś zechce go pokochać, będzie on wspaniałym przyjacielem. Sama się o tym przekonałam i gdybym miała adoptować teraz dużego psa, na pewno jednym z "kandydatów" byłby właśnie Master. Właśnie dlatego, że pokochałam tego psa, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć dla niego najwspanialszy dom na świecie. [img]http://i54.tinypic.com/2nqfqr.jpg[/img] [img]http://i51.tinypic.com/25jwn14.jpg[/img] [img]http://i52.tinypic.com/550bp0.jpg[/img] [img]http://i55.tinypic.com/iwks9z.jpg[/img]
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Baksa']Kochani:)Wczoraj zadzwoniła do mnie pani z Głogowa szuka psa do adopcji ma być nieduży do mieszkania w bloku,i przyjazny do dzieci:)Obiecałam jej że dam wam znać i że zadzwonicie do niej.Ona nie ma neta więc raczej kontakt telefoniczny bądź osobisty:)Trzymam kciuki oby okazało się że to był szczęśliwy tel z dobrym miejscem:)Je nr tel pani Danusia 533802059. No i dajcie znać:)[/QUOTE] Pani Danusia w poniedziałek się przeprowadzała, musi się "ogarnąć". Także jesteśmy umówione na telefon póki co ;) EDIT: Przy okazji zaproszę na wątek kudłatego olbrzyma Mastera :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211989-Kud%C5%82aty-olbrzym-Master-czy-kto%C5%9B-go-jeszcze-pokocha[/url] [img]http://i54.tinypic.com/2nqfqr.jpg[/img] -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Drzagodha replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Już rozmawiałam z panią Małgosią od Was. Generalnie to mała od lutego u nas w schronie... Czekamy na wizytę u ludzi, którzy ją adoptowali. Albo bardzo niekumaci, albo mają psa gdzieś... Także okaże się niedługo czy sunia do nich wróci, czy będziemy jej szukać nowego domu. -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Asiu za przybycie :) Żeby było ciekawiej - ludzie, którzy wzięli Gwarka, przyjechali z założeniem małego szczeniaka do bloku :evil_lol: A nie wiem czy pisałam - w środę dom znalazł szczenior Boryś :) -
Beniu roczny berneńczyk - prócz bólu nie znam wiele...
Drzagodha replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
A znane są jakieś koszty operacji? Jak się wie ile, to łatwiej zbierać ;) -
Baranek otoczony miłością czeka na dom w DT
Drzagodha replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Mani, najpierw trzeba znaleźć hotel. Nie znalazłam, żeby miejsce było gdzieś zaklepane. Schudł, bo pewnie w depresje wpadł. Potrzebuje więcej kontaktu z człowiekiem jak na mój gust. Ma apetyt? -
Beniu roczny berneńczyk - prócz bólu nie znam wiele...
Drzagodha replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Weterynarzem nie jestem, ale on nie powinien mieć przypadkiem dekapitacji przeprowadzonej? -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Drzagodha replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Ciotki, potrzebuje info odnośnie tej suczki. Została adoptowana, czy co się z nią stało? [img]http://images38.fotosik.pl/481/39745d44acbb1d70med.jpg[/img]